• zvedavec

    prosim o radu mam sundat ten umelohmotny kryt u kazety v zadu ci ne v tom pripade k cemu slouzi?

    0 0
    • Jogador  

      Slouží to ktomu,aby ti nezapad řetěz mezi kazetu a dráty, ale já to tam měl když sem blbě seřídil přehazku jako megaranch:) Je to snad naposled u SIS, jinak se to už nedělá.

      0 0
    • Vašur  

      Fakt je, že když řetěz zapadne za poslední pastorek, tak ty dráty dost porube, ale on ten kotouč stejně brzo popraská a je na vyhození. A kromě toho: všichni přece máme dobře seřízený přehazky, ne?

      0 0
    • BH  

      sundat je to esteticke

      0 0
      • BH  

        preklep neesteticke, takze uz to rozvedu kdyz jsem se upsal,je to v podstate k nicemu (pokud Ti zapadne retez az za nejvetsi pastorek, tak je to stejne problem a chyba serizeni prehazky -dorazu a maji vyznam u prehazek SIS, ktere maji takovy vakl, ze obcas by do spic skocit mohly. Predpokladam, ze nemas prehazku SIS (tedy TY 05,15,22.. a pod.)Ty kryty uchycene pouze „na pracicky“ stejne casem upadnou a ty upevnene primo na naboj( u srubovacich vicelkolecek) casem popraskaji- zaspini se a jsou skutecne neesteticke

        0 0
    • miťo  

      Moment chlapi, mrknete na datum registrace. Mam tucha, ze jde o Jarina, nebo nekoho podobnyho. (Jestli se pletu, tak sorry.)

      0 0
      • BH  

        asi mas pravdu, ja jsem to jen musel rozvest, kdyz jsem se prve uklepl, jinak bych to neresil, mam podobny nazor na typ tazatele, jako ty.

        0 0
      • Jogador  

        Ne,položil dva vcelku rozumné dotazy, a asi je hodně zvědavý:)

        0 0
        • Vašur  

          A pro jistotu to posychroval stejnym dotazem na iVelo diskusi…

          0 0
      • zvedavec  

        Tvuj tuch je nespravny jarina neznam a ani nekoho podobneho tedy pokud mu nejsem podobny ale to nemohu posoudit… ano jsem zvedavy tlaci me cas servis mam objednany na utery a i ma navsteva u shimana je na utery proto dotazy jak tady tak na ivelu.. snad vam to tolik nevadi zacinam jezdit jeste tomu nerozumim tak se radeji zeptam nez neco udelam ze..

        0 0
      • Mamut  

        Paranoja?

        Co sa tyka temy samotnej: dokym tam ten kryt drzi, tak ho tam nechaj, az sa zlomi, tak si novy nekupuj a radsej si nastav prehadzovac.

        0 0
    • vlk  

      nechal bych ho tam.i když má člověk dobře seřízenou přehazku tak nějaký klacek apod to tam, klidně hodit může.Viděl jsem jednou jak se tam borcovi zasek řetěz a polovina špic se mu jak se říká vyplombovala-kdyby měl tu umělohmotnou kravinu, tak by byl vpohodě.zas tolik to neváží, abych to sundával..

      0 0
    • Daf  

      Ja tenhle kryt z kola vzdycky sundal. Pokud mas dobre nastavenej doraz na prehazce je to bez problemu. Pokud se ti ale dostane retez do dratu je to dost neprijemne. Minimalne to konci znicenim nekolika dratu. Nevim co mas za prehazku, ale u nejake kvalitnejsi bych se toho nebal protoze se nestava ze by se dorazy samovolne rozstelovaly.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.