• Azagthoth

    Caw,pls poradte,ci mam kupit 24" koleso iba dozadu alebo aj dopredu.Dozadu pojde urcite… Piste aj dovody,nejake argumenty…thx

    0 0
    • Manas  

      Mam 24" vzadu, protoze ten ram je na to postavenej a vetsi plast nez 2.3 tak predtim nesel. Ale stejne ja vetsi nez 2.3 nevozim .. nicmene prijde mi to lehce tocivejsi pred zadni a lip to vede stopu kvuli polozenejsi vidlici. Vepredu mam 26" kvuliva diram a prekazkam. Preci jen 24" ma s timhle trosku problem. Nevyhody … malo druhu plastu. Pokud chces jezdit treba sjezd tak spiky proste nesezenes. Pokud to mas na dirt street tak je to castecne vyhoda, kolo je mensi ovladatelnejsi. Nevyhoda, zase ty plaste .. ale na street koupis hookworm, DMR Moto atd. Na street asi urcite jestli chces.

      0 0
      • Azagthoth  

        no prave,ja to chcem na FR,lehsi DH a tak.Problem s plastami neriesim,ved uz len ta Tioga co mas je super,a to nehovorim o dalsich…Max­xsi,Nokian,at­d.Prave preto chcem dozadu 24 palcove,lebo sa mi do zadnej stavby nepomesti viac ako 2,35, aj to len tak-tak.Aj tak musim kupit nove zadne koleso,tak preco nie rovno 24 palcove.Takze vravis,dopredu nie,dozadu hej?

        0 0
        • Manas  

          Hms, tak to dej jenom dozadu. Ale stejne si myslim ze plastu je malo. Ta Tioga je sice super, ale na mekci teren a suchy kameni/koreny. Jak zacne prset tak se to zacina smekat, obzvlast koreny. Ja bych ocenil treba Maxxis Supertacky a podobny smesi. Nehlede na velky blato, kdy se spikama ses ok, bez nich ztracenej. Ver mi ze vim o cem mluvim. Pokud se nezlepsi nabidka v plastich tak stejne chci mit zalozni 26" se spikama atd. Ovsem zalezi jak moc chces krosit DH, jestli na vysledky, nebo pro pohodu .. to je taky pravda :-) Na pohodu ta Tioga staci .. ale to mokro .. no .. :-)

          0 0
          • Mox  

            Factory DH opravdu není do mokra to pravé :)

            0 0
      • Mox  

        Jo, jo. Na Street (Skatepark) urcitě 24" vpředu i vzadu, na DH bych dal osobně jen dozadu

        0 0
        • Azagthoth  

          Este taka blba otazocka,24 palcov je vnutorny alebo vonkajsi priemer?Asi vonkajsi,kvoli velkosti plastu?Len sa chcem uistit. Otazka 2:nemate niekto na RB Bandit FR vzadu 24 palcove koleso?By som chcel vedet,aky plast sa tam pomesti

          0 0
          • Mox  

            vnitrni

            0 0
            • Azagthoth  

              a si si tym isty?Ale vsak su rozne vysoke 24 palcove rafky,napr DM24 a Double Track urcite nie su rovnako vysoke a pasuje tamm plast s rovnakym priemerom…divneee

              0 0
              • visby  

                myslim, ze to naozaj bude ten vnutorny priemer plasta a vonkajsi rafiku…

                0 0
                • Mox  

                  asi jsem se spatne vyjadril, takze je to tak jak to napsal visby

                  0 0
                  • Azagthoth  

                    tak preto… :-) mi to nejako nesedelo.Takze jej jedno ci kupim Double Track alebo DM24,vysa bude taka ista.Ked uz sme pri tom,olpati sa investovat do Double Track-u?

                    0 0
                    • visby  

                      oplati…

                      0 0
                      • Azagthoth  

                        visby zaujimave ze si pisal ze by si nedal za rafik viac ako 1000sk :-) mimochodom,nevies kolko stoji Double Track?

                        0 0
                        • Dumbo  

                          tusim ze v KE stoji ten raf cca 2200sk

                          0 0
                        • visby  

                          jedna vec, co by som spravil ja a co sa oplati… ked vezmeme do uvahy, ze dm24 dokazu znicit nejaki prasiaci aj dve za rok, tak sa to oplati…

                          v kakaci stoji 1600sk…

                          0 0
                          • Azagthoth  

                            1600?To je rozdiel oproti kosiciam…

                            0 0
                          • Dumbo  

                            tak tych 1600sk je viac ludovejsia cena ako unas… :( holt duplinsky je drahy..... a kedze je jediny v KE co take rafy dovaza tak si asi moze dovolit buchnut poriadnu prirazku nane…

                            0 0
                      • Mox  

                        Určitě, ale dm24 taky není špatný.

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.