• Martyss

    Chtěl bych se zeptat, jestli tady už někdo nemá letošní model Duka XC bez U-turn. Pokud ano, tak jaké jsou vaše zkušenosti? Díky

    0 0
    • Cejlon  

      Jenom ty nejlepší.Jdi do něj!!

      0 0
    • Corbett  

      Začátkem loňské sezóny jsem v blátě a mokru najezdil kolem 1500km a po rozebrání byla tato vidlice naprosto OK. Jinak jsem s ní naprosto spokojený (mám Duke04)

      0 0
      • Martyss  

        Musel si běhěm těch 1500 km nějak přimazávat vnitřní nohy?

        0 0
    • kandik psi zub  

      v jednom z nedavnejch cisel vela byl dlouhodobejsi test vidlic a byl tam i Duke XC vzduch 04 – mam pocit ze tam je otevrena lazen a domazavani molitanovym krouzkem v jedny noze jinak Duke XC ma moje holka, delali se jeste tehdy s Alu sloupkem, takze pouze 1600g, tuha kce, prijemnej chod, udajne spolehliva, dle recenzi na Mtbr jeden z mala vydarenych vyrobku od RS

      0 0
    • Martyss  

      Ještě bych se chtěl zeptat, jestli jsou negativní pružiny u vzduchové verze univerzální nebo se přizpůsobují váze jezdce.

      0 0
      • miťo  

        Myslim ze jsou univerzalni. Na regulaci vzduchem si musis priplatit. Ale, k cemu?

        0 0
        • homat  

          Jezdim model SL který má tu regulaci vzduchem a nepoznam rozdil, XC úplně stačí

          0 0
          • Martyss  

            Tak jestli jsem to pochopil, tak jediný rozdíl mezi vzduchovým SL a vzduchovým XC je lockout.

            0 0
            • homat  

              ne lockout tam není, a není ani potřeba. SL má na rozdíl od XC systém pure, kde můžeš pomocí tlaku v pravé noze nastavovat citlivost na malé podněty. Ale jak jsem psal, nepoznám rozdíl mezi minimálním a maximálním tlakem.

              0 0
              • Martyss  

                No jestli jsou moje kusé informace správné, tak pro tenhle rok by to mělo být takhle – xc hydracoil2, SL – motion control, RACE – pure de lite

                0 0
    • RapMan  

      A ja se chci zeptat, je tahle vidle vhodna i pro holku, ktera vazi 56kg? nebo nejaka jina vidla? Na spyder.cz ji maji jako priplatek ke kolu za hodne slusnou cenu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.