Co si myslite o kolech v kategorii Freeride od Authoru?

33 nepřečtených
  • Richie

    Ty jo o5 jsem narazil na letosni „freeride“ kola od authoru. Je to normalni aby kolo jako http://www.ebikeshop.cz/fotoOrg.aspx?… tohle bylo povazovane za freeride? Nevim jak vam ale me se zda ze v authoru lidem jebo v palici… Tyjo kdyz to kolo nepripomina freridove kolo ani komponenty ani geometrii. Pripada to divne jenom me nebo je NAS vice.

    0 0
    • Seppy  

      neco novyho??? :)

      0 0
    • Richie  

      Jinak treba to A RH vypada celkem solidne. To zase jo… (az na to derovane prepakovani)… http://www.ebikeshop.cz/fotoOrg.aspx?…

      0 0
      • Meesha  

        Solidne vypada, to jo (na Authora) ale freeridove rozhodne ne! :-)

        0 0
      • speedy gonzales  

        jestli solidne je vyznamove blizke slovum jako osklive,skare­de,hnusne a podobne tak vrele souhlasim

        0 0
    • goofy  

      jak rika seppy: to uz se tu reshilo…

      0 0
    • pitelboy  

      ja na tom taky nevidim nic FREE ! dyt me to normalni allmountain…nebo tak neco

      0 0
      • cabbage  

        mozna tak zdvihama, vahou a geometrii tezko…

        0 0
        • Richie  

          Zdvihama kdes na to prisel? Kolik to ma 80/80mm (nechce se mito zjistovat tak to nevim jiste)??? To se mi nezda ani jako hodnoty velmi lehkeho freeridu. Takze ani to neproslo. :-D

          0 0
          • blue  

            skoda, ze sis to fakt nejdriv nezjistil, nez si zacal placat ;-) jen se divim, ze si nezkusil radsi 60/60, abys dal dostatecne verejnosti najevo svoje znechuceni ;-)

            o cem vubec je tenhle thread?

            0 0
            • Radek Broz  

              Ve zkratce je o „Artur je na h****“ :D

              0 0
              • blue  

                aha… ja myslel, ze to je zase jedno z tech vsichni_to_de­laj_uplne_blbe_a_­ja_bych_to_de­lal_lip_proto­ze_jsem_nejchy­trejsi, stejne jako vedle ten o velokatalogu :-)

                0 0
          • cabbage  

            18kg fakt neni allmountain nebo enduro, kam by se to dalo radit zdvihem.

            0 0
    • blue  

      a co to vlastne je ten freeride?

      0 0
      • Radek Broz  

        Tot otazka;-) Nekdo si predstavi RedBull Rampage a Benderovo dropy, kde se uplatni mohutnejsi sjezdaky s vyssimi zdvihy a mekcim chodem, nekdo naopak kola lehci nez DH stroje, casto s dvouprevodnikem a jednobrejli, nekdo lavky, na kterejch se da jezdit v klidu na pevnaku. Tady skatulkovat nelze:o)

        0 0
        • Richie  

          No ja mam zato ze freeride je vsechno co jsi tady vyjmenoval, ale ani jedno z toho nelze provadet na tom kole co jsem tady vzpominal.

          0 0
        • Manas  

          Presne tak, dvoutac aby se nekam dojelo :-) A pak se mi na DH smejou ze mam cestaka :-)

          0 0
          • hanz  

            všechno co má ještě smysl na takovým kole ale ject vyšlapu na 42/32…co už neušlápnu je stejně na těchle kolech opruz.

            0 0
            • Manas  

              No ja tam mam (ted to menim) 39/26, coz mi celkem bohate staci :-)

              0 0
              • hanz  

                mě by zase ale nestačilo 39/11.....jinak zajímavá pila 39z

                0 0
                • Manas  

                  Proc ne, ted mam 36 a jezdim DH uplne shozeny dolu na nejmensi (vzadu) a to mi trochu vadi. pokud pridam 3z tak mi to vzadu vyjede o dve kola vejs a bude to :-)

                  0 0
                  • hanz  

                    38/11 je ale prostě tak na fr.....při cca 45km/h jsem už nebyl schopen přišlápnout…42 se dá tak do 60km/h , zvažuju 44.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      42/11 do 60km/h – doufám že nemyslíš na rovince :( bych šel spáchat sepukku, a i z kopce je to už vrtulník…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Vase problemy bych chtel mit. Si ted budu davat i na sjezd 36z. Stejne to vozim na lehkej prevod, kdyz se pak seberu ze zeme, tak se s tim rychlejc rozjizdi :)

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Ja mam 38, ale porad mam prostor ke zrychlovani v tom, ze budu min saha na brzdy. Nejak nechapu, kde bych treba v dolni casti Klinovce vzal silu na slapani;-)

                          0 0
                          • wroum  

                            ja jezdim 40 zubu a je fakt ze nekdy bych radsi 38 a nekdy by bylo i 42 malo. 40 mi prijde ale nejuniverzalnejsi

                            0 0
                            • Manas  

                              Souhlas, sila navic je vzdycky tak proc nemit rezervu :-)

                              0 0
                      • hanz  

                        42/11 na rovince letmý start až na 54km/h…cca po 300 metrech kyslíkový dluh v celém těle a pálení všech svalů…skoro smrt…jel jsem s tinkem a ten jel na xc a chudák mě ani nedojel a to jsem měl dragstera se šhiverem.

                        0 0
                        • TinkTink  

                          No to byl taky blbej zavod tady todlecto :)))

                          Jsme te pak dojeli. :)

                          Mimochodem – pamatujes …my jsme te dojeli…hehe…hned jak jsi zemrel :o))))…

                          0 0
    • Jogador  

      To samé, jako o kolech v ostatních kategoriích od Authora…:)

      0 0
    • stréc od piva  

      nevím kola jako každá jíná..jesli je na tom nálepka koKOtoNA nebo Author je uplně jedno

      0 0
      • hanz  

        máš rech…však sám AUTHOR už nám předvedl že umí udělat 1,funkčního fulla a 2,nepraskajcího fulla Tak proč platit třeba za konu, že…u tý člověk riskuje že zdegeneruje když nemusí řešit reklamace apd.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.