• patejl

    co je lepsi volba wtb weirwolf ci continental exploer nebo doporucte dik

    0 0
    • Daf  

      Jestli to dobre chapu jde ti o bezdusovky. Ja mam nejlepsi zkusenost s Hutchinson Python v tom tezsim dvoubarevnem provedeni. Odolnost proti defektum a komfort je super. Je to rychla guma urcena spis na sucho. Ted jezdim jeste Michelin Comp S Light a ten je snad jeste lepsi, ale nenajezdil jsem s nim jeste dost km takze nechci predcasne hodnotit.

      0 0
    • LUKAS  

      Taky mam dobre zkusenosti s Pythony UST, rychla, pohodlna guma… Explorery jsem jezdil jen v „klasickem“ dusovem provedeni. Rychla, ale mene pohodlna pneu…

      0 0
      • Daf  

        Jo jo Explorera jsem mel taky dusovyho. Podle mne je to dobra a asi nejuniverzalnejsi guma. Dobre drzi skoro vsude, ale zaroven me take nenapada povrch kde by zase vyrazne vynikala.

        0 0
        • TinkTink  

          No nevim…mne se zda velmi prumerny az podprumerny, vozil jsem ho v lete a ted ho mam na doziti…poradne nikde nedrzi…asi jsem si ale zvykl na plaste, ktery maj lepsi schopnosti – mne treba prijde Vertical jako mnohem lepsi plast nez Explorer i kdyz jsou velmi podobne…

          0 0
          • vlk  

            no a co jsou pro Tebe teda nejlepší pláště, především dopředu.

            0 0
            • TinkTink  

              Na XC a Enduro Maxxis Medusa 1,8"…ucarovala mi…

              Na DH nemam favorita…proste nic nema prisavky :o)

              0 0
              • vlk  

                1,8" To si děláš srandu ne.Tak to já používám spíše pláště 2,1 šíře.

                0 0
                • TinkTink  

                  Nedelam…ta guma je v terenu jako ryba ve vode…

                  0 0
                  • speedy gonzales  

                    tinku neverim ze vepredu muze byt 1.8 stejne dobra jako 2.1 pruchodnost terenem a vedeni musi byt logicky o hodne slabsi.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Nemusis verit…ja to mam vyzkouseny, takze si to vyzkousej taky a uvidis…

                      0 0
                    • McBlacky  

                      když si zvykneš jsi na užší mnohem obratnější, ale je to víc o pozornosti a technice, nemůžeš to pustit hlava nehlava, to je na rakev. Já loni jezdil vpředu serac 1,95 což je zhruba 1,8 reálně a po delší době zvykání se mi jezdilo skvěle -vzadu RR 2,25. Ted v pondělí jsem přezul na 2,25 RR vpředu a 2,25 albert vzadu, ne že by to nebylo stabilnější, ale je to líný jako kráva. Uvidím co a jak. Předtím jsem jezdil speedmaxy 1,9 P+Z, klaw 2,0+mofo 2,0, Zmax 1,9 P+Z, cobra 1,9 acris 1,9, a dost jinejch 1,9 a 2,0 takže nějaký srovnání by bylo…

                      0 0
                      • TinkTink  

                        No ja si na Medusu ani zvykat nemusel…za celou dobu uzivani jsem mel 3 defekty a 2 z toho v jeden den…jsem to foukal moc malo na sutr :)

                        • Pustit hlava nehlava to muzes… :)…nevidel jsem v tom problem to praktikovat :)
                        0 0
                        • MartinXC  

                          Zvláš? zábavné je to pustit se po mokrém asfaltu nebo šutrech do zatáčky (tvrdá směs, dlouhé řídké špunty).

                          0 0
                • RomanH  

                  Nedela, ja jsem byl priznivcem tlustej gum a kdyz si ji asi pred rokem a pul koupil kamos a chvalil ji, moc jsem mu neveril. Pak jsem ji zkusil taky a jsem z ni nadsenej. Jedine minus je rychlejsi opotrebovani na tvrdem povrchu na zadnim kole, ale jizdni vlastnosti to prevazi.

                  0 0
            • MartinXC  

              Do velkého bláta, sračkovatého sněhu a volného kamení Hutchinson Scorpion, do běžných podmínek je dobrých pláš?ů na předek víc.

              0 0
              • TinkTink  

                A nemas strach, ze to prorezes???

                0 0
                • MartinXC  

                  Ne, má tak široký vzorek běhounu, že se kamení k boku nedostane.

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Ses vtipnej…by me teda zajimalo, co mi ho narizlo…

                    0 0
                    • kovar  

                      u takovýchto pláštů cokoliv, i sluneční paprsek snad.

                      0 0
                      • MartinXC  

                        Ale zejména jezdec je hlavní pachatel…

                        0 0
                        • kovar  

                          ano, to je taky pravda. Zvláště když jezdce už přestane bavit neustále vyhodnocovat povrch a optimalizovat trasu, a chce prostě jen jet:-)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Nejsi ty kulturista? Aneb siritel kultu turismu? :)

                            0 0
                          • MartinXC  

                            Tak na to si kup gumy jako Klein Deathgrip a skutečně nemusíš koukat, kudy jedeš (s vyjimkou klackodromů, přece jen podélně ležící kláda se bez trochy pozornosti nekřižuje beztrestně).

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              A to jsou nejaky velky plaste? Od Kleina? Ha ha :)

                              0 0
                              • RomanH  

                                Rejpale :o) A jsme zase u toho, zda bylo drive vejce nebo slepice, uphill ci downhill :o)

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  to měl být asi lingvistický vtip :)

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Ale ne, ja si jen vzpomel na jeden predchozi thread, kde se Pa-dlista s nekym hadal, jestli se na kole jezdilo prvne nahoru ci dolu.

                                    0 0
                                    • vlk  

                                      takové rozpravy to je jako by se hádali zda se nejdřív zatáčelo spíše vpravo nebo vlevo.Prostě kraviny.

                                      0 0
                                      • jecnak  

                                        To je preci jasny v zavislosti na Coriolisove efektu podle toho jestli jsi na severni nebo na jizni polokouli. :-)

                                        0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      Ta podobnost je ciste nahodna. Ale kdyzs to nakous. Bylo to horske kolo a bylo to dolu. A otazka jestli vpravo ci vlevo je v tehle souvislosti nepodstatna a hlavne dost hloupa.

                                      0 0
    • tutite  

      continental Leader nebo Flow, stejný design, rozdíl v šířce /2,1 × 2,3/.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.