• JMT

    Jde to takhle kombinovat? Ma nekdo osobni skusenost ? ten ram je stavenej na 100 mm.....

    0 0
    •  

      chjooooo použij vyhledavani resilo se tu 80 mm, myslim ze i tech 120 nebude problem vyraznejsi

      0 0
    • hkek  

      Ber to takhle: Dys to bude Black tak tam dej klidne i 200… (vim ze dvoustovkovyho nedelaj…)

      0 0
      • Jogador  

        Odkdy Manitou dělá Blacka se zdvihem 200?:) Ale máte hezký holky ve třídě:)

        0 0
        • enjoy  

          to s tema holkama se ti povedlo:-)

          0 0
          • hkek  

            Joj??? Tak za prvy: vis co znamena vim ze dvoustovkovyho nedelaj?? A za druhy… Holky?? Tristni

            0 0
            • Jogador  

              Njn, ve tvym věku jsem byl zahleděn taky jenom do kola:)

              0 0
              • hkek  

                Tak to jaaaa zas ne.. Ale takovy pipiny… Zadna nejezdi.. A to mi pride tristni.. Nekdo ma holt rad sexy hadriky ja zase homohadry a kolo… :-)

                0 0
                • enjoy  

                  neboj se,ony se rozjezdej.

                  0 0
                  • hkek  

                    Ty nase?? Nikdy.. Nechapou ze bahno je cista spina.. Pokud si to myslel takhle :-)

                    0 0
                    • Jogador  

                      Tušim že ne:)

                      0 0
                      • hkek  

                        Tak me pokladaj za blazna prave proto ze si myslim ze bahno je cista spina.. Takze se sicwe rozjezdily ale odmitej jezdit se mnou… :-)

                        0 0
                        • hkek  

                          Sorry za preklepy jsem ospalej..

                          0 0
                          • Jogador  

                            Nevim, tak ta Barča je ještě nezadaná, a ty co jsou zadaný, tak nevypadali, že by, ikdyž po seznámení se s Richiem už dnešní mládež v tomto nepodcenuji:)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              off topic of the week :-) nebo jsem tak unavenej že nechápu souvislosti?

                              0 0
                              • Jogador  

                                Njn, jste si dnes dali do těla, ještě že jsem nebyl s váma:) Ale mě dnes taky nebylo do smíchu, jak se mi chtělo ráno za vámi vyjet:(

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  vážně nechápu souvislost mezi Barčou, bahnem a morálkou mládeže… jak kdo si dal, ten kdo nepodcenuje trénunk se hezky projel, flákači trpěli, ale tak o má být. V sezoně bych to bral jako srandu, ale ted :/ jedeš s náma zejtra?

                                  0 0
                              • hkek  

                                Z toho si nic nedelej.. Ja ani nevim kerou barcu mysli…

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Hinkovou:)

                                  0 0
                                  • hkek  

                                    Tak to je v prdeli… Uz vim.. Ten muj web… Preci ji nemuzes znat..

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      Podívej, Praha 4, já sem taky Praha 4, a do školy jsem chodil do Družstevního ochozu, cca 10 minut od tve školy, tak proč bych nemoh, svět je malej. Ale nic to nemění natom, že neznám:)

                                      0 0
                                      • hkek  

                                        Vidis… A pak at mi nekdo tvrdi ze nejsem inteligentni… Dyt sem na to prisel jenom za 2 dny… Njn, holt se nedivam na podrobnosti..

                                        0 0
                    • TNT  

                      u nich ti vadi ze neuznavaj ze bahno je cista spina a u me ti vadilo kdyz sem kolo „myla“ rukou.....TO NENI FÉÉÉR!!!!

                      0 0
    • jakub  

      myslim ze je to uplne jedno esli das 100 nebo 120 mensi je problem ale tohle je v poho – to bych neresil…

      0 0
    • wroum  

      kamos ma na CRXu dirtjumpera na 130 od cervna a zatim OK.

      0 0
    • MartinXC  

      V praxi bys měl u vidle s větším zdvihem nechat větší sag, takže ten výsledný rozdíl z hlediska zdvihu je minimální (v jednotky mm). Spíš se zajímej o výšku vidle, na kterou to bylo konstruovaný. To může být rozdíl, se kterým nic neuděláš.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Rozdil po nasednuti by mel byt cca 16mm. Stejne je to na draka. Ten rozdil muze byt znacny. Od 80mm Manitoucka po 120mm FR Marzocchu je to vyskove docela skok a oboje se treba vleze do papirove doporucenych hodnot zdvihu. Stejne se na tom nejspis bude dat jezdit a je na kazdym komu co sedi.

        0 0
        •  

          ale kdyz bude mit vetsi zdvih tak to kolo bude klidnejsi a hlavne pojede hezky rovně :)

          0 0
          • Jogador  

            Jen do kopce pojede po zadním:(

            0 0
          • MartinXC  

            Blbost, do zatáčky se bude kácet. Geošku (výšku hlavy) by měl dodržet tak v toleranci 10%. U rámu 21" to tak citliveé nebude ale u 17" …

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.