12.10. - bikování na Berounsku - 2.ročník

61 nepřečtených
  • Smazaný účet

    aneb stejná trasa jako loni http://www.bike-forum.cz/…8/forum.html sraz č.1 v 10:30 na Zličíně u výlezu z metra sraz č.2 v 11:15 v Berouně na automobilovym mostě

    Drobné jídlo s sebou, do hospody (U štiky) se dostaneme až odpoledne. A blikačky taky s sebou – dojezd do Prahy bude asi za tmy.

    Anketa: Co vy na to?

    5x
    71%
    1x
    14%
    1x
    14%
    0 0
    • Smazaný účet  

      záchytný body – vysílač nad Berounem, Děd, Zdejcina, Ostrý, Beroun, rybníček Brčálník :-), zase Zdejcina (ale jinudy), Nižbor (skoro), Lísek, Děd (z druhý strany), Beroun…jsou to tak 1/1 singletracky/širší lesní cesty, často po značkách ale často ne :-)

      http://www.bike-forum.cz/…m/713516.jpg

      0 0
      • Krys  

        No iste. Na to ti už nenaletím. :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no co, co, můžu já za to, že jsi dostal hlad jen co jsme vyjeli a obrátil jsi to do hospody? :-)

          0 0
          • Krys  

            No hlavne ma zložilo to vaše tempo, teda to, že som ho chcel silou mocou udržať.

            Tak ma napadlo, že ak by ste si dopredu naplánovali polhodinový piknik na Dědu (či ako sa to), tak by som to zatiaľ kľudným tempom vyšlapal a neumrel na vyčerpanie. Alebo by som mohol ísť napred, vy by ste okolo mňa neskôr prefrčali a tak by ste nemuseli tam hore tak dlho čakať. :)

            0 0
    • fairy  

      neee, v neděli neee :( to je velká pardubická. chjo, tak vás nebude mít letos kdo brzdit…

      0 0
    • teepeex  

      proc mas ten sraz tak desne pozde?

      0 0
      • teepeex  

        myslim tu hodinu pochopitelne, ale zrejme zkusim uviset :)

        0 0
        • teepeex  

          pojedu ze zbraslavi, pres morinu a karlstejn, kdyby nekdo chtel jet jinudy, nez ze zlicina tak budu rad

          0 0
          • Darkson  

            jel bych taky tak. loni jsem taky jeli terénem na karlštejn a pak podél vody. ale chce to vyjet tak v 9

            0 0
            • SNAIL  

              Pokud pojedete do Berouna terénem, tak se k vám přidám

              0 0
              • Darkson  

                přihlas se na ICQ. L

                0 0
              • teepeex  

                hmm, asi za vama budu pekne vlat teda :)

                myslel jsem, ze do cernosic normal kolem pigiho pak vonoklasy, roblin, morina, srbsko a podel vody beroun

                ale mozna, ze to bude pred tim dalsim programem moc, takze klidne dam i rovinu na vytoceni

                alespon pak neumru

                jedu ze zbraslavi

                 
                0 0
                • SNAIL  

                  Asi pojedeme z Radotína po červené do Karlštejna (je to pěkná cesta terénem a pár kopečků) a pak z Karlštejna už asi podél Berounky do Berouna

                  0 0
                  • teepeex  

                    jo ja ji znam, ten kousek z radotina nahoru je nechutnej, kdyz je mokro tak to nejde vubec

                    jinak je pekna,

                    nahodte nejaky priblizny cas, kdy budete v radotine, ja vyrazim slabou pulhodku pred vama a vy me cestou urcite dorazite

                     
                    0 0
                    • SNAIL  

                      Ještě se dnes domluvím s Darksonem, ale vyrazíme asi v 9:00 až 9:15 od Barranďáku

                      0 0
                      • heretik  

                        Jestli mi do toho nic nevleze a vstanu, tak bych rád jel s váma, v kolik a kde kolem baranďáku?

                        0 0
                        • Darkson  

                          v 9 na smíchovský straně baranďáku, jako při noční:-)

                          0 0
                    • McBlacky  

                      to se dá objet po trase KPZ Karlstejn, celkem v pohodě po lesní asfaltce jakoby na Kosoř  a pak lesem po široký cestě

                      0 0
                    • teepeex  

                      omluva, pozde ale prece

                      fatalni zdravotni problemy v pribuzenstvu

                      0 0
        • Smazaný účet  

          má to několik racionálních důvodů

          1. aby stíhali v pohodě dojet ti, co chtějí jet z Prahy (nebo odněkud) náročnější cestou
          2. po ránu bude kosa, tak aby se to trochu ohřálo
          3. jsem línej vstávat brzo :-)
          0 0
    • DAWE25  

      sakra to by chtělo o týden posunout…to bych jel…takhle zatim nevim…spíš mi to nevyjde

      0 0
    • Darkson  

      předběžně se hlásím:-)

      0 0
    • l-e-t-o  

      Jaké má být počasí?

