• radek z BF

    Nejedete někdo zítra (31.12.) provětrat bike? Poledne, dopoledne…?

    0 0
    • DyEm  

      z 90% silnici, směr Mikulov tak na 4–4 1/2hoďky

      0 0
      • radek z BF  

        chceš mě zabít? :-) myslel jsem zlehka, abych byl 1.1. v 10:00 ready, a ne dead :-)

        0 0
        • JohnLee  

          A kam mas plany vyjet? Mozna bych se pridal,ale podle pocasi…

          0 0
          • radek z BF  

            Lehce okolo Priglu? nebo Nekde v krasu (Bilovice atd…) Samozrejme podle pocasi, tak od 12 do 14…

            0 0
            • JohnLee  

              ale ja jsem lama pomala…:)) a nemam obleceni na zimu,ale kolem toho pryglu by to slo…

              0 0
        • DyEm  

          :) opravdu jezdím pomalu (tak kolem 24–25km/hod) páč se nechci zapotit :). Ze Svoboďáku (1.1)je start v 10?

          0 0
    • MartinXC  

      Dneska jsem dal Žabiny, Kohoutovice, Bystrc, Ríšovka, Vápenice, Javůrek, Domašov, Ostrovačice, Žebětín, Kohoutovice, Žabiny a docela dost blata všude (hlavně dole před Vápenicí cca 50metrů, které projet prakticky nejdou), tu a tam jreště sněhová břečka. Zítra bych dal něco směrem Útěchov, Adamov, Bílovice, tj. tam, kde jsou cesty udržované Mendelovou univerzitou

      0 0
      • radek z BF  

        Dnes jsem to sice začal „organizovat“, ale ještě dřepím v práci, takže asi houby…Zítra odkud? A v kolik? Na tu dopolední „maškarádu“ nejedeš? :-)

        0 0
    • Roman  

      Dneska jsem vyhýbal turistům jak v létě – tolik jich bylo :-). A navíc jsem zažil „kulturníbikešok“, když přímo přede mnou 2 ochránci přírody (celý v zeleném s mapama kolem krku a tak…)odklidili kládu co byla naštorc přes cestu a řekli prosííím… Místo poděkování jsem zahlaholil „už sem se lek, že ten klacek berete na mě“ – zasmáli jsme se všichni i s přítomnýma důchodcama, povinšovali š?astný a veselý… No kua škoda, že nejsou vánoce celý rok :o)

      0 0
      • rock  

        To je divný, fakt moc divný … ale bojím se, že je to po Novém roce zase přejde … Já byl včera asi dvě hodinky ve Ždánickým lese, měl jsem to tam pro sebe (potkal jsem 1 kus bikera a 1 tříčlennou sadu pěší rodinky za celou dobu), byl tam klid a pohoda … no a teď si zrovna říkám, že dám oběd a alespoň na chviličku vyjedu zase …

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.