• XCkar

    Nevite nahodou nekdo o najakejch zavodech v okoli Brna, ktere se poradaji tedko v breznu nebo v prubehu dubna?? Silnic nebo mtb to je jedno. Na start dojezd autem do 50 km…dik.

    0 0
    • cekemil  

      19. března Jevišovka – Primavera. V sobotu MTB, v neděli silnice (100 – rovina). Bližší na www.primaverabike.com

      0 0
      • PT  

        Nevíš o tom něco bližšího než je na netu?Profil silničářského závodu,startov­né,zabezpečení trati proti sněhu:)Do kdy se přihlásit nebo na místě?Dík

        0 0
    • Santus  

      30.4. Brnenska 52 v Medlankach

      0 0
    • XCkar  

      Chřibskou padesátku, nejel jste nekdo?

      0 0
      • c  

        Hodně rychlé, většinou zpevněné cesty, tak trochu Amerika, prvně spíš do kopce, tak spíš z kopce (což většina ocení), jediné co tam chybí (někomu) jsou vyloženě technické pasáže, takové ty jednomužné traily, jinak dobrý závod na začátek sezóny. Největší výhoda je, že se tam neutopíš v bahně (možná v jednom úseku) ani pokud sníh vydrží do začátku dubna :)

        0 0
        • Mata.Lan  

          Dobré, určitě pojedu. Počítal sem průměrnou rychlost toho prvního a vyšla mi 34,73 km/h, což je na začátek sezony na biku docela záhul:)

          0 0
          • c  

            Ona ta tra? v loni nebyla čistých 50km, ale spíš 46km (podle tachometru), tak i ta průměrná byla trochu nižší, ale rozhodně k 30km/hod (tedy vítěz, ne já).

            0 0
      • grafik  

        letos jedu CH 50 poprvy, uz jsem prihlasenj.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.