• stréc od piva

    Zkóšel někdo z vás te akco jak to teď majó? Že pré přídete na krám a pučijó vám te odrušený kolo značký gété? jaký só podmínke? stačé občanko? nebe je tam¡náká záloho ?

    0 0
    • BB  

      nechtějó ani občankó

      0 0
    • RomanH  

      Uz jsem se byl optat. Chteji 20tkc jako zalohu + doklady. Kolo mas k dispozici na 1 den. Blby je to s vikendem – pouze od patecniho vecera do sobotniho dopoledne – proste pred zavirackou kramu musis bika vratit. Takze to chce jeste 1 den dovolene, aby jsi mohl testovat delsi dobu.

      0 0
      • stréc od piva  

        díkec.akorát v tech sračkách co só venko, je asi škoda to pučovat :((

        20k je hodně,ale zas když to člověk protáhne. :)

        0 0
        • slayer  

          Teta Máňa ti těch 20 klackö určitě půjčijö, ale nesmíš jí to pak protáhnoót hospodama.

          0 0
    • Loner  

      U Hanáka v Brně 20 000 Kč kauce, dva doklady, podpis smlouvy a vrátit umyté kolo. Svezl jsem se jeden den na blátě i sněhu (asi 30km v kopečkách kolem přehrady) a už vím, co bych si nikdy za ty prachy nekoupil.

      0 0
      • RomanH  

        Povidej, prehanej :o)

        Ja si jej chtel taky pujcit, ale myslim si, ze poradne otestovat fulla, aby mi to neco reklo, pujde az v lete na mlate, a ne ted pod snehem ci v bahne.

        0 0
        • Loner  

          Já se s váma mladíkama nemůžu srovnávat ve výkonnosti – stařík, ale svých 5000 km za rok v terénu dávám. Měl jsem ho ještě když jižní svahy byly bez sněhu. To co běžně stoupám, zdálo se mi na fulu GT těžkopádné s velkou ztrátou energie. Pohodlí? – jo, pokud se rozhodneš, že i v technických sjezdech si posadíš pr*el na 100mm zdvih – ale běžně si raděj stoupnu do pedálů. Zadní stavba mě zavazela – patou jsem mlátil do trubek.Top swing v uzavřeném prostoru před zadním kolem – nevyčistitelný nosič bahna.Kdybych měl zbytečných 70 tyček, tak je zainvestuju ještě před smrtí do hardtailu XC pod 11 kg. Tak se do mě pus?te, jestli vámn stojím za to. Zdarec.

          0 0
          • kovar  

            Typické uvažování a chování krosaře na celoodpruženém kole – takže není co řešit.

            0 0
            • enjoy  

              jestli ten full proti hardtailu nejel,tak proste nejel.asi prave proto mam taky HT.myslim ze je to docela dobre pochopitelny nebo pro tebe ne?

              0 0
            • Peslezedirou  

              Ono chce asi celopéro trochu zvykání. O GT píšou, že se z celopér chová při záběru docela solidně. Už mi končně dovezli můj prga full rám tak se docela těším až budu moc vyrazit. Jak dlouho třeba trvalo kovářovi než si zvyknul z HT na fulla?

              0 0
              • kovar  

                okamžitě, to byla láska na první dotyk.

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Jejda, myslel jsem, že se malinko rozepíšeš. Ale i pod láskou na první pocit lze vyčíst tvá spokojenost. Láska se mnody nedá vyjádřit písmem :o)))

                  0 0
                  • kovar  

                    no prostě s fullem bez zamykání pružení se mi líp jede do kopce i z kopce. Hlavně výjezdy terénem jsou snažší, mám pocit, jako by v tom pružení byl schovaný pomocný motorek.

                    0 0
            • RomanH  

              No pockej, co je spatneho na zjisteni, ze se mi blbe (tezce) stoupa do kopce ? Sam mam v planu projet za jeden den stejnou trasu s vyjezdy, sjezdy a s ruznym povrchem, kterou znam z HT a pak jsem zvedavej, jak se budu citit.

              0 0
          • Marek  

            Asi je to hodne relativni. Ja sem si ho pred rokem pujcil (iD-XC) a docela me nadchlo. Nutno dodat, ze srovnavam se svym ocelovym pevnakem. Prave se mi libilo, ze jede perfektne bez ztraty energie do kopce. Byl tam ten lepsi tlumic DT s lockoutem, kterej prakticky nebyl potreba. Z kopce kolo bylo proste odpruzeny (prekvapive :) a dovolilo i nepozornost pri cteni terenu asi jako kazdej ful. To je vse co muzu konstatovat ja, kteryz to na zadnym jinym fulu nejel.

            0 0
    • kolombo  

      Jarin s moravským dabingem :-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.