• ddd - andy

    Mňo zkusil sem pouzit vyhledavani, jak radi admin – a nic.. :-( Taakze krome B2 jaky znate firmy, co se touhle cinnosti zaobiraj – potreboval bych neco „nacmarat“ na ram. Diik. D.

    0 0
      • ddd - andy  

        Ja vim, chtel sem treba nekoho, kdo ma s nekym zkusenost – jak dlouho jim to trvalo, pristup atd.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A zes to nenapsal :) Tak jen pro poradek. Vrchol meho designoveho umeni je sikovne nalepena samolepka a zadny airbrush jsem si delat nenechaval. Ale pistoly, kompresor a barvy doma mam, tak jestli chces… :)) Jinymi slovy. Me si skrtej.

          0 0
        • grafik  

          me jako ‚grafik‘-a taky :)

          0 0
        • Manas  

          Tak tenhle problem sem ted resil taky, mam doma MadMaxe, uz vybrousenyho, pripravenyho na nastrik. Puvodne jsem myslel ze bych to nechal nekde udelat … ale celkem moc me odradily ceny. Pak taky jednani nekterych pracovniku. U cen je problem, nevim jak u tebe, ale u me velky. Vetsinou se cena napr. za helmetu pohybuje nad hranici 5k Kc, samozrejme zalezi na motivu. Za ty prachy + helma, bych si radsi koupil TLD i s airbrushem :) Jinak ja jsem to vyresil tak ze v reklamnim studiu mi vyrezou jednotlivy motivu, ktery pak prestrikam a postupne prelepim (odlepim). Vyjde me to na podstatne min a aspon se nebudu bat s tim nekde upadnout :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            A jak to bude nakonec vypadat? Mas nejakej navrh v el. podobe?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jako je to jen takovej nastrik v jepegu, ale nakonec to bude vypadat asi takhle: http://www.ogrish.com/…-biker_2.jpg

              copy + paste

              0 0
              • Vojtíšek  

                Jsem se málem poblil

                0 0
                • blue  

                  jsem radsi ani nekliknul… jak vidim ogrish, je mi zle dopredu :-)

                  0 0
              • Richie  

                Hele padlo ty si ale hovado. Kolik na tech strankach stravis, ze vis co tam je.

                2 Sirena: Ja byt tebou tak i pres jeho sponzoring bych od nej jel/sel/utikal/sprin­toval co nejdal :-))) (Doufam, ze se na tom ogrish.com ted neobjevim taky…)

                0 0
              • jihra  

                Tak něco takového jsem (bohužel) viděl kdysi na vlastní oči.

                0 0
            • Manas  

              No, vzhledem k tomu ze tu helmu ten clovek rok vozil a asi casto padal, tak nebylo mozny to uplne presne do roviny vybrousit. Stravil jsem brousenim tak 14 hodin cistyho casu a vysledek neni moc uzasny. Vzhledem k tomu a taky aby to nebylo moc narocny, jsem se rozhodl to caknout do urban camouflage .. nevim jeste presne odstiny, ale bude to neco jako mam kalhoty na jezdeni (i Andy je ma :-) ). Necham si tam par mist cistych, kam prijde nekolik log, a vzadu je misto na moje jmeno … nevim jeste ale font. S tim bys mi moh pomoci :-)

              0 0
              • blue  

                svabach, jedine svabach… to se ted nosi :-)))

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Maskac ze trech odstinu ruzove… jo to bude neco. To se za tebou kdejakej klucina otoci :)

                0 0
                • Manas  

                  Vsak vis, dyk si ty barvy videl ted v sobotu :-)

                  0 0
                •  

                  nene tady bude figurovat cervena, cerna a bila a nebooo cerna seda a bila :)

                  0 0
                  • Manas  

                    Jj, je videt ze co ti po ICQ reknu to neprozradis :-)) Ale ta kombinace cervena, cerna, bila + odstiny mezi .. se mi libi celkem dost a mohla by byt i vyrazna. O nic jineho mi, jako pozerovi, nejde :-))))

                    0 0
                    •  

                      proto sem rekl nebo, takticky tah pro zmateni nepritele, cihajiciho na okopirovani Manasova bozskeho napadu

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Vzhledem k memu vztahu k armade to ode mne nehrozi. A maskac jsem vzdycky povazoval za zvrhlost.

                        0 0
    • Vojtíšek  

      www.gr8design.cz

      Moje zkušnost s nima je taková, že když jsem jim poslal maila, tak odpověděli za 3 týdny. Tož tak

      0 0
    • Fucker  

      www.slimgrafix.cz Pé?a Šimák je ochotnej a šikovnej.

      0 0
    • Azagthoth  

      poznam chalana z Roznavi,robi dost cool airbrush,ale je to dost daleko na strednom SVK.Cena je okolo 2500sk za ram

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.