• MiChael

    Caute xcem kupit jazdenu dirtovu vidlu na inzerat Na co hlavne by som si mal davat pozor alebo skontrolovat predtym nez ju zoberem? Dik

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Aby to nebyl DJ 03 pokud mozno vubec nebo aspon ne prvni serie. Nebo jedna z tehlech: http://www.answerproducts.com/dynamic.asp?…

      Spis se pak zeptej na konkretni model. Vseobecne jestli neni praskla, ohla, jaky ma chod, vakl a netece-li olej.

      0 0
    • homat  

      Většinou když někdo něco prodává, tak s tím byl před tím buď nespokojenej nebo se to rozbilo. Takže good look.

      0 0
      • hanz  

        tak to si zrovna nemyslím…spousta lidí prodává věci když upgraduje nebo když jim třeba nevyhovujou chodem…jinak samo že je tam i dost věcí po zenitu, ale neřekl bych že většinou.

        0 0
        • homat  

          upgrade = nespokojen nevyhovuje = nespokojen

          a ještě jsem zapomněl, že ne nepodstatnou skupinu tvoří věci ukradené.

          0 0
          • blue  

            to porad neznamena, ze jinymu to nemuze vyhovovat

            0 0
            • homat  

              Já vím, že je to lákavý, koupit něco „hrozně“ výhodně, ale ruku na srdce už se ti to někdy povedlo? Jestli jo tak gratuluju, já na to pořád čekám.

              0 0
              • hanz  

                mě se tedy už nějakej ten dobrej kup podařil…naposledy za asistence jednoho zde velmi dobře známého jedince(ještě jednou díky)…prostě to musíš sledovat…kvalitních a zachovalých věcí na prodej jsou spousty.

                0 0
              • blue  

                zatim jsem nemel potrebu, ale rozhodne bych se nebranil koupi neceho pouzityho, pokud to je porad funkcni… naopak jsem se sam uz nekolikrat ruznych veci (nejen bikovych) zbavil, ke spokojenosti moji i novyho majitele… nevidim duvod, proc si to jit koupit novy a „nerecyklovat“ starsi veci, ktery se daj jeste v klidu pouzivat

                to, ze nekdo neni spokojenej s veci, vubec nemusi znamenat, ze je spatna, spousta lidi si kupuje veci a az potom teprve zjistuje, co vlastne chce, spousta lidi ma potrebu veci tocit bez ohledu na funkci, tech duvodu, proc se lidi veci zbavujou, je mnohem vic, nez jen to, ze nefungujou nebo sou rozbity

                jak rika Padlista, divas se na to mozna moc pesimisticky a kriticky

                0 0
                • homat  

                  můj vrozený pesimismus mě chrání a rád ho přenáším na ostatní :-)

                  0 0
                  • blue  

                    ja bych se v tomhle pripade spis ridil heslem „duveruj, ale proveruj“ :-) i kdyz to, pravda, nekdy neni tak jednoduchy

                    0 0
              • blue  

                ale vzpominam si ted, ze jsem vlastne i jeden takovej obchod udelal… s kamosem jsem vymenil novy deorkovy razeni za jeho stary xtrko :-) a jezdim ho dodnes bez problemu :-)

                0 0
              • McBlacky  

                homat: asi nemáš štěstí,já už koupil po bazarech desítky dílů (kola, vidle, rám, výplety, tretry, řazení, spd, šaltry, smyky, kliky, sedlo, brzdy, páky) a kromě jedný vidle (ztráta 800kč) všechno k mojí spokojenosti. chce to jen se v tom malinko orientovat a vědět na co si dál u čeho pozor. Každej nemá peníze na nový věci, a o studenteh to platí dvakrát :)

                0 0
                • ojoj  

                  bazary v 99,99% připadů kradeny veci u rozebranych kol

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak takhle černě bych to zase neviděl, sám jsem něco taky pustil a rozhodně to kradený nebylo. Ale máš pravdu že část nabídky je z čorek, jenže kdyby nefungoval bazarovej prodej tak by to bylo trochu blbý ne, každej nechce jezdit komponenty až do jejich smrti…

                    0 0
                    • ojoj  

                      to je jasny ja myslel takovy ty kamený se vsim vsudy nebo kameny bazary na kola ktery nový veci skoro neprodavaj, nemyslel sem bazar treba pres net tam to neni tak hrozny , sam obcas prodavam

                      0 0
          • Pá-dlista1  

            Bych nebyl tak pesimisticky. Ja treba prodavam veci pro ktere nemam upotrebeni a radeji bych misto nich penize. Nebo proto, ze mam neco lepsiho. Nekomu jinemu to ale muze stacit. Dukazem toho jsou mraky supermarketovek, vidlice suntour atd.

