• TomK

    Přeji hezký den. Měl někdo možnost porovnat vlastnosti obou materiálů na stejných sedlech ? Jsou titanová péra (samozřejmě ta na sedle) výrazně lepší (pohodlnější) ? Mám zálusk na Pells RSC a jako správný škudlil se rozhoduji, zda vysypat z prasátka nějakou korunku navíc.

    0 0
    • vlty  

      haló haló to by mně taky zajímalo, fakt to tady nikdo nejezdil oboje?

      0 0
    • peen  

      Na bajku to myslim nepoznáš, tam nerovnosti, které by mohly vzít lyžiny bere pneu. Na silničce to řekl bych znát je, mám vyzkoušeno Cr-Mo vs. Titan. Ale může to bejt subjektivní pocit, přece na to nebudu nadávat, když jsem za to dal takovejch peněz..;-))

      0 0
    • Fido Mrlasek  

      Mám Pellse a docela spokojenost – trošku mě bolí prdel přes 50km, ale stále si zvykám. Je parádně lehoučký.

      0 0
    • pavelsacha  

      Zdravím,sedla PELL'S RSC Titan a Vanad jsou totožná – obě jsem měl v ruce.Navíc,lev­nější Vanad má pružiny potažené karbonem-dražší Titan to nemá – mohu zaslat velké foto. Jak bylo řečeno,sedla jsou lehoučká a z mého pohledu pohodlná – jde o to,mít vysezený správný mozol na zadku :-)

      0 0
      • vlty  

        takže nedoporučuješ připlácet za RSC titan oproti vanadu?

        0 0
        • pavelsacha  

          na omak mi přišel Titan pružnější ale vzhledem k totožné konstrukci si myslím, že stačí VANAD

          0 0
          • MartinXC  

            Rozdíl bude v tom, že uPellsu s vanadem se ten pseudokarbon z ližin montáží poničí a vypadá divně. Titan je mechanicky podstatně odolnější, často na něm není znát i po pár letech, že „pracoval“.

            0 0
      • Fido Mrlasek  

        sem v procesu tvorby mozolu :-)))

        0 0
      • Siddha  

        potazene karbonem :o))))))))) chachaaaaaa, no tak konec vtipkovani, vrazime do toho hafo penez, zas takova sranda to neni.

        0 0
    • Fido Mrlasek  

      Včera sem chytil Pellsáckým sedlem při výjezdu z garáže (kolo bylo na střeše)a totálně sem ho zvohybal. Teď to rovnám a jde to ******** blbě. Ty lyžiny sou ukrutně tuhý. Úplně mě to sere, páč to sedlo mám měsíc.

      0 0
      • vlty  

        no tak to je blbý… a kterýs měl?

        0 0
        • Fido Mrlasek  

          RSC s vanadovejma lyžinama. Já sem myslel, že jsou ty lyžiny z plnýho materiálu a vona je to trubička. Vubec sem je tam nemohl narvat zpět. Nakonec se to povedlo, ale leželi na tom dva chlapi :-))) Na jedný straně sem to radějc posichroval epoxidem.

          0 0
          • vlty  

            no to RSC právě chcu a rozmejšlím se mezi vanadem a titanem. mylsím, že pells na svejch stránkách píše, že to jsou trubičky, tak hlavně, že bude zas fungovat. jo a koliks na něm najel a jak si zvykáš?

            0 0
            • Fido Mrlasek  

              Mám na něm nějakejch 400 a po pravdě řečeno sem si ještě tak úplně nezvykl. Musim mít temhle druh sedla, protože u odlišných trpim jako zvíře, ale nějakou dobu to vezme. Mám vypozorováno, že když jedu v kuse třeba 50, tak je to bezproblémů, ale když bych se po 30 zastavil v hospodě a rozseděl se, tak těch 20 pak nebude nic moc. Hodně se projevilo šíbování v ose kola ..... ze začátku sem ho ěml moc dopředu a teď je v úplný rovině. Kdybys na něj položil klacek, tak bude rovně. Je to o mnoho lepší.

              0 0
    • Aiax  

      Nevim jak u pellsu – ten nemam, jen jsem ted nahodou mel v ruce pells lady a zpracovani neni moc dobry (docela krive sesity) – ale ja jsem zkousel cro-mo , vanad i ti (ty mam ted) liziny a docela bych rekl, ze me jako hobikovi uplne stacily cro-mo. Rozdil tam oproti cr-mo je (mensi vaha+krapet vetsi pohodli), ale je citit hlavne na silnici a neni adekvatni cenovemu rozdilu. Takze priste tomu jestli sedlo ma ti liziny nebudu prikladat moc velkej vyznam. Ale nekdo to muze videt jinak a mit malickym pismem napsano TITANIO na lizinach, ktery jsou schovany mezi nohama a nejsou videt, taky neni k zahozeni :)

      0 0
      • Fido Mrlasek  

        Souhlasim s tebou, že na těch lyžinách tolik nesejde. Líbí se mi, když je to sedlo lehoučký, ale když má pitomej tvar, tak je to na houby i kdyby mělo 2 gramy.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.