• Radouch

    Kde se dá sehnat kšilt na MTB přilbu a kolik tak stojí? Díky.

    0 0
    • kubajs mtb  

      no já nevim já myslim, že se kupuje rovnou s helmou. každá má přece jinou geometrii a o nějakym univerzálnim sem nikdy neslyšel. jinak kšilt vozim taky, ale na sjezdy ho sundávám, protože nic nevidim

      0 0
      • CZiko  

        no to je sice pravda… ale třeba brácha rozmlátil helmu a koupil novou bez kšiltu, tak ho sundal z té staré a našteloval ho na tu novou. Sedí to docela dobře…

        Jinak dá se koupit asi kolem 100kč pokud vím…ale asi jenom na konkrétní typy no…

        0 0
      • Radek Broz  

        „na sjezd sundavam“? Proc maji sjezdari na svych helmach ksilty? Pokud myslis, ze se samotny neprodavaji, tak na cem zbohatl pan Troy Lee?;-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Cekal jsem kdo s tim konecne prijde. Jinak cenove relace, kdyz jsem se o to naposled zajimal byly cca 600–1000Kc dle provedeni.

          0 0
    • vlk  

      no u lepších výrobců se dá kšilt objednat zvlášt ovšem stojí to okolo 300Kč-Mango přilby.Jinak někde jsem viděl v obchodě nějaký neznačkový, jakoby gumový za 100Kč.-ale už nevím kde, nikdy jsem se o to nezajímal.

      0 0
    • Lance  

      kamos kupoval cerny RUDY PROJECT pred x lety jak jeste nebyly takove pekne prilby,ten ksilt byl v cene obyc prilby, byla to takova skoro guma – pekny prizpusobitelny snad na kazdou, podle me to budou mit skoro v kazdem obchode

      0 0
    • strady  

      Určitě se dá sehnat, zeptej se v cykloshopech ve tvém okolí. Sem ti to říkal ne?

      0 0
    • zac  

      Asi pred 4 rokama jsem ho dokupoval na helmu co jsem mel, byl to nejaky univerzal ale na ty helme strasne blbe drzel… Bylo to jenom ze jsi nalepil suchace na prilbu a na ten stitek a byl jakoby sundavaci.

      0 0
    • blue  

      ja si kdysi kupoval na starou helmu od Treku stitek od Authora, stal asi 130,– a sednul na tu helmu celkem bez problemu

      0 0
    • wertigo  

      Zkousels s ksiltem jezdit? Me osobne ksilt dost snizoval videni dopredu a bolelo me za krkem. Sundal jsem ho a vyhled i bolest krku je pryc.

      0 0
      • blue  

        a zkousel si trochu zmenit polohu ksiltu? ja mam zase radsi, kdyz mi nesviti slunicko do obliceje a kdyz mi neprsi na brejle

        0 0
      • Radek Broz  

        No vidis, me to zase chrani pred sluncem, destem/snehem/krou­pama a dobre se tim rozrazej vetve.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A hlavne mi chrani oblicej, kdyz reju nekde rypakem v zemi :)

          0 0
          • blue  

            zase na druhou stranu znam experta, totiz expertku, ktery stitek pri narazu do spadlyho stromu nad cestou ve vysce hlavy rozseknul nos :-))) ale to jsou takovy extremy, bych rekl :-)))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Me se ohne pred oblicej a chrani. Krom toho na nose mam bryle. Ale netvrdim, ze i pres ne nejde zlomit :)

              0 0
            • Honzas  

              Teď jsem taky jednoho takovýho potkal. Na Beskyd Trophy. A vůbec to teda nebylo příjemný setkání, páč měl ten rypák rozsekanej dost, kluk jeden polská…

              0 0
      • Radouch  

        Já kšilt běžně používám. S výhledem problém nemám. Jednak to dobře vypadá a nevím jak líp se ubránit slunku, když nevozím sluneční brejle, s kterejma je naprd v lese vidět. Kšilt sháním na helmu pro ženskou. Proto tento dotaz. Mrknu se ještě po obchodech, u nás sem nic nesehnal. Na netu taky ne. Ale všem dík za příspěvky.

        0 0
        • blue  

          ne ze bych ti chtel do toho kecat, ale bez brejli docela hazardujes s ocima, kdyz si poridis nejaky s cirejma sklama, tak uvidis i v lese… a ve sjezdech ti neslzi oci?

          0 0
          • rock  

            Tak, tak, taky vozím buď čiré nebo žluté brejle, nebaví mne furt lovit mušky z očí … no jo, třeba má natolik husté obočí a řasy, že to odfiltrují (řasy od Maybeline, obočí od Džugašviliho) … :-) …

            0 0
            • blue  

              ono nejde jen o musky, mel jsem tu cest se cmelakem ve sjezdu na silnici a nemit brejle, tak nevim… o snadnym prehlidnuti vetve v lese ani nemluvim, nedavno jsem si treba nevsimnul, ze ten predemnou si rukou dal na stranu slahoun s trnama a zjistil jsem to, az kdyz mi pristal na tvari… proste mam rad svoje oci :-)

              0 0
          • Radouch  

            Jasně že vozím brejle, ale čirý a ty mně proti slunku nepomůžou. Asi sem se blbě vyjádřil. Bez brejlí ani ranu.

            0 0
            • pegas  

              …dobrej dotaz…zrovna sem rozbil stitek na kedce street…a nevim kde sehnat…ptal sem se po obchode a fsude maj jen ty obyc na suchace…

              0 0
    • Jogador  

      Starý kšilt jsem koupil na Černým mostě vtom obchodáku, tam ho měli asi za dvacku, pak ale v penymarketu prodávali holmy asi za 200, a jedna byla rozbitá, tak jsem si vzal štítek, tak mám novej štítek. Ale daj se sehnat i v cykloobchodech.

      0 0
    • náčelník  

      Za štítek na Giro chtěli před pár lety 600,– Kč.

      0 0
      • dafe  

        Vytahuju starodávný thread, protože se mi nedaří sehnat štítek na mé giro samostatně. Helma mi spadla z půl metru přesně na štítek a ten se kompletně roztřískal.

        Neviděli jste někde prodávat (Praha a okolí)? Pár shopů jsem prošel, net taky a nikde nic, dovozce progrescycle na mail nereaguje…tak zkouším všemocné BF :-)

        0 0
    • mr.nobody  

      já ti klidně jeden věnuju, bo jsem ho urval. Strašně mě vytáčelo, že vidím tak 15 metrů před sebe :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.