rotoped s předdefinovanými tratěmi

13 nepřečtených
  • tradic

    Vlastníte ho někdo? Zajímalo by mě jak to přesně funguje. Jestli to má cenu si ho koupit. Díky.

    0 0
    • tradic  

      vypadá to, že ho nikdo nemá. Tak asi budu v tomto směru průkopníkem. :) :(

      0 0
      • preacher  

        Mám Landfit GD 3950. Je tam 12 předdefinovaných profilů a jeden si můžeš navolit sám. U jednotlivých programů si volíš délku programu (v metrech i v sekundách). Takže pokud si zadáš že délka profilu bude 1000m a navolíš si jízdu na 30 minut, tak ho budeš jezdit pořád dokola. Nebo si třeba navolíš profil, kde budou čtyři kopce v délce 20000m tak to možná bude stačit sjet 2×.....je to jednoduché, počítač sám přitahuje nebo povoluje přítlak (nebo co) podle profilu. A měří tep.....

        0 0
        • tradic  

          A je to dobrý na trénink? Nebo je to k ničemu? Jestli má cenu do toho investovat.

          0 0
          • preacher  

            Pro mě ne, pro manželku ano. Jezdím i v zimě venku. Je pravda, že občas na to sednu a jezdím (je to ale pakárna). Ten posed stojí za prd…Pokud nemáš možnost jezdit i v zimě venku, tak to pořiď. Pořád lepší než nejezdit vůbec. A koukni na toto http:////www.fit­ness.cz/index­.php?typ=FIO&sho­wid=42&idzbozi=275163 tam je lepší posed…

            0 0
        • ivano  

          A keď podla profilu ideš z kopca, to nekladie žiadny odpor? To potom len tak sedím a nič nerobím?

          0 0
    • tradic  

      Ještě jeden dotaz, jestli se dá u rotpedů vyměnit sedlo.

      0 0
      • orca  

        Nevím co máš přesně na mysli , ale mamina žadonila dlouho o rotoped až jsem nakonec se nechal ukecat . sám jsem na to sedl jen jednou a řekl že pokud nepředělám sedlo tak nikdy více. Ale jinak než že ti někdo navaří klasickou sedlovku asi ne. Potom jsem tam dal normální sedlo a super. Proti spiningu to je nic moc ale pokud přes zimu nechceš mrznout a jen udržovat formu či vyladit frekvenci tak to vystačí…

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.