            0 0
          • hanz  

            hmm..takže třeba namátkou…jeden známej ted prodal 888 skoro novou kuli tomu že mu kurvila geometrii na jeho rámu, jinak naprosto nová dále..jsem ted prodal kola xt náby+mavic…v po­řádku…proč protože jsem sehnal ust kola za hubičku

            ani u jednoho nešlo o nespokojenost ale třeba o vlastnosti

            dále…když někdo prodává třeba hfx9 tak třeba kuli tomu že kupuje hope(at už z lásky ke krásný práci nebo prostě kuli trochu lepšímu učinku)…takže když koupíš hfx9 za třeba 2200 kus tak to nemusí bejt nevyhnutelně kuli nespokojenosti že je to šmejd nebo kuli tomu že je to odjebaný.

            0 0
      • davidak  

        No já třeba kupoval bazarovou MX Comp Air 04 85mm. Byla jetá asi tak 100km. Ten člověk jí koupil pro svojí ženu, moc mu nezáleželo na penězích, prostě mu v obchodě řekli, že to je kvalita. Jenže žena měla 55 kg a nehnula s ní. Tak se rozhod, že jí prodá, chtěl jí rychle z domu, tak jsem jí koupil bratru za 3500,– neškrábnutou. Starou jettku jsem prodal a snad bude dobře sloužit, dokud jí novej majitel neprodá jako já:) A podobnejch situací je… Takhle je to s většinou mejch věcí, často se mi prostě naskytne nějaká výhodná koupě, že starou věc pak prodám za cenu tý „nový“, lepší= upgrade zadarmo. Bazarovejm věcím se teda nebránim-to bych něměl kolo:) Jo, k tý kupovaný vidli- jak řikaj ostatní- vakl, chcaní oleje, taky aby nebyly škráblý nohy. No a plynulej chod..

        0 0
        • MiChael  

          Ono ta vidla je DJ2 2003 Kupovana s p3 ramom Chalan ju jazdil jednu sezonu na 4× a dual Hovoril ze konci s jazdenim bo ma zdravotne problemy

          0 0
        • homat  

          Starou Jettku mám pořád doma, jestli jí někdo chcete, tak jí věnuju zadarmo (to se snad nedá prodat). No a místo ní jsem koupil novýho Duka SL, kterýho jsme musel čtyřikrát reklamovat, než byl OK a drží doteď. Radši kupuju v obchodě, kde můžu i reklamovat.

          0 0
      • TinkTink  

        Jeden priklad z moji strany – dnes zacinam prodavat svoji MX COMP 04 na 120mm vzduchu. Proc? Protoze shanim kapital na novyho bajka – zamiloval jsem se do nej :) Ta vidle je v poradku, nic ji neni a chod ma naprosto standartni…nema jedine poskozeni.

        0 0
        • enjoy  

          to slovo standartni jsi pouzil velice chytre:-))

          0 0
          • TinkTink  

            No hele…tadle vidle je pripravena pojmout pruzinu…dokonce jsem uz vyzkoumal kterou…takze to poradim kupci, jak by mohl upravit chod…ale ver, ze tendle vzduch sedi hodne lidem…

            0 0
        • davidak  

          A na kolik si jí ceníš?

          0 0
          • TinkTink  

            Zacinam smlouvat na 4999,–…

            0 0
            • enjoy  

              kdyz uz ses ak hezky priznal ze to neni konecna cena tak by bylo mozna jednodussi kdybys rekl jaka je konecna cena:-)

              0 0
              • davidak  

                kam by se takhle podelo trzni hospodarstvi:)?

                0 0
                • Martyss  

                  Spíš konečně aplikace smluvních cen v pravém smyslu slova:-)

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Panove…naky to smlouvani musi byt, ne? Ja si myslim ze to k obchodu patri…je teda pravda, ze treba v kamenacich nesmlouvam…bud chci nebo nechci…ale v bazarech – k tem to proste patri…kdo nesmlouva, jakoby neobchodoval…to proste nejde…ani kdyz ta cena bude hodne mala, tak bych nezkusil neco neusmlouvat…

                    Akorat kdyby teda byla ta vec zadarmo, tak rikat nekomu o to, aby mi k tomu pribalil penize je mi uz blby…:o))) (vtip…aby to nekdo nevzal doslova)

                    0 0
    • Volf  

      Mám kamaráda kterej má autobazar a tvrdí, že ojetý auto ti udělá dvakrát radost jednou když ho kupuješ a podruhý když se ho zbavíš. Myslím si, že je v tom velká pravda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.