• Lance

    Biku zdar, jedete? nebo uvazujete? Ted jsem se dival,tu kratkou trat zkratili na 55 km, pry,ze diky snehu nebudou najete km:) Vzhledem k tomu,ze dlouhou jezdim s najetyma 200 km,tak nevim:) I kdyz jsem si pak rikal,ze to uz asi ne:) Ale 55 je moc malo ze? Ale maj dobrou cenu.

    P.S. ve vyhledavaci jsem o letosni Silesii nic nenasel:)) (to neni omluva – viz. prispevek omluva na zacatku prispevku)

    0 0
    • xstefi  

      Taky mam najezdeno rybiz a uz premyslim, na kterem zavodu budu muset dohlednout na chvost zavodu :)

      0 0
    • ananas  

      czus, už se docela těším – najeto zatím skoro nic, loni jsem jel kratší tra? hodilo to cca 70 km, letos prubnu asi delší, 55 km je docela málo !?

      0 0
      • rb  

        A zase se poserete a poblijete jako loni??? :-)

        0 0
        • Pavlos  

          Vlastni zasoby to resi

          0 0
        • ananas  

          .......... s tím posráním , mě to loni obešlo, ale kolega proseděl neděli, pondělí na hajzlu, odvodnil se komplet , hnusss !!

          0 0
          • rb  

            No my tam byli solo v jiný termín,ale prý to bylo fakt nemilé :-)

            0 0
            • kovar  

              jsem v tom kraji byl v září (u kružberské přehrady) a postihly mě taky střevní potíže. No ono restaurace, která tam byly, byly všechny takové jakési ušmudlané i s obsluhou.....

              0 0
    • kolouš  

      najeto skororo nic, ale urcite pojedu…

      0 0
      • piskot  

        Super, tak se tam kluci sejdem. Do tý doby nebudu mít určitě víc než 500. Ale před Silesií ještě prubnu Šelu a Mamuta (taky delší tratě, na Šele ani jiná není :)

        0 0
        • petryk  

          Tak Ty jedeš Mamuta, jo?

          0 0
          • piskot  

            jsem si malem nevsiml tech datumu :) po lonsku me na mamutovi nikdo neuvidi, drkotat se nekde pres pole v protivetru muzu doma :) vsak tobe se tam taky moc libilo :)

            0 0
            • Vymi  

              zase tak hrozne to nebylo ale mas pravdu ale letos to zase jedu… :-))

              Sela tak to uz se nemuzu dockat a jeste pred selou jedu ted Chribskou 50…

              0 0
        • Martinkaa  

          Prave, ze uz i na Selovi je ;-) Ale prece nepojedes kratsi, ne? :-))

          0 0
          • piskot  

            krátká trať? co to je? to někdo snad jezdí? :)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Třeba já :-) Loni jsem s horákem začala, letos plánuju zařadit snad už nějakou dlouhou. Ale u Šely bych si stejně vybrala krátkou. Bývalých (ani stávajících :-)) železničních tunelů na moc maratonech nebude. // Následuje 259 m dlouhý průjezd tunelem, vnitřní osvětlení hořícími loučemi//. Oželela bych i technický začátek dlouhý tratě, přece jen technických míst si můžu projet kupu, ať už v rámci závodu nebo jen tak.

              0 0
              • piskot  

                však já jsem loni s horákem taky začal, ale krátká trať mě přijde moc pro chrty, jezdí se na můj vkus moc rychle :)

                0 0
                • Martinkaa  

                  Moje slova :-). Ja se rozjedu obvykle tak na padesatem kilometru. Proto nejezdim padesatky :-)))

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    piškot + Martinkaa> jedině tak, tohle chápu. Proto taky chci jezdit dlouhý. :-) Ale ta Šela, ten tunýlek, to mě láká. Asi bych fak v případě Šely do dlouhý nešla. Leda, že bych stihla obojí. ;)

                    0 0
                    • piskot  

                      no když si dáš dlouhou, tak i na ten tunýlek třeba v závěru dojde… jen tam asi nebudou louče, ale snad světlo na konci tunelu :)

                      0 0
    • Lance  

      Jen par slov,ktere to hodi dopredu at nezakladam dalsi thread

      0 0
      • kolda  

        jo,jedu kratkou. najeto mam ubohych 1200 km. Lanci,psal jsem Ti sms, tym uz mame kompletni. ale jeste jednou diky. mohli bysme se tam setkat z BF a trosku zakalit ne? asi tam budu uz od patku. nejlip se mi jezdi po klabe, to druhy den neboli nohy:))) tak tricka BF s sebou!!! jede nekdo z Ol?

