• tm

    nevite negdo, gdo kvalitne a pekne nastrika silnicni ram, u sterby lakuji jen do konce brezna a maji beznadejne plno, tak shanim jiny typy. diky.

    0 0
    • blue  

      tady by se nejaky info ennaslo? http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
      • tm  

        dik za info, o baresovi vim, ale doufam ze se najdou i dalsi

        0 0
        • Indian  

          Kup si odstranovač starých náterů v drogerii, natři tím ten starej lak,popř vícekrát-tím odstraníš starej lak,potom pod vodou 400stovkou smirkem rám vyleštíš krásně na kov,po té ho dej nalakovat kamkoliv k autolakošovi, mezitím si nech v nějakém grafickém studiu vyřezat lepky(loga) vzor třeba stáhněš z netu a dáš jim to na disketě. Po nalakování si to nalepíš a frkneš to autolakošovi zpět aby ti to stříknul bezbarvým lakem. Vyjde tě to tak do litru (pokud budeš mýt známýho autolakoša-třeba i přes nějakýho automechanika,vyjde tě to i levněj)a rám je originální dle tvého gusta.

          0 0
          • Siddha  

            tak to bys fakt vul se s tim takhle srat. kolem 800,– komplet v Brne bez znamosti, se znamejma i min. a neblbnes s nejakym odstranovacem doma.

            0 0
            • xstefi  

              S tou jeho praci to vyjde tak 5000 :)))

              0 0
              • Indian  

                Hošííí. O co vám jde,vždyt je to nádhera si přelakovat rám včetně lepek. Kdyby mě to nebavilo a neuměl si to vše zařídit a vyběhat, tak bych se na to taky vysrandil. Je pravda,že to chce strpení a hlavně to dělat z lásky:-) Jinak pravda je to drbačka, ale já bych do toho šel.

                0 0
                • Gumicuk  

                  To je fakt! Kdyz na to ma clovek nervy, zrucnost a um. Tak je to fajn. A tesilo by me se divat na ram na kterej jsem si z vlastnich sil usil oblek :-))

                  0 0
                • kandik psi zub  

                  uz te vidim jak matlas na toho tvyho skalpela barvozrout

                  at jde k baresovi a bude to mit za 650,–

                  0 0
            • vili  

              kde presne v brne?dik

              0 0
              • Siddha  

                v Zidenicich zaridi Bartolsic, sam lakuje Nakladal (NSM)…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.