      0 0
      • Smazaný účet  

        skoro jasno, 18°C – na kraťáky :-)

        0 0
        • l-e-t-o  

          tak to vypadá fajně. asi zkusím zpracovat přítelkyni, aby nejezdila za mnou na víkend liberce :-D Že se musí ještě pořádně doléčit a taky dohnat školu, když tam teď pár dní nebyla :P

          0 0
          • l-e-t-o  

            aktuální stav: přítelkyně zůstává v liberci, takže nejspíš na 99% pojedu :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              hurá! akorát ta anketa na začátku se trochu minula účinkem, páč jsem myslel, že z ní poznám, kdo pojede z Prahy jako ze Zlličína a na koho tam teda mám čekat. Takhle vim zase prd :-)

              0 0
              • l-e-t-o  

                Já se pokusím dostat na Zličín. Oblast kolem Berouna vůbec neznám, takže vše pro mě bude nové :)

                0 0
    • SNAIL  

      Chybí ti tam „jedu z Prahy, ale jinudy“ :-)

      0 0
    • treatt  

      Serzo a Ty jedes na ckrosce? :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Asi ne – nedal bych na tom ty výjezdy. Pojedu na HT (zimáku).

        0 0
        • teepeex  

          tyvole nestras, co tam je za hruzy? :)

          0 0
          • SNAIL  

            Nic tam není, jen se vymlouvá :-)

            0 0
    • fousek  

      No to me stve ze se nezucastnim.

      Jinak z Deda to tam kluci pres leto poladili takze tam je mimo tu hlavni lajnu i trailiky v lese, vetsina se da jet na XCcku se zasunutou sedlovkou

      0 0
    • Smazaný účet  

      takže zatím to vypadá, že ze Zličína jedeme jen dva? Já a Leto?

      0 0
      • l-e-t-o  

        sobota podvečer a nikdo další na odjezd ze Zličína se nehlásí. hmmm. Snad mě nebudeš do Berouna hnát Seržo :-D

        0 0
        • Davy  

          Tak se hlásím jako brzda ze Zličína a v Berouně uvidim co dál. (I když minimálně ta Zdejcina mě láká. Kdysi jsem tám „válčil“ a od té doby tam byl jenom jednou.) Takže zítra (se) uvidíme.

          0 0
          • l-e-t-o  

            budem oba brzdit seržu. spiknem se proti němu :-D

            0 0
            • Davy  

              Vezmu gumicuk nebo lano a využijem jeho přebytečné energie v náš prospěch. :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                koukám, chlapci, že máte velmi optimistický představy o mý kondici :-) jedu proto ze Zličína, abych pošetřil síly na Děda…v Berouně jsme cobydup a pak se teprve uvidí…

                0 0
                • l-e-t-o  

                  tož to víš. my si myslíme o tobě jen to nejlepší :-D

                  0 0
    • bajkr  

      Jel bych, ale jedu do Vídně :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        na biku a terénem, předpokládám…a do večeře budeš zpátky :-)))

        0 0
    • l-e-t-o  

      tak dneska budu asi nejpomalejší člen. před chvílí jsem přišel z hospody :-D ještě v sobě cítím alkohol, ale snad mě proženete a všechno ze sebe vypotím :D

      0 0
    • McBlacky  

      luxusní akcička. Celkem svižný na nedělní vyjíždku :)

      0 0
      • Darkson  

        jj, bylo to povedený:-). po tý hodině a půl U štiky a 2 pivech jsem pěkně vytuh a vůbec se mi nejelo domu dobře, měl jsem toho dost. mám 122 km a i nějakej ten výškovej metřík:-)

        0 0
    • Davy  

      Bylo to prima. Občas trochu rychlejší, ale bezva. Vydržel jsem to i s „hupíky“ v Černošicích. Celkem 116km. (Ty singlíky z Ostrého jsou super.)

      0 0
    • SNAIL  

      Bylo to bezva, ráno když jsem se podíval z okna (mlha a mokro) jsem si myslel, že zůstanu doma, ale nakonec jsem si to rozmyslel a jel později se seržou a dalšími ze Zličína. V Berouně se pak udělalo krásně, takže jsem vůbec nelitoval. Jinak krásné singlíky a chvíli si všichni i zafandili u místního fotblového zápasu :-)) Cesta zpět byla docela svižná a Karlštejnem jsme jenom prolétli :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      masakr…když se na jedný akci sejdou chrti jako Blacky, Meduza, Snail, Pendolino a ten amík (nevim jméno), normální biker musí zemřít :-) Ale jako bylo to moc fajn. Díky všem za účast, nakonec se nás sešlo 12 a jelikož v podstatě nebylo výrazně slabších kusů, byla to docela palba. Já mám 104km, nastoupáno 1306m. Foto budu mít na blogu, ale asi až zítra. http://serzovo.spaces.live.com/ Taky potěšilo setkání se Šelmírou a Jakobem U štiky (toho třetího týpka neznám). A tady je aspoň jedno foto na ochutnávku :-)

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Ta červená na nebo z Děda směrem k Berounu už je průjezdná?Když jsem tam jel posledně tak jsem porád nosil,lesáci řádily:).

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce