• Máza

    Jaký desky mám koupit, když mi shořely původní Semi Metallic Performance? Rozhoduji se mezi KoolStop, Jagwire a originály Hayes Sintered Metallic. Které jsou z nich nejlepší nebo doporučíte jiné? Na životnost kotouče nehledím. Díky za odpovědi

    0 0
    • Richie  

      Ja nevim jak do Hayesu, ale na shimanu (m475) vozim ve predu jawire a v zadu noname za 200kc. Obe jsou dobre. Moc ti asi nepomuzu…

      0 0
    • hanz  

      bbb naprostej shit, jagwire červený o maličko lepší, mam tam ted kool stopy, najeto asi 100 metru a brzdí už líp jak bbb a skoro jako jagwire. Víc jsem jich nezkoušel, původní hayesy jsem taky upekl. Takže ted čekám teda co ty kooly.

      0 0
      • Máza  

        Jo na Koolstopy jsem slyšel jen samý chvály… tak asi půjdu do nich. Nemáte někdo zkušenosti s těma Hayes Sintered Metallic?

        0 0
        • hanz  

          bohužel nemám, ale myslím že budou OK. Co se týče koolstopů tak je docela vopruz je sehnat, psal jsem asi do 3 eshopu a nikde nic, nakonec mi je sehnal tink. Prej je nemá dovozce a další várka bude na jaře. Takže bych si ověřil jestli je někde nemaj skladem.

          0 0
          • satan123  

            nevím jaký to jsou hayesy ale nějaký orig. kotouče od hayesu jsou na akcebike.cz

            0 0
      • blue  

        ja mam na hayesech sintrovany bbb a jsou v pohode

        0 0
        • Máza  

          Ty desky Sintered Metallic od Hayesu maj na Trinnity: http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

          0 0
        • Máza  

          Ty destičky od BBB za cca 400 jsou sintrovaný? Nikde o nich nemůžu zjistit více informací.

          0 0
          • hanz  

            jsem měl ty modrý a fakt nebrat, zkusil jsem je protože tady kdosi psal že jsou good a to teda nejsou. sintrovaný myslím nebyly a stáli na krámu asi 370,–.

            0 0
            • blue  

              mam ty modry a jsou sintrovany a cena taky odpovida, asi mi zase prodali nejakej funkcni smejd, parchanti :-)

              0 0
              • hanz  

                já jsem to na nich nikde nevyčetl, jen jsem koukl na směs a usoudil jsem......... ale mě teda brzdily furt jak noname véčka, to ty upečený hayesy brzdili stejně a nezajetý koolstopy taky tak.........ty budeš mít asi dar od boha že ti všechno funguje…black bez vaklu, bbb co brzdí.....a nebo jsem já prokletej.

                0 0
                • r  

                  prodavame FASTOPy a zatim lidi rikaj ze uplne bez problemu cena je kolem 370

                  0 0
                  • Máza  

                    Tak tedka jste mi v tom udelali pekny bordel! Vubec nevim co mam vzit. Kdyby byly tak beru KoolStopy, co mam jinak vzit? Goldfren, Jagwire, BBB, FastStop nebo originaly Hayes Sintered Metallic?

                    0 0
                    • hanz  

                      nejdřív zkus poptat ty koolstopy, třeba někde budou jinak bych vzal asi ty originaly, ale myslím že padlista povídal cosi o tom že ty faststopy taky ujdou. Tak počkej až sedne ke kompu.

                      0 0
                      • Meesha  

                        Ty Koolstopy sem kupoval v Programcyclu.

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        No uz sedim :) Tak ja bych do originalu nesel minimalne kvuli cene (ale dalsi duvody jsou na snade:) Jagwire, Koolstop a Fastop mi prijdou rovnoceny (a rozhodne lepsi nez Hayes) a neudelas chybu ani s jednema. Vybiral bych podle ceny :)

                        0 0
                        • Sirenna  

                          Zapomnel si na goldfreny :) a ty faststopy je lepsi koupit na mechaniku, pak to brzdi jako cert :)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Nezapomnel. Pokud vim mas je jeste zabalene v originalnim baleni, tagze zkusenost s nima…

                            0 0
          • tomaasz  

            Podle mně modré destičky nejsou sintrované, já jsem jezdil tyto destičky v brzdě Shimano, byly polymerové, ale mnohem lepší než polymerové shimana M-08. Ale větší životnost mají sintrované desky goldfren (materiál S3 racing) nebo Jagwire (zlaté jsou sinntrované, červené polymerové a zelené nevím, ale mám je už 4000 km na předku a stále jsou dost silné).

            0 0
    • Meesha  

      Ja mam vepredu Koolstopy a ty sou v poho. Zajeli se taky celkem rychle a brzdi. Vzadu mam BBB a to je slabsi, ale taky se to da. Este bych zkusil Clarksy nebo Fibraxy (ty sem ale zatim nevidel)

      0 0
    • black.horse  

      Coolstop červené…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.