• Kohout

    Kdo prosím jezdíte KHS ST Comp, jak max. široký pláš? se ze zkušenosti vejde dozadu??? Díky.

    0 0
    • Jenda  

      nezkousel jsem to zatim ale rekl bych ze do 2.25 (max 2.3) by to melo jit – nijak extra uzka neni. Kdyz na to nezapomenu tak ti to dneska doma zmerim a napisu sirku.

      0 0
      • Kohout  

        To bys byl moc hodnej, diky. A bylo by super, kdybys prihodil nejake zkusenosti z pouzivani tohoto kola. Chci to koupit pro tatu. Vydrzi ten ram i nejake male skoky (přes kladu na ceste ap.)??

        0 0
        • Jenda  

          hehe, optimalni kolo pro rodice – ja ho nejezdim ma ho mati:-) o vydrz bych se nebal, maximalne ta vidle – tak judy fakt neni nic moc (hlavne me dojalo ze u vidle na 15 ram daji standardne tvrdou pruzinu takze vidle se pod matkou skoro nehne:-(. Ostatni komponenty se tvari odpovidajici cene (cca tech 19000). Plaste pekny balony ale rychly, ma to hezky rafky, brzdy taku ujdou. Naby nevim, kliky zadnej zazrak ale na rekreacni jezdeni to bohate staci, shimano nema cenu popisovat:-) ram ma zdvih fakt jenom cca 1.5 – 2 cm takze je to spis jako jizda na podhustenejch gumach nez nejaky opravdovy odpruzeni. Rekl bych ze za 19 tis to celkem jde za tech puvodnich asi 32 by to koupil maximalne silenec:-)

          0 0
          • scret  

            Jo,presne tak za 32 bych ho taky nekoupil.Bohuzel ted nejak nechapu politiku KHS,driv ty kola byly daleko lip osazeny,cimz samozrejme byly drazsi,no ale ted z toho Compa ma cenu fakt jenom ram.Ten je dobrej.Bohuzel mam z novejsich modelu KHS cim dal vic spatnej pocit,ne co se tyce ramu,ty jsou temer stejny,tudiz dobry,ale vybava a design sel dost dolu.

            0 0
        • scret  

          Jinak jezdim KHS ST ramy uz 4roky a nijak zvlast je nesetrim a zatim ani jeden nerupnul apod. Mam 70kg.A skocil jsem s tim uz i tak z 1metru a v poho,vic jsem nezkousel,na to ho mam zas moc rad:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.