• fousac

    vyrabi nekdo 26" slickovy plaste v sirce 55–60mm (tedy 2,1" az 2,3", co vyrobce to jina sirka..)??? ja sem nic neobjevil :(( eventualne i semislick, ale hodne hladkej… a za druhe: vi nekdo skutecnou sirku maxxis hookworm 2,5"?? nerad bych koupil neco, co mi neproleze zadni stavbou… dik…

    0 0
    • Darius  

      Pokud by stacil semisliz, tak myslim Swalbe Fast Fred delaji ve verzi vetsi nez 2.1

      0 0
    • Mamut  

      MAxxis strasne svindluje sirky plastov. Ked som si kupil 2.5" MAxxisa, tak som tiez strasne bal, ze neprejde a ked som ho nasadil, tak som zistil, ze od Maxisa by presla aj 2.7"

      Panaracer 2.1" je iba o malo uzsi ako M 2.5" Mam to sice na XC rafiku, na sirokom by sa to trocha roztiahlo, ale fakt sa bat nemusis.

      0 0
      • fousac  

        sirky svindlujou skoro vsichni… ale uz mam zjisteny ze maxxis 1,9" nebo 1,95" je o dost sirsi nez jiny 2,1" ten panaracer si myslel jaky??? sem jim koukal na stranky a neobjevil nic sirsiho 1,95"/47mm

        to darius: fast fred je HOOODNE HRUBEJ semisliz… :)

        a vi nekdo ten hookworm??? sem se do nej zamiloval…

        0 0
        • Tomcat  

          No cobys chtěl konkrétně věděd, vozili a vozíme ho i v 24×2,5

          0 0
          • fousac  

            zajima me hlavne skutecna sirka v mm, aby to prolezlo zadni stavbou…

            0 0
            • Tomcat  

              No tak sem zase někdě zasr.. ..szratil šupléru , ale širokej jako Tioga factory DH 2,3. Valivej odpor žádnej. Ochrana proti průrazu super. Drží i na polních cestách. Nedrží na trávě (taky čím by to mělo držet ;-)) Hmotnost větší Cena 590,–

              0 0
              • fousac  

                to vypada super… rozmery idealni… dik… ziletkari teste se… :)))

                0 0
              • fousac  

                kde je maj za tuhle cenu??? hledam stale marne… :((( vsude nejmin 750,–

                0 0
        • Darius  

          to fousac: podle webu Schwalbe.de se vyrabi Rychly Fred ve verzi 2.35, to je malo??

          0 0
        • Mamut  

          Panaracer Duster, uz sa asi nerobi. Dobry plast, ale najma zadny mal odpor, ze dole kopcom to chcelo slapat.

          Predny je uzasny, co sa tyka naklonu, ktory udrzi. A ked neudrzi, tak zacne iba postupne popustat a nie ze nahle ustreli.

          0 0
      • lubos  

        Som meral teraz nedavno dva plaste. Continental Explorer uvadza 2.1". Pri nahusteni na nejakych 50psi ma sirku asi 45mm, a pri merani cez stuplne nejakych 47mm. A mam nejaku kendu za 200,– sk, ta uvadza sirku 1.9", a pri nahusteni na nejakych odhadujem tak 25,mozna max. 30psi mala sirku asi 42mm, ale cez stople to bolo 52mm. No, ale ten plast mi dal novy uhol pohladu na zjazd :)

        0 0
    • MARIN  

      IRC Mythos Slick 26×2,1

      0 0
      • karel  

        Včera jsem zrovna tyhle nasazoval za sjeté Ritchey Speedmaxy 1,95" – a v rozměrech moc velký rozdíl nebyl (IRC šířka/výška – 44/46, RS – 43/45 mm). To jen pro ilustraci, jak si každý výrobce vysvětluje rozměry pneu po svém.

        0 0
    • Tomcat  

      Maxxis HighRoller semislick 2,35 Maxxis Hookworm 2,5 Coratec Diamodgrip 2,6 Kenda K-Rad 2,3

      0 0
    • rasto  

      uz 2 roky vozim (na zimaku, dojizdim do rachoty) plaste Rubena Cobra. je to totalni 100% slick s odvodnima kanalkama na vodu. barvy bocnice delaj v 4 provedenich (modra, zluta, cervena, zelena). doporucuju! sirka 2,1’’.

      0 0
      • fousac  

        sem ji nasel jenom v 1,9"… ale ten vzorek vypada gut…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.