• Corbett

    Co na ně říkáte? Už je někdo zkoušel? Chci je trochu prubnout, pro začátek v drátě, tak by mě zajímal váš názor. http://194.228.218.52/…/default.asp?…

    0 0
    • enjoy  

      rekl bych velice dobry.znam par lidi co je maji(meli) a bez jediny stiznosti. taky jsem si je chtel koupit.ale pak jsem si rekl ze se mi nelibi.divny meritko pro koupi plaste,ja vim:-)

      0 0
    • Jogador  

      Vozím je, vydržej asi 4000 km, možná i víc. Nevýhodou je jejich váha, 610 gramů mi přijde docela dost, a teď ty nový maj být ještě o 100 g těžší, nevim proč, ale výrobce to udává. Jinak, nikdy se mi ho nepovedlo protrhnout, bylo pár průrazů i píchnutí,ale nikdy zato ten plášt nemohl, chce to ale větší duše, ikdyž Kenda 1,75–2,125 stačí, měl jsem jednou 1,5–2,1 a ty se proráželi pořád. Na sněhu drží dobře, já osobně onich opět uvažuji, ale ta váha mě odrazuje, na závody mi to moc nepřijde,jsou pomalé, větší valivý odpor, na ježdění v lese jsou dobrý, i do bahna.

      0 0
      • slayer  

        Tak to bys měl asi zkusit verzi s DNA, kromě toho že jsou lehčí tak si po nějakejch 3000 km nevzpomínám že bych jí někdy píchnul nebo prorazil a taky vydrží určitě víc než 4000 km protože je furt jako nová.

        0 0
    • icewind  

      Ja mam 2,35 a su sqele, drzia krasne stopu, v poho aj na skalach a korenoch, horsie je to z bahnom ked potrebujes spravit vyjazd na blate, je to kruty zaberak..

      0 0
      • Raydowe  

        Tak presne tieto vozim na svojom Warpovy, tie plaste su jak delane na moj bike, ako spravne niekto poznamenal, nie su to ziadne rychlostne specialy.:)-) ale v hore a na blate su super, ked boli nove som sa snimi bal moc naklanat, nejak som mal pocit ze sa neudrzia, ale dneska uz im verim v pohode.:))

        Milo ma prekvapili pred par dnami, ked som si vysiel na jeden kopec u nas, a hore bol doost velky strmak, na zemi blato a listie (nic horsie nepoznam.:-) hore to bolo sotva vytlacitelne, to nikdo ani neskusal vyslapat. A ale skusil som si to zist, v takom naklone som dlho nebol.:)) isiel som minimalnou rychlostou dolu, cikl. co isly hore sa divali ci mi nesibe.:) ale plaste sa drzali neuveritelne, ani raz to nesmiklo… zisiel som uplne v pohode, elegantne a s velmi dobrym pocitom.:))

        takze len doporucujem, pokial jazdis nieco podobneho, na cesty to ale moc neni, neni to najhorsie ale na to poznam lepsie plaste., do lesa a sracek, vynikajuce plaste…

        0 0
    • JJ  

      Jizdni zkusenosti nemam, ale v posledni dobe sem smontoval dost kol s temahle plastema a asi polovina z nich docela hazi, takze bacha na to.

      0 0
    • Raydowe  

      Tak akurat som si nevsimol na chodniku hromadu skla (naozaj hromada) a som cez to uz len mohol prefrcat… na brzdu som radsej ani nesahal… uz som myslel ze to pichenm aj niekolko razi, ale pohoda, vydrzalo…

      0 0
    • pos3k  

      mate s nim uz dlouhodobejsi zkusenosti? Jsem mel vcera pujcenyho bajka s prave s WW 2.1 DNA a docela me mile prekvapily. Vaha neni zrovna nejmensi :-) nevite jestli je DNA i u 2.1 dratu do 400,– ?

      0 0
    • crom  

      jo,jo.dobrej plast,ale moc nefrci:-)

      0 0
    • Floydie  

      Tyhle jsem presne jezdil neco pres pul roku, ale nedalo se to vydrzet a prezul jsem na rychlejsi. Fakt to vubec nejede a pritom ve snehu nic extra. Defekt jsem nemel. Rekl bych ze se docela sjizdej. Pro delsi vyjizdky nevhodne, na asfalt uz vubec ne :)

      0 0
    • speedy gonzales  

      mam doma weirwolfy 2.3 (spis mi to prijde jako 2.1) s DNA compound, nove sundane z noveho biku. kdyby nekdo chtel dam je levne at se mi tu nevali

      0 0
    • mato tope  

      ok,ok váhu neřeším,super záběr,tohle preferuju

      0 0
      • Seadat  

        Pohoda mam ho ted asi tejden – je docela v poho na snehu perfektne zabira takze se mebojim o jeho zaber – spis zivotnost ale to poznam casem :-)) jinac v predu mam mutano raptora a taky se jevi v poho – dobre vede – trochu vic hluci a s valivim odporem to taky bude horsi ale na predek do terenu myslim ze dobra volba – slapnu si ale co nejsem backora :-d

        0 0
        • kafac  

          Ja mam ve predu velociraptor – drzi skvele a po asi 5000km je ho tam jeste dost. Weirwolf jsem vozil v zadu, je taky celem OK, ale rychle se sjizdi… cca 3500–4000km

          0 0
    • Thomas  

      Uz jsem vozil hodne plastu ale tohle je naprosta JEDNICKA. SUPER plaste jak v terenu tak i na silnici. A ta vydrz !!!!

      0 0
      • krokus  

        Na silnici nejlépe, když je pokrytá silnou vrstvou bahna:-) Jinak nevím nevím.

        0 0
        • Thomas  

          Dle me odvaluji slusne. Kolem 25–30km/h se snimi da vklidu slapat A to je dle me pro BIKE uplne v pohode

          0 0
          • krokus  

            Je to dobrý plášť, ale podle mě spíš do mokra, na suchu nijak extra nejede. Teď mám Wtb Nanoraptor a ten odvaluje jinak. I když trochu přemýšlím, jestli to není jen subjektivní dojem. Průměry jsem na obou pláštích měl podobné a po rovince taky jezdím těch 25 – 30 (na obou).

            0 0
    • favorit.  

      mel jsem je na svem prvnim biku a moc velka spokojenost nebyla. V blate se na muj vkus docela dost zanasely a nebylo v zatacce citit, kdy mi ustreli…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.