GF Ziggurat (karbonová vestavba v XC hardtailu)

5 nepřečtených
  • Flais

    Zajímal by mě Váš názor na tohle kolo, především na samotný rám. Máte někdo zkušenosti s karbonovou zadní stavbou na hardtailu? A dále pak, jestli někdo neví cenu samotného rámu (můj odhad tak 20kKč). Ještě porovnávám tento rám s rámem Trek 8500, je ze stejného materiálu, ale bez karbonu (MOC 10.990,–kČ). Dík, čau Petr.

    0 0
    • Jogador  

      Ve Velu 11/2004 je recenze MTB hartailu s karbon vestavbou a hned po LB dopad nejlíp GF, ale věř tomu. Jenže testovali GF Big Fur, ten má karbon jak v horní, tak i v dolní vidli. Mrkni na stránky LB, ceny tam nemaj, ale já je mám na meilu, tak ti je kdyžtka napíšu. Jo, LB je www.luckybike.cz/…/mtb/mtb.htm maj tam ceny jen alu rámů. Dále mrkni na http://www.cykloshop.cz/…a2/okno.php3?… tenhle rám stojí kolem 30. Ale za tuto cenu seženeš i celokarbon,mys­lim. Dále můžeš koupit za 8 superiora nebo apache. Dále karbon montuje i Fuji,ale to se zeptej na bikeranch, ti je prodávají. Já mám Apache, a mám naněm asi 300 km, a zatim drží, ikdyž po dnešku jsem ho ještě nekontroloval. Je lehký, ale nebýt tam ten karbon, tak by byl ještě lehčí. Pohodlí nemůžu komentovat, jezdim zatim jen ve sněhu. Ještě si tu najdi recenzi Ječnáka, ten má toho superiora.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.