• Gatier

    Je mozne, ze sa ho tento rok zucastnim. Neviete mi niekto povedat, co mam ocakavat? Pozeral som jednotlive etapy, nevyzera to byt az taky extrem. Jedna sa o 7 dnovy cestny etapovy maraton.

    0 0
    • jecnak  

      Jestli nejsi uz prihlseny, tak se uricte nezucastnis. Prihlasky byly obsazeny 3 hodky od otevreni …

      0 0
      • Meesha  

        Jo jo – takovejch silencu… :-) Ja videl lonsky DVD a vim, ze me tam neuvidej! :-)

        0 0
        • Gatier  

          Hovorime o ceste? To neva, dostaneme divoku kartu :-)

          0 0
          • jecnak  

            Aha, sory myslel jsem MTBcko.

            0 0
            • Meesha  

              Ani nevim, ze se oficialne nejakej silnicni jezdi…

              0 0
              • Gatier  

                Ach vy bikery! Bez nas by vas nebolo!

                0 0
                • Vojtíšek  

                  Naopak! Na kole se jezdilo dříve v terénu než po silnici. To je stejný jako s tím Transalpem. Bikový tady byl taky dříve než-li jeho silniční mutace :-)

                  0 0
                  • Meesha  

                    Hele, vznik MTB se myslim resil v jinym (Lemplove?) threadu… to by tu bylo do zejtra 300 prispevku… :-))

                    Kazdej prece vi, ze prvni byl biker! A kdyz mu to po silnici tolik nejelo, tak si dal uzsi plaste, pak lockout, pak si oholil nozky… az z toho byla silnicka… :-))

                    0 0
                    • Gatier  

                      Tak, tak! Ja som zacinal tiez na biku. A ked mi to zacalo byt pomale, presiel som na cestu.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        ty jsi měl přejít na DH :-) nejlíp v kategorii HT s pevnou na véčkách

                        0 0
            • Vojtíšek  

              Jen tak pro zajímavost.

              Kolik z místních fóristů by o účasti na bikovém Transalpu (myslím závodě) vážně uvažovalo, při opomenutí finanční stránky věci?

              Pomiňme to, že je to momentálně vyprodané (existují i jiné způsoby, jak se tam ještě zaprezentovat)

              Letošní ročník vypadá, že opět přitvrdil. Což je ovšem pravidlo, že rok od roku je to náročnější. Není to sice, co do převýšení, ale přibylo 90 km. První 3 etapy mají všechny přes 100 km a dojezd je poprvé u moře na pláži místo v Riva del Garda. Sice to prodloužení je spíše asfalt a po rovině, což bude hodně nahrávat švihařům, ale zase se přejíždí poprvé V. Taury a jede se dost hustě i v Dolomitech, které byly poslední 2 roky dost opomíjené.

              0 0
              • Beeda  

                Ja urcite, super, ze mas uz volnasky a financni zajisteni, dik a hlasim se do teamu:-). B

                0 0
                • Gatier  

                  Je to urcite super akcia. Da sa to obist na pevnej? Ale isiel by som aj s odpruzenou. Hlasim sa tiez do timu.

                  0 0
                  • Vojtíšek  

                    Jo, na pevný to jezděj taky. Dokonce jeden drak měnil vidle, ale tak nepochopitelně, že vždycky když byla etapa s dobrým povrchem tak vzal SIDA a na hustý sjezdy pevnou. I když, jak tak nad tím přemejším, on asi věděl proč to dělá :-))

                    0 0
                • Vojtíšek  

                  No vidíš, už máte s Gatierem chr?áckej team, jak vyšitej :-)

                  0 0
                  • Gatier  

                    Ja urcite nie som ´´vysitej´´ len trosku cestarsky zalozeny mtbiker :) Ale teraz vazne! Ked uz si to nacal, tak dokonci. Ak chces, ozvi sa na mail…

                    0 0
              • jecnak  

                Urcite bych jel. Jel bych i pri neopomenuti fin. stranky. Letos jsem se nestihl prihlasit. Pristi rok budu rychlejsi.

                0 0
                • Vojtíšek  

                  Takže další chrt :-)) Nikdo méně ambiciozní nemá zájem? :-)

                  0 0
                  • Gatier  

                    Moja ponuka plati! Co ty na to jecnak??

