• Corbett

    Příští týden v sobotu se chystám do Javorníků. Vyjíždět budu z obce Hovězí a objedu celé Javorníky – Cáb, Tanečnice, Soláň. Třeštík, Bumbálka, Makovský průsmyk, sedlo pd Lemešnou, Velký Javorník, Malý Javorník, Kohůtka a pak někde dolů. Tohle platí pokud vyjde počasí. Malé změny v trase jsou připuštěny. Loni jsme se sešli čtyři a bylo to super – http://www.bike-forum.cz/…3/forum.html#…      Pokud by se chtěl někdo přidat, budu jenom rád.

    PS: tempo normální – :)))

    0 0
    • jIrI___  

      Fíha, pěkná štreka.

      0 0
      • Corbett  

        80 km, ale připouštím, docela náročné. Loni jsem měl 13 průměr a to jsme se moc neflákali. Ono to s Martinkou a Pekáčkem ani moc nejde – :(((

        0 0
        • jIrI___  

          Tak to jsem teda čekal, že to je víc. Co jezdím já (Valašská Bystřice – Cáb – Soláň – Bumbálka – Vel.Karlovice – Huslenky – Vsetín – Valašská Bystřice) je necelá stovka.

          0 0
          • Corbett  

            Ze Vsetína to bude stovka, když jsme to kvůli kalamitě jeli přes Makov ze Vsetína (to byl nějaký poloorientační závod), tak to bylo dokonce 105. Takhle je to 80. tachometr mě měří doceal přesně, respektive mi to ukázalo 81km.

            0 0
            • Jaromír  

              dost záleší na tom kama přesně jedeš. mě to měří 93km ze vsetína na vsetín. ono to z hovězí na cáb není blíž než ze vsetína, aspoň ne o moc.

              0 0
    • pop  

      Tak příští rok, už se ale nemůžu dočkat. 2 roky výpadek je pěknej absťák :(

      0 0
    • pižmoň  

      No pokud muzu tak s vama asi pojedu,napiste presne kde a kdy je sraz.Diky sak je to az za tyden:-)ja uz myslel ze se pojede tuto sobotu:-D

      0 0
      • Corbett  

        Šoupnul jsem to sem trošku s přestihem - :))

         

         Pokud se někdo přidá, tak bych dal sraz v obci Hovězí na náměstíčku v 9:00 hodin.

        0 0
    • Corbett  

      Počasí vypadá všelijak, ale né tak hrozně, abych to zrušil. Protože jsem to sem dal asi mos předčasně, tak to ještě jednou obnovím -:))

      0 0
      • skier  

        Juro čau.Už jsem to četl ale bohužel.Otec slaví v sobotu 70-ku,jinak bych stopro jel.Doma toho teď moc nenajezdím.Chtělo by to zkontrolovat trasu Drásala :-))

        0 0
        • Corbett  

          V pohodě ty stará vojno-::)))

          V červenci bych chtěl dát ještě Beskydy, tak se včas ozvu.

          0 0
    • Corbett  

      Povídám si tu pěkně sám pro sebe, tak tedy – vypadá to na malou změnu. Dle aktuálního vývoje počasí se rýsuje neděle jako teplejší a pěknější, tak že pojedu asi v neděli.

      0 0
      • RoKo  

        aby jsi nerekl ze trpis samomluvou… ;)

        pokud mi to doma klapne a bude slusne pocasi, tak bych se pridal…

        dred sleduji tak tu hod potom presnou informaci v kolik a kdy…

        PS: pojedu z Havirova, tak pokud nekdo bude chtit tak misto v aute bude…

        0 0
        • Corbett  

          Čas a místo se nemění. Protože se nechci unáhlit, tak nechci stoprocentně tvrdit, že pojedeme v sobotu, nebo neděli. Jsme tři a je nám to docela jedno, tak ještě čekám, jak se vyvrbí počasí. Jak už jsem říkal, tak dle předpovědi to vypadá na neděli. Zítra večer to uzavřu, ahoj.

          0 0
        • Corbett  

          Pokud vážně chceš ujet autem 100 km, aby jsi se svezl v Beskydských Javorníkách, tak mi když tak na mail Richter58@seznam.cz pošli tel.č. na tebe. Já ti v neděli ráno, ještě než vyražíš potvrdím, že se určitě jede. Říkám to, protože se počasí u nás a u vás může lišit, tak aby jsi nejel zbytečně-:)

          0 0
    • Corbett  

      Doufám, že nešlápnu vedle a vyjde počasí, ale rozhodl jsem se, že pojedeme v neděli.

      Kdyby se náhodou chtěl někdo přidat , tak v 9:00 hodin na náměstí v Hovězí.

