• Olin

    Kupuji kolo s SPD pedály Author a mám tretry a taky sandály s kufry Shimano a na stávajícím kole (= na budoucím zimáku) mám pedály Shimano. Poraďte mi, prosím: je to BEZPEČNĚ kompatibilní kombinace nebo si mám nechat šlapky přemontovat (vyhrožují, že za ty Autorácké mi moc nevrátí). Díky!

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Dle mych zkusenosti je to kompatibilni. No a az ojedes kufry koupis si novy i s pedalama a je po problemu.

      0 0
    • McBlacky  

      jezdím ted zrovna na obou kolech autor pedály s kufry shi, vloni celou sezonu ok, ty authory maj jedinou nevýhodu, povolují se ty alu matice a za chvíli ji vyžvejkáš tak že ji neutáhneš, ale to až tak po 10tkm :) a taky na tech a pedálech vytlačuješ kuframa jedno místo, je to po chvíli znát, funkci to nevadí, a jestli chceš bejt perfekcionista tak zbruš kufr o 1–2mm kde to poznáš, to míto je stejně na nic

      0 0
    • pcejka  

      Pridavam se, je to O.K., odjezdil jsem na predchozim bajku v kombinaci, o ktere mluvis, by oko prinejmensim 12tis. km, bez problemu…

      0 0
    • xstefi  

      Mam na jenom kole autory a na druhem shim., kufry mam z tech shiman a neni sebemensi problem.

      0 0
    • jonti  

      mam tiez tuto kombinaciu, funguje to, so shimano kuframi podobne ako s author kuframi = blbo. Oproti shimano pedalom idu tazsie naslapnut a lahsie vypnut, takze sa mi obcas stava ze v terene sa mi nechcene vypne. Byt tebou necham si tie pedaly ihned vymenit, aj ked za nich dostanes malo (ani shimana uz nie su vobec drahe)

      0 0
    • quassar  

      Muzete nekdo napsat, primo typy pedalo, ktere pouzivate? Mam Wellgo WAM717, mam dojem ze uplne stejny dela Wellgo pro Authora, no a dneska jsem si byl pro druhy pedaly, chtel jsem Shimano PDM520, ale prodavac me od toho zrazuje, ze to mozna nebude fachcit…

      0 0
      • enjoy  

        a co jinyho(drazsiho) ti misto toho nabizel?:-)) ne,fungovat to bude nerozeznatelne­.resp. kufry vypadaji uplne stejne:-)

        0 0
        • quassar  

          Jenom mi rekl, ze si mam koupit zase authory aby to chodilo :) Ani mi je nevyndal z policky a neukazal, pritom je tam meli :) Tak jsem koupil vazelinu za 90 a vypad :) Byl to mechanik, takze se uz zase asi chtel videt u toho rozstelovanyho kola co mel na stojanu :)

          0 0
    • Vision  

      ano funfuje to spolu no problém odzkoušeno !

      0 0
    • jocky  

      Nevite, prosim, jestli fungujou Wellga M7 (top model) s Shomano kuframa? A jak je to s 5 let staryma Ritchey comp, jdou do nich taky Sh. kufry? Dik.

      0 0
    • R.1  

      Tak prý nejlepší kufry dělá ten, no jak se jmenuje, pan SAMSONITE :))

      0 0
      • jocky  

        Hm, ale jak si je pridelam na boty? :o)

        0 0
        • Kol.ista  

          A co kdyz mam pedaly Shimano a kufry Author?? Bude to taky bezpecne funkcni? A bude to spolu vubec slapat??

          0 0
    • Kuky  

      Pedálů author bych se vyvaroval. Strašně se povolovaly šrouby v pedálech, pomohle jenom modrý Wurth LeBasto, nebo tak nejak.

      0 0
      • Lance  

        no jo,ale authory jsou vlastne wellgo ne?aspon ja mam jedny ty a jedny ty a jsou na chlup stejne,lisi se akorat v barve a napisu

        0 0
        • náčelník  

          A Ritchey taky, alespoň ty starý.

          0 0
          • Lance  

            jo spravne,ty taky,myslim,ze to nekde psali,ze to dela wellgo,berou to ruzne firmy a hodi si tam akorat svou znacku

            0 0
    • Lister  

      Neví náhodou někdo, jak jsou na tom s kompatibilitou firmy VP a Shimano – v obou kombinacích – kufry od VP do pedálů od Shi, kufry od Shim do pedálu od VP.

      0 0
      • náčelník  

        Já kdysi kombinoval Shimano kufry do pedálů Ritchey – fungovalo to dostatečně, ale nebylo to „ono.“ Takže bych se přikláněl mít oba kusy od stejného výrobce.

        0 0
      • martt  

        rozhodne VP101 so shimanovskymi kuframi NEFUNGUJE.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.