        0 0
        • Lance  

          Cau jo dostal jsem to:) jestli jede nekdo z BF nevim,ja tu nikoho neznam.Triko BF nemam, ja nevim jak mi to vyjde casove,takze ted Ti neumim rict jestli se zdrzim

          0 0
        • Lance  

          ja mam najeto neco kolem 120 km a to na silnicce po asfaltu:)

          0 0
    • Lance  

      SILESIA BIKE MARATHON 2006 tak presne pred rokem jsem se ptal a nechci zakladat new thread, takze jedete nekdo? U nas celou noc snezi:)

      0 0
      • kolda  

        jasně. doufám, že nebudu mít kolizi jako minule, která mě stála umístění v první 30 – na moje poměry supr výsledek.(jel jsem krátkou). snad roztaje. jsem přímo v Opavě a sněhu tu je jak v lednu :(

        0 0
        • Lance  

          jsem te tu na beefku dlouho nevidel, ja jel taky kratkou, spokojen netrenoval jsem a ani letos nebudu, jsem taky primo v Opave a taky tu je snehu jak v lednu:)

          0 0
          • kolda  

            kde vegetis v OP? na B-F nebyl moc cas kvuli praci :(

            0 0
            • Lance  

              u tesca a ty? tu ted bydlis? zase jedete jako tym?

              0 0
              • kolda  

                ja ted pracuju v IVAXU a bydlim na Olomoucke. bysme nekdy mohli skocit na skopka,ne? na svih asi hned tak nevyjedem :(

                jo, snad se zase domluvime a vyjedem jako tym.

                0 0
                • Lance  

                  jako uz na delsi cas tady bydlis? no na pivko muzem, to budes prvni koho poznam z beefka a na to kolo vyrazime snad taky, mas to tady na dyl? nebo uz tu chces zustat?:)

                  0 0
                  • kolda  

                    no, to je predcasna otazka, ale snad tu nejaky patek zustanu. hod mi na mail kontakt a nekdy dame scuka.

                    0 0
                • Frankenstein  

                  No, snad to letos postavime i bez externistu. Nebo mas v zaloze zese nejake eso? Zdravim do Opavy.

                  0 0
                  • kolda  

                    zdarec, co to máš za novou plečku?:) pokud pojede i Honzin, tak jsme komplet. Jinak kontakt na Jirku furt mám, ten by nás zase vytáhl nahoru :) akorát doufám, že mě letos nikdo nesundá z kola. jak se jinak daří?

                    0 0
                    • Frankenstein  

                      No, to mam, abych byl konecne rychlej i z kopce. Honza jede. Nezkusis to letos radsi s loukotovyma kolama?

                      0 0
                      • kolda  

                        :))) pokud me nikdo nesejme jak loni, tak nebudou potreba. tak to snad dame jak loni.

                        0 0
              • Biker jak Pes  

                Cha! Už vím, kde bydlí Lance!

                0 0
    • Martinkaa  

      Letos se to nekryje s Dubnickym maratonem, tak mi to snad poprve vyjde :-)

      0 0
    • Sabbath  

      Taky uvazuju ze tu Silesii pojedu. Bohuzel kvuli pocasi je to s najetyma km velice bidne :(

      0 0
    • Lance  

      Takze znova:) SILESIA BIKE MARATHON 2006 kdo jede

      0 0
      • ananas  

        já :-)

        0 0
      • Martinkaa  

        S Pekackem a Zireckem jsme urobili tym :-)

        0 0
        • Lance  

          takze mozna, ze me z B-F spousta lidi predjede:) mam najeto 30 km, uvidim jak se s tim potrapim:) Ale na start se chci postavit

          0 0
      • kolda  

        já:)

        0 0
      • CZiko  

        no tenhle rok jsem chtěl podporovat a fandit na kalvárii… ale vzhledem k tomu, že asi nestihnu opravit kolo, tak se mi tam pěšky jít nechce:-)

        0 0
    • Lance  

      SILESIA BIKE MARATHON 2007

      tak co kdo se chysta? uz to tu dlouho nebylo loni jsem se ptal sice az 17.3. ale letos to muze byt driv:)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Doufám, že se mi konečně zadaří a pojedu to. Strašně se těším … ;))

      0 0
      • Lance  

        tobe je 17, pro tebe je maratonek:) i kdyz vim, ze me porazis:)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Maratonek je do 15 co já vím. To je pouze pro ZŠ, já už jsem v druháku na střední… ;)) Jsem zvědav, jestli se tam potkáme. Mě poznáš určitě, já tebe těžko… ;))

          0 0
          • Lance  

            potkame urcite, pockas na me dve hodiny v cili proste:) v civilu bych te nepoznal, neznam te, pouze kdyz jedes po tesinske, tak mi ma prirozena plachost nedovoli sahnout si na nejvyssiho z dnes jiz kultovni fotky tady na BFku:)

            0 0
      • zum zum  

        Zvykejte si na tenhle pohled.....

        0 0
        • Lance  

          si myslis, ze se budu cely zavod otacet dozadu?

          0 0
          • CZiko  

            nn, to až ho budeš vyhlížet v cíli:)))

            0 0
          • zum zum  

            Vidíš tam někde na drese zip? :-) Neboj budeš mi dobrý výhled. :-D Trochu pošťuchování neuškodí… :-)

            0 0
          • zum zum  

            Vidíš tam někde na drese zip? :-) Neboj budeš mi dobrý výhled. :-D Trochu pošťuchování neuškodí… :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.