      0 0
      • dedasurovec  

        bydlím kousek od javorníku, Zašová. Tak kdyžtak vám můžu dát info o počasí ale nepojedu s vamí bo mám crossové kolo:-)

        0 0
        • Corbett  

          Jo, dík. Nechci to ale moc dramatizovat, počasí mám domluvené -:))

          0 0
          • dedasurovec  

            nechtěl bys sem hodit mapu trasy bo jak sem si to pročítal tak tam máš nějak moc bodů a to dost daleké od sebe, uplně jinčí kopce. A nedokážu jsi představit jak to projet za den

            0 0
          • RoKo  

            S tim pocasim ti verim a doufam, ze jsi pro jistotu nekoho uplatil… nebo ze by zarikavani… ;)  Tel. mas v mailu… Dik

            0 0
    • Corbett  
      • :)
      0 0
    • Corbett  
      • ::)))
      0 0
      • pižmoň  

        Paradni vylet,az na me technicke problemy s vidlici a smykem:-)ale dneska uz to budu davat do kupy:-)

        0 0
    • Corbett  

      Jarda

      0 0
    • Corbett  

      RoKo

      0 0
      • RoKo  

        Jirko jeste jedno velke diky za paradni vyjizdku…

        Doufam, ze das vedet, az pojedes ty beskydy…

        Dik

        0 0
        • pižmoň  

          JJ jeste jednou dik,uz se tesim do beskyd:-D

          0 0
        • Corbett  

          Dám vědět, buď 12,13.červenec, nebo 19,20červenec. Hodím to sem i na plac, kdyby se chtěl někdo přidat.

          0 0
    • Corbett  

      Pavel

      0 0
    • Corbett  

      Nedal by zítra někdo Vsetínskou podkovu?

      Vsetín – Cáb – Tanečnice – Třeštík – Velký Javorník – Kohůtka – Vsetín

      0 0
    • stanm3  

      Nevíte někdo, jak vypadá aktuální stav hřebenovky Cáb – Ptáčníce – Tanečnice – Soláň? A na druhé straně Kohútka – Makyta – Filka – Vsetín? Jde mi o to, jestli tam neprobíhá nějaké velké kácení – moc stromů přes cestu, rozjebané cesty od lesáků atd. Díky

      0 0
      • Robertilos  

        Jel jsem nedávno z Horní Bečvy přes Soláň a Tanečnici. Před Tanečnicí ležely na stezce stromy. Jinak to bylo průjezdné.

        0 0
      • brtníček  

        Na této trase zatím masivní težby teď neprobíhají. Po zime to bylo zalámané a težilo se. Sem ješte kurovec v té velké vlne nedorazil, ale už se blíží. Takze jeď si to projet. Za dva roky to bude vypadat úplne jinak.

        0 0
        • Robertilos  

          Nevím jak jinde, ale v okolí Tanečnice už teda řádí.

          0 0
          • brtníček  

            Tam už to začíná fest, ale hlavne ta strana se Slovenskem je ješte v klidu. V okolí Valašske Bystřice, Bystřičky už je to výrazne horší. Ale hostýnky ty budou za chvilku bez smrku úplne.

            0 0
            • stanm3  

              Díky, jen jsem potřeboval vědět, jestli je to nějak rozumně jetelné. S občasným cyklokrosem počítám.

              0 0
    • Ježek40  

      Zdravím. Budu na kole v okolí Vsetína. Mám problém s jedním výšlapem, který spočívá v tom, že nevím kudy a kterým směrem se vydat. Mám v plánu se z Karolínky vydat po cestě tzv. „Kobylská“ na hřeben „červená tur.“ a pokračovat přes „Tanečnici“ "Visacký Cáb " do Vsetína a podél řeky zpět.

      Nebo z Nového Hrozenkova po modré turistické na tanečnici. Nebo je lepší a jednodušší projet tuto trasu od Vsetína?

      Jde mně o to projet tuto trasu nejjednodušeji a bez komplikací v podobě rozježděných cest od lesáků a spadlých stromů.

      Díky

      0 0
      • Corbett  

        Když se jednou za rok vydám tímto směrem, jedu celou podkovu. Pro mě jedna z nejkrásnějších bikových tras široko daleko. Ze Vsetína na Cáb, Tanečnice, kolem Vysoké, Velký Javorník, Kohůtka, atd. až do Vsetína. Čítá to kolem 100km / 2000m. Modrá TZ z Nového Hrozenkova je v pohodě, to jsem jel s mladým před rokem. Aktuálně stav ti neřeknu, polámané by to být ale nemělo. Lepší je po hřebenu brouzdat ve všední dny.

        www.youtube.com/watch?…

        0 0
        • Ježek40  

          Pěkny video , mladej je dobrej. Některá místa jsem poznával a jel jsem Soláň , Třeštík, kolem rozhledny k památníku s vojákem, nebo Kasárna – Kohůtka, ale právě od Soláně nebo z Kohůtky směrem na Vsetín to neznám.

          Když jsem viděl Balaton na videu a zítřejší počasí, tak jsem se rozhodl, že pojedu s plavkama v kapse a jak psáno níže do Vsetína -Dušná -Cáb , po té zmiňované modré dolů a šup do vody. Vypadá to na pěknej prodlouženej víkend.

          Díky za reakce

          0 0
      • MJ24  

        Pokud vyrážíš z Karolinky tak bych volil trasu Karolinka-Vsetín- Dušná-Cáb-Po červené na Soláň-Ze Soláně sjezd po žluté do Karlovic. Takhle jsem to jezdil já.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.