• Luka

    Mate nekdo, vozite? Jak je v nich v techhle mrazech?

    Pripadne: Vozi nekdo od Kalase navleky na tretry? Maji verzi termo a Nowind a ceny vice nez prijemne.

    (DOvybavuju se na tohle pocasi :)

    0 0
    • Homer  

      Mam presne (nowind) tyhle uz 2 roky. Tenkrat staly 1750 Kc. Za tu dobu se mi trochu rozparaly mezi nohama (aspon to vetra :)) – ale ne zase moc. Dalo by se to lehce opravit (kdyby se chtelo) a od nedavna (je to asi 14 dni) mam maly problem se zipem. Strih mi sedi. Dobry je hlavne do vetru. Ted v zime je treba chranit i tu zadni cast (kde neni membrana), takze je urcite nutna jeste spousta dalsich vrstev. Do zimy by byla asi lepsi ta Termo verze. Takze ja bych rekl docela dobry vyrobek.

      0 0
    • Vrci  

      Mám je už druhou sezonu, ale jezdim v nich jenom na běžkách. Do takových 7 – 8 pod nulou by stačily i samotný, ale to vozim Roubaix [atex] protože jsou pružnější. Se spodkama jsem je (kalaš) měl letos i při 16 pod nulou a zima mi nebyla.

      0 0
      • Homer  

        To jsi otuzilec. Ja je o vikendu taky mel na bezkach – mel jsem dlouhy spodky z klimatexu + tyhle capaky od kalase + pres to jeste kalhoty od craftu – a po trech hodinach v lese uz me to docela zablo. A to zdaleka nebylo ani –5 stupnu :) Mel bych taky otuzovat nebo tak neco…

        0 0
        • Vrci  

          A kolik si za ty 3 hodiny uběh?

          0 0
          • Homer  

            To si me dostal :) byla to spis rychlejsi chuze nez beh. Na delku to odhadem mohlo mit 20–22km – nejel jsem to uplne stejne jak to jezdim na biku, takze presne nevim.

            0 0
    • vlk  

      koupil jsem si je letos.Do –8 jsou v pohodě.Mám ty bez vložky a beru pod ně letní krátké.Jel jsem v nich i při –15 ve větru a zezadu byla zima, ani ne tak na nohy, jakožto na zadek.Momentálně jsem to vyřešil tak že pod ty letní beru ještě spodní prádlo.Možná by se šikly při příliš velkých mrazech okolo –15 ještě podvlíkačky.Ale mě to vyhovuje i bez nich.Řek bych že záleží na každém zvláš?, jaký má krevní oběh.

      0 0
    • kovar  

      mám něco podobného od Axonu (Storm pas, 1390Kč), zepředu no wind, docela dobré.

      0 0
    • zdenek  

      Mám je od podzimu a spokojenost. Na kole teplo i při –5 (min jsem zatím nejel), na běžkách trochu chladněji.

      0 0
    • Volf  

      Mám ty Nowind koupený na letošní zimu a spokojenost. Na kolo pod ně beru jakýsi punčocháče / kdysi jsem je koupil v Rakousku v jakýmsi výprodeji / a na běžky jen sensorácký trenky a ještě mě nebyla letos zima. Jen kdyby se to dalo říct o nohách v letní tretře a návleku.

      0 0
    • Romík  

      Mám je 3 rocky a spokojenost. Tecnopile se lehce zatrhne. Přední čát absolutně izoluje od zimy! Vozím přes ně kra?asy, aby mi netáhlo na zadek. Zádné spodky ani v mrazech.

      0 0
    • misj  

      Ja myslel ze v zime jezdis na snowboardu… Nebo ze bys je chtela na snowboard?

      0 0
      • Luka  

        :) no, jezdim i na prkne… ale na biku uz nahanim kilometres, padre… proste uz me to na prkne nebavi, bajk je bajk.

        0 0
        • misj  

          to ja v zime na kole nejezdim – to radsi lyze..:-D

          0 0
    • Luka  

      Dekuji vsem za odpovedi. Vcera jsem byla nakupovat, bohuzel Kalas mi nesedl, ale zato mi padly jak na telo ulity capaky od Kellysu, vypadaji stejne, jen lepe usity, material odpovidajici.

      I pritelovi sedi a kdyz mi je vcera sebral ze si je vyzkousi, povidal neco o tom, ze uz mi je nebude vracet, jemu slusi pry vic :)

      Dale od Kellysu jsem vzala i nowind navleky, vypadaj moc pekne… no puntiky jsou puntiky, vivat NoWind/Tecnopile :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.