• biker007

    Protoze se blizi jaro, tak vybiram novou silnici..moji prvni silnici:) Byl bych proto rad za vase nazory na tyhle kola..

    lonskej author 6604, jetej rekreacne 4 mesice, 2000km, z overenyho zdroje.puvodni cena 48kkc, pro me cena k jednani 38kkc.viz http://www.author.cz/…279&cat_id=3

    letosni author 6605, nonglovka, mel bych ji za nakupku, cili cca 43–45 kkc. viz http://www.author.cz/…1&cat_id=117

    Cube Agree, bud na Centauru nebo novy Ultegre. MOC je 49kkc, pocitam ze tak za 45 bych ho mel. viz http://www.cube-bikes.cz/index.php?…

    nebo postavit neco sam.. ram: Dutarec Cool RX2 sada: campa veloce-centaur, popr. ultegra 9sp vidle: pells full carbon, popr. easton EA 90SL sedlovka, predstavec,ri­ditka,sedlo: pells kola: Campa Proton,popr. Ksyruim Elite

    tohle by me vyslo s ruznyma slevama tak na 40–45kc..

    diky za vase nazory.

    0 0
    • Gatier  

      Ja by som isiel urcite do toho RB. Popripade Kovarik :-) Mozno by som priplatil za ten vyssi ram, aky je tam cenovy rozdiel 2–3tis.? Pri tych Authoroch vraj vydavala zadna vlepena vzpera z karbonu pazvuky. A tuhe to vraj tiez nebolo. Ale inac sa mi ten minulorocny Author viac pacil- 9 kolo, farba. Zalezi od toho co preferujes. Co bude lepsie su paky a mozno stred.

      0 0
    • Eila  

      jedine agree na ultegre:-)

      0 0
      • biker007  

        sem tusil ze se ozves s tim cubancem:))) mohlas me aspon pochavlit barvu toho lonskyho authora:)

        0 0
        • black.horse  

          pekny modra:-) ale i tak musim rict ze ten cerveny je hezic:-)

          0 0
          • Eila  

            mensi oprava:-) pekny modra:-) ale i tak musim rict ze ten cerveny je hezic:-)

            0 0
          • biker007  

            no,me se ta cervena taky libi vic, jen sem si chtel splhnout:). ale pssst!:)

            0 0
    • jfk  

      ja bych v stavel sam, v kazdym pripade campa 10sp (pokud mozno centaur), protony, duratec je podle mne tez dobra volba

      0 0
    • Siddha  

      postavit sam, budes mit unikat

      0 0
    • Smazaný účet  

      Silniční rámy Author praskaj – nebrat! Cube je ok, rok jsem ho jezdil(asi 13 tis. km – na centauru, spokojenost). Duratec nevim, může bejt v pohodě, žádný stížnosti jsem neslyšel.

      0 0
      • biker007  

        to stim praskanim znas ze svy zkusenosti, nebo od nekoho koho znas? a nevis jakych modelu a roku vyroby se to tyka? ramy praskaji vsechny.. jde o to jaka je %sance ze praskne zrovna me:)

        0 0
        • marhi  

          Duratec na Campě. To je to jediné do čeho bych šel. Author mi připadá za ty ceny dost předražený.

          0 0
          • biker007  

            ale toho authora bych mel va VOC.. cili tak za 45. coz je za kolo na ultegre 10sp, carb. zadni stavbou (nejen horni savle jako treba u Forta), lehkyma kolama celkem slusny.

            0 0
            • Gatier  

              V com ma vyhodu zadna karb. vidla/vzpera??

              0 0
              • biker007  

                videl bych to jako prinos pro pohodli.. hmotnostne to bude asi +/- stejne, ale vypada to pekne:)

                0 0
                • Gatier  

                  To hej. Kedze je to mekke, musi to byt aj pohodlne. S tym dizajnom suhlasim.

                  0 0
                  • biker007  

                    to prave nevim, jestli je to mekke. proto se pidim po zkusenostech.. spis nez pohodli hledam tuhost v zaberu.

                    0 0
                    • Gatier  

                      Slabo citas. Fakt sa mi to nechce 2 x pisat. Ako som uz raz pisal RB. Ale nemam s tym osobnu skusenost. Myslim ze je dost tuhy a o pohodli neviem. Na cestaku by som to neriesil. Urcite nie ramom.

                      0 0
                      • Pedro  

                        U RB počitej s minimalním pohodlím. Vyjet kopec nebo spurt je blaho, kostky, klepeš zubama jak v zimě :) Měl jsem klasik, u slopingu s dlouhou karbonovou sedlovkou a dobrým sedlem by mohl být problém vyřešen.

                        0 0
    • MartinXC  

      Já chtěl železňáka, tak ho mám. Ale jinak bych byl volil toho Durateca, sedlovku a vidli PElls určitě ne (ale karbon ano – treba Time), kola Proton. Když to dáš dohromady kolem 40t, tak neprohloupíš.

      0 0
      • marhi  

        ?eď zrovínka jsi při sedlání zimáka uvědomuji jak je Campa skvělá. Tuhá a hlučna sice ale řádí rychle. Schimano sice chodí přesně a tiše, ale chybí mi ten pocit to prásknutí při řazení. I závoďák má mít svůj zvuk.

        0 0
    • Daf  

      Moc pekne vypada karbonovy Ravo za 43000kc http://www.progresscycle.cz/detail.asp?…

      0 0
      • biker007  

        na tu sem se taky dival.. jan nevim co je to za ram.. jaky ma vlastnosti.. vybava taky nic moc..slysel sem ze by jim ramy mel delat Pells. vite o tom nekdo neco blizsiho?

        0 0
    • quassar  

      A co takhle silnicku mezi 30 a 40 tisici?

      Premejslim ze na podzim neco poridim a napadaj me zatim tyhle varianty:

      Merida 904 (je na tom Shimano 105) Nejakej Spyder ve 105tce nebo Campa Veloce Sirer (taky se 105 nebo Veloce) Fuji Roubaix (105 myslim)

      Co se da v tyhle cenovy kategorii jeste poridit?

      0 0
    • BH  

      Co tak BH a nebo Orbea?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.