• kamarad tedka zlomil riditka a tak mi prislo na mysl po kolika kdo menite riditka. Co se namahani tyce pres 5000 km a docela zaliba ve sjizdeni.dik

    0 0
    • zirecek  

      mno, radeji driv nez pozdeji. Osobne co 2 roky, i sedlovka. Tedka jsem slysel, ze nekomu praskly i Morati riditka. Takze nezbyva nez pravidelne menit…

      0 0
    • RomanH  

      Rika se, ze zavodnici meni kazdou sezonu. Citam, ze ujedou tak ± 15tkm za rok, takze ja menim riditka kazde 3 roky (po tech 15tkm). Vozim ale 140g riditka a nize s hmotnosti bych uz nechtel jit.

      0 0
    • MARIN  

      Mel jsem Ritchey WCS (128g) pres 6 roku (pres 40kkm)a zbavil se jich prodejem celeho kola jinak bych je klidne vozil do ted.

      0 0
    • Jenda  

      tezko rict, kdyz neprasknou tak si clovek rika jestli to neni zbytecny no a kdyz prasknou tak si zase rika ze za tech par stovek mu to nestalo:-) takze ja taky tak po tech 15kkm. U sedlovky se tolik nebojim, porad si rikam ze ta kdyz rupne tak ty nasledky nemusi byt tak desny (i kdyz Rehula nedopadl nejlip:-)

      0 0
    • BB  

      riditka a sedlovku jsem nikdy nemenil a menit nebudu. Prichazeji a odchazeji s kolem.

      0 0
      • kovar  

        nekdy i s jezdcem, ktery odejde do vecnych lovist, az prasknou.

        0 0
        • Vision  

          Prasli mě už na Biku i na silnici , ale pokaždý až když jsem zatavil … na tom silnicnim to balo husté jsem jel ze školy jako hovado za Tatrovkou asi 85km/hod a přijel jsem domu k brance , šáhnul na řidítka A JEDNA STRANA upadla …

          0 0
    • Daf  

      Urcite hodne zalezi jak se na tom kole jezdi. Cloveku ktery na kole casto nepada a neskace na nem riditka v pohode vydrzi spoustu let. Pri nesetrnem zachazeni bych riditka preventivne zhruba podvou letech menil. Take je treba si uvedomit ze hodne siroka riditka jsou u predstavce vice namahana nez uzka.

      0 0
      • lubos  

        Kdyz jsou zesilene u predstavce, tak to jde, ne ?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          ano, spravne. Kdyz jsou zesilene u predstavce (a kazde jsou zesilene u predstavce nebo maji aspon redukci), take odchazeji. Nebo jak rikas ty: „tak to jde“ :) Nechovam se k riditkum zrovna setrne, ale jeste mi zatim zadne nepraskly.

          0 0
          • lubos  

            Spatne jsem to napsal, myslel jsem vacsi prumer (oversized se to jmenuje?).

            0 0
            • Daf  

              Ja si myslim ze ten vetsi prumer je tam spis kvuli tuhosti nez pevnosti. Pochybuji ze s tim nekdo bude mit dlouhodobejsi zkusenosti.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Par let uz to tu je, takze zkusenosti by uz byt mohli. Kamaradi co to vozi si nestezujou, ale ze bych to potreboval…za­tim ne.

                0 0
          • visby  

            heh bud rad, lebo inak by bola klavesnica posledny sposob ako sa dorozumievat, pretoze droty v celusti trochu nicia vyslovnost… na FR menim rajdy kazdy rok(jazdim to iba rok, takze nemam problem:-), nezlomil som zatial ziadne, ale dvoje som ohol(tioga a ritchey)… na XC by som menil po 15kkm, ale kym tolko najazdim tak ten bike zhnije, takze nemam problem…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.