                    0 0
                  • blue  

                    no pokud hledas nekoho, kdo ti bude drzet tvoje tempo trochu zkratka, tak bych do pristiho roku neco nasetrit mohl :-)

                    0 0
                    • Gatier  

                      Ak sa pytas mna, tak hladam niekoho, kto ma po starte dostane vzdy tak na 20 miesto a potom bojovat o dobry vysledok :-)

                      0 0
                      • blue  

                        ja nevim, jestli tady je vazne tolik natvrdlejch lidi, co porad nevedej, jak radit odpovedi a proc jsou pod sebou tak jak jsou… ja svoji odpoved vidim zarazenou pro Vojtiska, tak proc bych se mel ptat tebe?

                        0 0
                    • Vojtíšek  

                      Moje tempo teda krotit rozhodně netřeba :-)

                      0 0
                      • fousac  

                        che.. takovejch uz sem videl, co to tvrdili… a pak frrrrnk… a byli v cudu… ;)

                        ale jako taky by mi nevadilo kouknout do alp.. ;) jen tech dokopcu se trochu bojim, se navzajem nemame radi.. :/

                        0 0
                      • radek z BF  

                        :-))) proboha, nevěřte Vojtíškovi, že „jeho tempo krotit netřeba…“ :-) Náčelníku, Tys je totálně zblbnul :-)))

                        0 0
              • MARIN  

                Uvazoval bych o tom hooodne vazne ale finance …

                0 0
              • Twisp  

                Vazne o tom uvazovat – pri opomenuti financni stranky, to sebe samo vylucuje … ne? :)

                0 0
                • blue  

                  proc? treba ma Vojtisek uz sponzora pro celej tym :-)

                  0 0
                  • Vojtíšek  

                    No, tak nějak jsem to myslel :-)

                    Hlavně jsem to uváděl už v nadpisu, že je to pro zajímavost (pro moje studijní účely :-) Takový průzkum trhu

                    0 0
                    • blue  

                      v tom pripade, s ohledem na poznamku k tempu, bych o tom vazne uvazoval :-)

                      0 0
                  • Twisp  

                    V tom pripade jedu ! :)

                    0 0
              • Meesha  

                Pro me je jedna etapa za 30tis. docela drahej vejlet… Umrit a este za to platit… nee – dekuji! :-))

                0 0
              • vlk  

                Jo je to můj sen.Chtěl bych ho jednou jet.

                Jenže prachy nejsou a budu je v brzké době potřebovat na jiné věci, přesto, že se mi ty slova příčí v hubě, ale na důležitější.

                Ale jednou si to musím zkusit.

                0 0
              • McBlacky  

                jasně že bych jel, klidně hned. Ale nevím jestli bych to přežil, určitě ne při závodním nasazení, to tak max etapu a druhej den smrt :)

                0 0
    • Pilot  

      minulej rock jsem to jel s kamosem a nakonec to nebylo tak husty…prevody 52–39 a 12–28, pred talpem jsem mel najeto asi nejmin z celyho baliku, napsal jsem kratkou reportage, kterou chci dat na web kreuzberg.cz, tak do 14 dnu by tam mela bejt. Jinak minulej rok ten zavod nebyl vyprodanej, v pohode se slo prihlasit jeste pred startem..

      0 0
      • Gatier  

        Dik, konecne nieco k veci. Lebo tito Pekacek a spol mi to tu len zavirovavaju…

        0 0
      • boulder  

        já měl najeto míň ale zase jsem měl trojpřevodník. Mně se to líbilo i když jsem to nepojal příliš závodně.

        0 0
        • Gatier  

          Tak sa trochu rozpiste. Co vas to stalo, kde ste spali, ake (kolko) kopce atd…

          0 0
          • Pilot  

            spali sme povetsinou v kempech, jen 2× v hotelu, protoze v oblasti nebyl zadnej kemp.pak ti muzu poslat muj road book, ve kterym sem mel vsechny kontakty. kolik me to stalo? to bych taky rad vedel, boulder do dnesniho dne neudelal vyuctovani…nej­hustsi kopec mel 18%, na ten byla ta 28 vzadu tak akorat na hrane. jinak to bylo OK. More to come at kreuzberg.cz

            0 0
            • Gatier  

              Tu adresu som zaregistroval uz skor. Ja by som to rad isiel na 25z, tak to nejak vylamem. Co som pozeral 120e na osobu inkl. ranajky.

              0 0
    • Pilot  

      uz ses prihlasil? pisou, ze je to vyprodany

      0 0
      • Gatier  

        Tak z toho nic nebude. Kamarat mi ohladom TA volal a ja som mu povedal, ze mozno aj hej. Medzicasom ho donutil tento termin vypredania miest, nahlasit sa s niekym inym. Ked tak ako nahradnik.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.