• Dejv12

    Merida Cobra,vidle: Sountour SN 110mm,brzdy: hayes MX1–2 mach,naboje:de­ore(rear),author(fran­t),řazení : deore,brzd. paky:Hayes,raf­ky:alex rims + reatchy,představec :pells ,foto na :www.volny.cz/dknybel cena: 13.000,–

    0 0
    • well  

      Já nic, ale prodejný je to tak za 8–9 tisíc … možná

      0 0
    • McBlacky  

      kupovat jetej lowend nemá cenu. a navíc to stejně praskne :)

      0 0
    • Dejv12  

      mno toste mi to dali ale zas tak špatně na to neni ! :)

      0 0
      • McBlacky  

        potíž je v tom že na tom není žádnej komponent co je k něčemu, rám praská, vidle je na prd, brzdy samá pottíž a nebrzděj a zbytek nic moc co by vydrželo… těžko se na tom někomu něco zalíbí, kdo chce jezdit tvrději je to zbytečný a pro turistiku drahý

        0 0
    • wroum  

      sorry ale zaradil bych to spis do kategorie NEPRODEJNE. ram stoji za h…o (taky ho este mam). osazeni taktez

      0 0
      • fousac  

        souhlasim..

        P.S. ja uz se meridy zbavil.. ;)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Vzhledem ke zpusobu bych ten smajlik vynechal :)

          0 0
          • fousac  

            jestli je nebo neni smajlik opodstatnenej, to se teprve uvidi..

            rozhodne po dlouhodobych zkusenostech uz fs kola zn. merida spadaj do kategorie „ani zadarmo“…

            0 0
        • wroum  

          gratuluju. ja skoro taky. fyzicky ji jeste mam, ale mam plan. veci z meridy prehazim na Rb bandit (priblizovadlo a na „xc“) a veci z Bandita nahazim na novy Banshee a zbyde jeden ram k hovnu kterej se pokusim vyreklamovat (pokud se k tomu dokopu) pripadne z nej udelam nejaky umelecky artefakt – treba „merida trikrat prejeta bagrem“

          0 0
          • McBlacky  

            hele jestli ho budeš nějak umělecky deformovat a krášlit tak se na to přijedu podívat :)

            0 0
            • wroum  

              kamos dela u sterby a doma ma veelkou polici plnou pozustatku po likvidaci reklamaci atd… nasel sem tam zbytky ze 2 bigairu, dost trubek z cannonu, nejaky GT a bambilion rour z artura :-) vypada to uuuzasne, asi se necham inspirovat… takovej na tloustku par mm tlustej placatej bigair (akorat do herbare) by nemusel byt spatnej…uvidime :-)

              0 0
          • fousac  

            ti muzu max. prozradit, ze za cca 1,5 mesice by mohli dorazit novy modely.. ;)

            http://www.velomir.ru/…R%20COMP.jpg

            P.S. doufam, ze me taky pozves na likvidaci.. ;)))

            0 0
            • wroum  

              dik za info, ale MERIDU UZ NIKDY A TO ANI SMYKEM NEBO Z DONUCENI!!! merida sucks!

              0 0
              • fousac  

                ze ja ti tenkrat (pred 1,5 rokem?) v radotine neveril.. :((

                0 0
                • wroum  

                  no vidis, mels :-), ale neni nad vlastni zkusenost :)

                  0 0
            • McBlacky  

              je to stejný jako to co ti ruplo, akorát ta hroní rámovka je lomená dolů jinak, nebo se pletu?

              0 0
    • Pá-dlista1  

      Jedine na to nekoho nachytat. S tou vidlici jsem mel tu cest (kdybys ji chtel prodavat, tak pis Suntour XC-PRO-NS :), nerikej, ze je na 110mm (papirove). Tu bych nechtel ani zadarmo. Brzdy maj nejakou cenu jen kvuli jmenu a kdo je nekdy zkusil, asi je znovu chtit nebude… no hodne stesti. Ani se nedivim, ze to prodavas :)

      0 0
    • MARIN  

      Kdyz mi das 5.000,– vezmu k tomu i to kolo

      0 0
    • JarekJ  

      merida cobra v kterym roce se to vyrábělo

      0 0
    • Martin  

      nic

      0 0
      • scalar  

        Jestli to za těch 15 let ještě neprodal, tak jsi ho asi pořádně nasral:-)

        0 0
        • Martin  

          nějakou hodnotu to má, ale na to se tazatel neptá, ptá se co bych za něj dal já a já bych nedal nic, no

          0 0
          • novas752  

            Tazatel se na to ptal 15let zpět.

            0 0
            • Martin  

              no jo, pravda, ono je to matoucí, když to vlákno pak najednou někdo vytáhne na světlo bóží…

              0 0
    • Smazaný účet  

      vy se fakt venujete nabidce z r. 05? Nuda bez sodomy co :D

      0 0
      • Romancero  

        ne proč? Běž na bilíčkovu defekaci ! Výborná zábava! :-)

        0 0
        • Rowdy  

          To už se zde soutěží o větší hovno vlákno?

          0 0
          • Romancero  

            bohužel ano! Je to tak trochu provokace směrem k adminovi :-)

            0 0
          • Martin  

            bohužel nejen o největší hovno vlákno, ale tam o největší hovno doslova

            za mě king bike-fora, kam se na něj hrabou fekální témata páně venkovanova, blahé paměti

            0 0
            • Romancero  

              venkovana neznám..znal jsme pozemšťana

              0 0
              • Martin  

                pozemšťan je v pohodě, venkovan byl docela zážitek, zakládal tu fekální témata, ale budiž mu ku cti, že je zakládal se srandou, k tomu, aby myslel ekologické vysrání vážně se nedopracoval ani on

                0 0
            • Smazaný účet  

              Hele nic proti, ale prezentujes se tu jako prudce inteligentni tvor a chytnes se na vykopanou mrtvolu? dobre ty. :)

              0 0
              • Tulipanek666  

                Je to egocentricky tupec akorat :-) Ignoruj ho :-) Nicmene dceru ma fakt peknou to mu jedine zavidim :-)

                0 0
              • Martin  

                a není to poprvé… hele, já prostě když jsou nové příspěvky tak stáří vlákna nezkoumám, je to asi chyba, no jo

                0 0
    • PENE  

      Pekne kolo, kez bych mel taky takove a ne tu herku co jsem si musel nedavno koupil. Okradli me o kolecka vepredu, nechteji mi prodat vzduch, nedali mi ani mravence do rafku a nabizeji mi same vymozenosti, jako kola bez duse s mlekem. Ale proste nechapu, jak muzou ti psi prezit bez duse. Navic jsem dal na rady ohledne oleje na brzdy a moc jsem si nepomohl. K tomu vsemu, kazde vlakno, kde jsem SLUSNE konzultoval sve dotazy, vzdy smazaly. Nevim v cem je problem. Tak snad vam to tu taky nesmazou.

      0 0
      • plzakj  

        :-)

        0 0
      • Martin  

        jé, tak my máme administrátorky… to jsem nevěděl, já že je to chlap, tak jsem ho poslal kamsi, no podepsal(a) se Honza, ale je fakt, že Honza nemusí značit jen mužské jméno, viz Honza Krejcarová

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.