• koleso

    rad by som si priviezol cely bike z nemecka. najradsej by som si nechal odcitat nemecku DPH.a samozrejme sa mi nechce platit DPH a clo u nas.ake su s tym skusenosti? ako sa spravaju colnici? budu do mna rypat?

    0 0
    •  

      S sobotu sme byly nakupovat v německu a měli tam hodně zajímaví ceny. Šlo by to udělat tak, že normálně na hranicích si to necháš potvrdit, potom sjedeš spátky pro peníze a potom na tom kole přejedeš přez hranice knám, protože můžeš převážet věci jenom za 6000Kčs, jinak by měli naši celníci asi blbý kecy!!!!

      0 0
    • ravo  

      V tom případě je nejlepší jet autem ve dvou. Naložit kolo, zpátky to vzít přes měnší přechod, v rozumné vzdálenosti před přechodem převléknou do bikerského a pěkně na kole přejet hranici. Pravděpodobnost, že si někdo bude mysledt, žes to kolo koupil v Německu bude asi stejná, jako výhra ve sportce:-)

      0 0
      • enjoy  

        byt na ty celnici ja tak bych to poznal,ale myslim ze bych ti jenom pogratuloval:-)

        0 0
      • goofy  

        Problem je, ze kdyz jedesh za hranice na kole (i na slovensko), tak ti hodi na hranici razitko, bo pak kontrolujou pri navratu (jestli nejsi uprchlik nebo co…). Tak jedine pri ceste do nemecka si nechat hodit razitka do pasu…

        0 0
        • ravo  

          Mně tedy při cestě do Německa na biku nikdo razítka do pasu nedával ani neměl takové tendence…

          0 0
        • Pá-dlista1  

          me taky ne.

          0 0
        • Meesha  

          Tak najdes na nejblizsi skladce nejakou pekonou Ukrajinu a spatky pojedes na nejaky pekny lestence. Hlavne, aby ten celnik nebyl zavistivej biker…:)

          0 0
          • goofy  

            ja nevim, ale ja sem jel na slovensko, do rakouska, polska i do nemecka a vshude sem razitko dostal… tot moje skushenosti. a pri zoatecni jizde to vdy kontrolovali (jiny prechod)

            0 0
      • Radek Broz  

        Normalne bych to nechal v aute – kluci bezne jezdi do bikeparku v Geisskopfu (D) nebo Leogangu (A) a problemy nejsou. Kdyby se ptali, rekni, ze jsi byl na zavodech (neprivazej to ale, dokud je snih:o) ) Urcite byc´h se kvuli tomu neprevlikal a neprevazel to pres nejakej pesi prechod.

        0 0
    • McBlacky  

      Razítko ti daj v klidu, můžeš třeba říct, že ho chceš pro zdravotní pojištovnu, protože u některých ho vyžadují.

      0 0
    • Kolík  

      Převážel jsem kolo v autě několikrát do Německa i Rakouska a žadné problémy jsem neměl na čáře. 2× jsem jel sám s jedním kolem (bylo to Rakousko) a celníci byli vždy v pohodě.

      0 0
      • miki  

        Ja nakupuju v německu už 2 roky a nikdy nebyl problem něco dovest a v uvahu berte že celníci za 2 měsíce končí a ze zprav přímo od nich se už vůbec neangažujou neco prohlížet a ohledně razítek je to tak že za 10 let ani jedno razítko /pomezí,svatý kříž-DE

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.