Digit.kamera na silničním kole na beranech

16 nepřečtených
  • kopyto

    Má někdo zkušenost s tím jak a čím připevnit malou digitální kameru na berany někam doprostřed.Mám Campagnolo typ gripů.Potřebuji natáčet ze svého kola stoupání do průsmyků ve švýcarských alpách. Děkuji za každou radu či podnět

    0 0
    • kopyto  

      Mám podobný problém a také nevím ,jak nato.Nikde jsem neviděl speciální příslušenství

      0 0
    • DyEm  

      sice píšeš na beranech, ale uvažoval jsi i o přilbě?

      0 0
    • Pekáček  

      Neblázni, můžeš jí těma otřesama uplně zrušit, nemluvě o plynulosti zapisovaných dat na pásek. Analogová kamera na nosiči se nechytala i na kvalitním asfaltu. Dej si jí na přilbu.

      0 0
    • Gumicuk  

      Izolepa? :-)) Ale jedine takova ta stribrna jakou pouzivaj americani i na utirani zadku :-))

      0 0
    • miťo  

      Co je to Campagnolo tip gripu?

      0 0
      • kopyto  

        Campagnolo vede všechny bowdeny brzd i řazení spodem,nikde Ti nečouhaj jako to je u Shimana.Takže nic nebrání výhledu optiky kamerky Canon, typ bondovka,2Mgpi­xely,váha 250 gr i akui s s DV páskou

        0 0
        • miťo  

          Vím, jen mě zaujal ten GRIP, jestli jako nemáš to nový fitnes řazení od kampy. Hele, bacha na otřesy. Já bych si na řidítka nedal ani mobil. Navíc u kamery se záznamem na pásek mohou být otřesy zdrojem chyb při nahrávání.

          0 0
    • mm  

      Staci pouzit 1 az dva drzaky na svetlo, k nim primontovat nakou zakladnu, kerou osadis haworthovym sroubem (doufam, ze sem se nespletl s nazvem, jinak spelling je urcite blbe :-) no a kamerka by zespodu mela mit dirku na pripevneni ke stativu, takze staci uz jen prisroubovat

      ale chtel bych upozornit, ze vysledek asi nebude takovy, jaky od toho cekas. bude to pusobit jak nudna cesta po rovince. alespon takovy zkusenosti mam se snimanim jizdy v aute – pokud sme nejezdili tak, zesme se hlavou maltili o strechu, vypadalo to jak dyz deda jede na nakup…

      0 0
      • kopyto  

        Kdo jednou jel na silničním kole do Berninapassu,Flu­ellapassu,Juli­erpassu a hlavně Albulapassu- ten ví,že jsou všude superhladké asfalty a že je tam všude nejméně stoupání 12%,místy i 16% a nejkratšía relativně nejlehčí stoupání je ze St.Moritze na Berninapass,které měří 25 km a ostatní jsou až 2× delší a mnohem obtížnější.V srpnu budu 14 dní v tomto terénu zkoušet zdolat všechny tato horská sedla.

        0 0
        • muff  

          Hlavně dávej bacha až to pojedeš – ty kopce jsou fakt hrozný a při tvý známý schopnosti vypít ohromné množství piva před každým švihem,to vidím černě – zničené kolo,rozbitá kamera, zpřelámané hnáty. Navíc v případě potupného návratu vlakem je nutno počítat s tím,že tamní ajznboňáctvo ovládá jediný světový jazyk – rétorománštinu /a paní výpravčí v Berguinu je obzvláště zaujata vůči zakrváceným cyklistům/.

          0 0
          • kopyto  

            To jseš ty,že jo Pavle,před chvíli jsem si prohlížel tvůj zničený výraz,se kterým se opíráš o ocelovu tyč na vercholku stoupání v Paso della Bernina,vypadáš,jak kdyby tě vytáhli z rakve 5 dní po Tvé smrti

            0 0
    • tofino  

      tu mas sposob uchytenia na prilbu.. www.digave.com/videos/how.htm..

      0 0
    • tofino  

      takato kamierka je veelmi zaujimava.. http://www.viosport.com

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.