• Dafidek

    Ahoj,nemáte už někdo zkučenosti z pláčtěma od Rubeny v75 scylla a V76 charybdis.TPI =127.A tyky mě docela zajima kolik za ně budou chtit.

    0 0
    • miťo  

      Hm, prvni prispevek hned po registraci… …nejsi Jarin, ze ne? Novy Rubeny jeste nejsou na pultech.

      0 0
      • Dafidek  

        Aha,to jsi malo inf.od noveho roku se uz prodavaji ale jeste jsem na ne nevidel zadny test ani hodnoceni.

        0 0
        • miťo  

          Docela na ne cekam, jestli budou solidni, tak nahradi pro letosek Pythony. Ale jeste jsem je nevidel a asi hned neuvidim, protoze se po Novem roce rozjedou v obchodech inventury.

          0 0
          • Dafidek  

            Ja na ne taky cekam,na www.cgs.cz je hodnotili docela slusne a TPI 127 hovori za vse,jen aby za ne necheli 1000Kc.

            0 0
            • JirkaD  

              A co to je TPI 127, kdyz to hovori za vse?

              0 0
              • Dafidek  

                Je to hustota vlaken na jeden palec.127 je dost vysoke cislo.Rubena acris,trilobit a saurus meli TPI neco o kolo 60,proto se take rychle sjizdeli a dali se snadno prorazi.

                0 0
                • Daf  

                  TPI ma vliv na tloustku plaste. Cim mensi tim tlustsi steny a min defektu, ale taky vyssi hmotnost a horsi odvalovani. To cos napsal s tim nema vubec nic spolecneho…

                  0 0
                  • radek z BF  

                    to bych si teda netroufal tvrdit, ze polovicni TPI (t.j. hustota vlaken) ma automaticky vliv na vetsi tloustku navulkanizovane pryzove vrstvy (a naopak)…

                    0 0
                    • Daf  

                      Netrofnu si rict ze to plati na 100% ale ve vetsine pripadu to tak je. Zkratka vetsi nezery mezi vlakny jsou vyplneny vetsim mnozstvim gumy.

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Pláš? co má 60 TPI může mít použité silnější nitě než top model stejného výrobce se 120 TPI, ale gumy pro tvrdší zacházení se dělají s vysokým TPI ale za použití silnějších nití. Takže je lepší měřit/počítat nitě a vážit :o) Jak už se to tady jednou psalo, TPI má zcela rozhodující vliv na cenu pláště :oD

                        0 0
                        • Daf  

                          Neni to spis naopak? Myslim to ze podle mne se prave gumy pro tvrdsi zachazeni delaj s nizzsim TPI nez XC. Co jsem tak videl tak zavodni lehke gumy naji nejcasteji tech 127, skakaci kolem tech 60 a Low-End cca. 30 TPI.

                          0 0
                          • Pekáček  

                            Ale jo, máš pravdu, já jen že jsou i výjimky. Třeba Conti Vertical 2,3" má TPI 160 (!) a váží dost a to není kdovíjak odolná guma.

                            0 0
                            • Daf  

                              Contik ma pod behounem 3 vrstvy tkaniny a pak se to takhle pekne nascita :) Ale je to dobre reseni protoze i ultralehke plaste od Contiku jsou pak dost odolne proti pichnuti.

                              0 0
                • Alesh  

                  Diky nizsimu TPI se rychleji sjizdeli :-))))

                  0 0
        • vlty  

          NO to je teda fakt divný, že když už se podle tebe prodávají třetí den (z toho dva dny víkend) že jsi nidke neviděl žádný test ani hodnocení. Používej prosím tě to, co máš na krku…

          0 0
    • Pekáček  

      A co třeba Hutchinson Bulldog 2,1", Maxxis Ranchero 2,00" a Kenda Karma 2,00"? Teď jezdím Pythony a na předek podle počasí dávám Motoraptora. Hlavně mě u těch Ruben zajímá skutečná šířka a cena :o)

      0 0
    • pavlicek  

      Nevíte, někdo, jestli a kde se to už prodává a za kolik? A zvážil už to někdo?

      0 0
        • Beeda  

          Hmm, cena docela zklamani.. 990kc s TPI127 je dost. B

          0 0
          • McBlacky  

            a vzhledem k tomu že acris 1,9 má 510gr, tak tyhle budou mít tak 550–580, protože jsou to 2,0 a 2,1 a maj vyšší vzorek. V týhle váhový kategorii a ceně jsou zajímavější kousky, nehledě na to, že závodník si zvykne na vzorek a šířku, ale váhu překousává těžko.

            0 0
    • pitelboy  

      mno jesli na tom budou stejne jako ty letosni, tak ***** panbuh !

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.