• Krutor

    Dotaz na všechny, kdo jezdíte kotoučovky (asi jedno jestli mechaniky nebo hydrauliky): Kolik km najedete do výměny destiček / kotoučů?

    Fakt stačí stručně.

    A doplňující otázka: jezdil jste někdo v Alpách/Dolomitech s véčkama a co brzdy?

    Díky za odpovědi a dopředu sorry na všechny, které sem namíchnul dalším threadem na téma „kotoučovky“ :-)

    0 0
    • rb  

      Byl sem v Alpách s véčkama a v pohodě…Taky proč ne??

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Me nevadi dalsi thread na tema kotoucovky. Me spis vadi, ze pokladas uplne stejne otazky se kterymi jsou uz zalozene thready. Jinak nevim. Nemam pocitadlo kilometru.

      0 0
      • JohnLee  

        Kde je tvuj vtip? Dneska ses nejakej nemastnej,nes­lanej,unavenej,ja­ko bys uz rezignoval…:))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Pripadam si tak :( Spoustu stupidnich otazek nechavam bez povsimnuti a jsem linej na ne vymyslet jeste stupidnejsi odpovedi.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Kam se podel muj sarm, gracie, elagance… vypadam jak Dwane Dibly!! Kdo? Nejvetsi ubozak pod sluncem. :)

          0 0
          • grafik  

            dej si tydenni odvykacku od BF a nacerpej sily … bez tvych poznamek to tu neni ono.

            0 0
            • JohnLee  

              Taky bych ti doporucil…jsi naprosto vyzdimanej…:))

              PS: uvedom si,ze hloupych dotazu nikdy neubude…:))

              0 0
    • Jogador  

      Deore tak 2000km, ale ježděno v Praze,takže kopců moc ne…Ktěm alpám, chtěl bych vidět V teď v Alpách, to by i kotouče měli co dělat:)

      0 0
    • Dumbo  

      hm „Krutor“ to si Ty ? jeden stych manikov co postavili krutora ? alebo len niekto kto je stejne krity jak ten bike ? :) ak si to ty jeden stych stavitelov toho bajka tak vam musim povedat ze mate moj velky obdiv… nielen za snahu ale aj zato ze krutor je strasne krasny zjazdak........

      0 0
      • Twisp  

        Mno nevim, ti co postavili krutora tak asi nejaky expírienc s kotoucema maj .. .IMHO

        0 0
      • Krutor  

        Nič som nepostavil (okrem teda niečoho úplně iného), takže asi nebudem ten Krutor, ktorého ty myslíš. No a nie som ani taky Krutor, ako to vyzerá !

        Nakonec to bych se neptal zase pořád dokola na kotoučovky, že jo :-))) ?

        0 0
    • Daf  

      Byl jsem v Dolomitech 3× s veckama a nemel jsem problem cokoliv ubrzdit. Akorat je treba mit na pameti, ze v dlouhejch sjezdech se dost zahrivaji rafky. To nema na brzdeni zadny vliv, ale pokud je to podporeny jeste treba teplym pocasim tak muze vest az k bouchnuti duse. Uz jsem to videl.

      0 0
    • RomanH  

      Reknu Ti to takhle – byl jsem s V-ckama v Dolomitech a bylo to bez problemu, letos jsem byl v Alpach s kotoucem na predku a taky v pohode – akorat obcas diky dlouhym sjezdum pekne pistel. Mne osobne prvni desticky u Avida (C4) vydrzely napredku tusim 4000km, druhe stejne jen 1500km, ale jezdil jsem je prave 14 dni v Alpach a tak cca 600km jsem najel s detskym vozikem. Kotouc je drazsi na provoz, ale brzdi lepe (a to i za sucha). Vsechno se to uz tady rozebiralo, tak hledej.

      0 0
    • marapara  

      Brzdy avid cps, destičky fastop vydrží asi 5000 km. Cena destiček okolo 400.

      0 0
    • PePu  

      HOPE C2 (predni) asi 5000km (necelych 500km v Dolomitech) a desky jsou tak v pulce (pravda, mam jen necelych 70kg).

      0 0
    • xstefi  

      Mam deore hydra, vydrz desticek zavisi na vyrobci. Shimano predek cca 1500 km zadek caa 2500–3500, mam vyzkouseny take BBB a ty na predku drzi ted uz 2500 km. Nejezdim zadny teda zadny alpy…

      0 0
    • tm  

      mel sem hayes hfx 9 a na sudetech 2000, nebo kyho certa byl ten nestastnej mud rocnik. vydrzeli presne 80 km. pak uz brzdila je mosaz, co na ni je napecena ta brzdna hmota. ale tenkrat to pry slo objet na dvoje koolstopy s botkama do vecek, jen si nesmel moc brzdit.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Bych skoro rek, ze v roce 2000 se jeste HFX-9 vubec nedelaly. Ale tim si nebudeme tuhle hezkou historku kazit :)

        0 0
      • McBlacky  

        no a kolik bylo na těch destičkách najeto před těma sudetama?

        0 0
        • ivovi  

          Bylo to 2001. Kdo to jel a dojel do cile, nema duvod neverit. :-)

          0 0
          • McBlacky  

            jo o tomhle povedeným ročníku jsem slyšel, ale to bude o typu bahna, jinde asi není tak agresivní k brzdné soustavě :)

            0 0
            • tm  

              Jo asi 2001, radsi sem na to uz zapomnel. Desticky mely tak 300. Ono to nebylo ani tak o blate, ale Adr stoji celej na nakym obvzlast agresivnim pisku a asi zrovna prsel hodne kyselej dest.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.