• dessloch

    Hi. Co hovorite na nove vidle SID? Ma uz niekto skusenosti s nimi?

    0 0
    • miťo  

      Osobne zkusenosti s nimi nemam, ale na vydrz bych volil Marathon od Marcosky. Jako za ty prachy.

      0 0
      • Pekáček  

        Nebo Foxe.

        0 0
      • dessloch  

        Za tie prachy co Sid RACE sa da kupit foxVanilla alebo MarathonXC, obidve su pruzina a som iba 62kg, SID by stacilo. Inac su tazke, hlavne M.

        0 0
        • miťo  

          Jsou tezky, ale vydrzej:) Mam radeji trvanlivejsi veci:)

          0 0
          • Meesha  

            nahodou, ta nova Maratonka s 80mm by mela podle katalogu vazit kolem 1500g, coz mi nepripada az tak strasny! Ale osobne bych taky radsi Sida. :-)

            0 0
            • dessloch  

              Pozri si cenu toho maratonka. A porovnavaj so SID RACE

              0 0
              • tutite  

                Zapomeň na různé SIDy, Marathonky, Scareby a FOXy. Pro rok 05 PACE začíná dělat vidlici RC39 se 100 mm zdvihu vzduchové pružiny, s olejovou patronou, olejovým mazáním, Al vnitřními nohami, karbonovým monokokem vč. duté podkovy. Hmotnost je 1.400 g bez lock outu a 1.450 g s lock outem. Tuhost se SIDem naprosto nesrovnatelná, předčí i většinu těžších vidlic. Cena modelu bez lock outu je kolem 16.000,– Kč, mrkni se na stránky MaxCursoru, Na SportLifu v Brně jsem ji měl v ruce a je to opravdu skvost. Navíc poslední 2 roky jsem nové PACE jezdil a mohu říct, že v krutu se jim žádná jiná značka nevyrovná. Čest.

                0 0
                • dessloch  

                  No pekne to vypada, ale ja chcem investovat do toho cca 12000–13000, a to je horna hranica. Este MX Pro by som mohol, ale to je zase tazke jak… A pre moje 62kg tak velmi tuhe vidle nepotrebujem, si myslim.

                  0 0
                • Bleda tvar  

                  a mas link na tu stranku maxcursor?

                  0 0
                • Pekáček  

                  A co vakl?

                  0 0
                  • tutite  

                    www.maxcursor.cz Jaký vakl? 15 mm pouzdra jsou od sebe 12 cm daleko, vše je s minim. tolerancemi dost natěsno, hladký chod je docílen olejovým mazáním a drážkami v kluzných pouzdrech. Jak říkám, jsou to skvosty, designově nezestárnou, v MaxCursoru je spolehlivý servis. Poslední rok jsem jezdil model RC40XCFR 10–13 cm při 1750 g a kdyby neexistovala Lefty, tak bych ji jezdil furt, nabídka viz bazar, foto taky zde v komponentech.

                    0 0
                    • Pekáček  

                      No viděl jsem vazelínovou „Pejsku“ a ta měla vůli docela dost velkou, tak proto se ptám. Asi změnili technologii s nástupem oleje, že?

                      0 0
                      • tutite  

                        Vazelina je minulost, doprodávají poslední kusy. Společně s prachem vytvořila jskousi brusnou pastu a bylo to. S olejovou lázní je to jiné..

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Hele ty je prodáváš nebo co? Jestli něco nesnáším, tak je to když je pliváno na starý věci a nový (jiný, lepšííí!) jsou vynášený do nebe. Jestli se v nich dělala vůle kvůli prachu, tak to bylo těsněním. Včempak je nový lepší? Pokud je stejný, brusná pasta se ti udělá i z kombinace prach+olej. A co když to je fakt materiálem pouzder?

                          0 0
                    • Bleda tvar  

                      ani jeden odkaz na tej stranke nefunguje…

                      0 0
                      • tutite  

                        to nefungují, máš recht. Mrkni se do foto-komponenty, bude tam RC39 a snad i RC40. Jinak ceníky na MaxCursoru mají.

                        0 0
                        • Bleda tvar  

                          celkom zaujimave… ta vidla asi chodi len tu cast kde sa konci na vonkajsich nohach ta sirsia cast na vydle?

                          0 0
                          • tutite  

                            zdvih končí cca 5 mm nad koncem /začátkem/ vnějších nohou. Je to skoro nadoraz, ale toho nedosáhneš.

                            0 0
                    • enjoy  

                      jsou osklivy:-). abyste vsichni netvrdili ze jsou krasny:-)

                      0 0
                      • Jogador  

                        Nojonom, prostě kdo má foxe, ten má foxe,no:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          no hele takhle zase ne,bych rekl.pace je podle me mnohem aristokratictej­si.ale anglicka kralovna taky neni zrovna krasavice:-)

                          0 0
                          • Jogador  

                            No náš Prezident taky neni zrovna missák, to už spíš ten myšák:)

                            0 0
                            • enjoy  

                              nas prezident je… no kazdy asi vi sam kdyz ho slysi promluvit.nemam nic proti jakymkoliv mensinam(kromne cikanu.2 procenta z nich mi ale nic nedelaji,ty mam rad),ale mit teplyho prihratyho prezidenta.. jezis ne,ja uz mlcim,tohle nejsem ja.jsem jenom trosicku(vic) vypruzenej.pardon.

                              0 0
                              • Jogador  

                                njn, ale volíme si to sami:) I když prezidenta ještě ne, naštěstí, to tam pak bude Kurková nebo Pergnerová:) Založíme vlastní stranu OCS ČM. Osobní cyklistycká strana čech a moravy.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  to se nestane,nastesti:-).zenskejch je vic,ty nam to zatrhnou.

                                  0 0
                                  • Jogador  

                                    Hm, tak zvolý Gota a nebo Rosickýho, a nebo Sámera.Upřímně řečeno, got možná, stejně je asi už neznámo kde, ale ti dva, nic proti nim nemám, jeden umí i hrát fotbal, ale základní školou jejich výuka ustala…

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      gotak,a sakra,to mi nedoslo:-).no,nejlepsi je dat tam nekoho kdo uz vys byt nemuze a kdo uz ma penez dost.cili gott na hrad:-))

                                      0 0
                • fousac  

                  v krutu se jim žádná jiná značka nevyrovná

                  blbost… tvrdim, ze kazda suntourka vydrzi vic..

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Jukni do FOTO, KOLA A KOMPONENTY, už to tam vypadalo jako katalog PACE, tak jsem tam dal svou oblíbenou vidlu :o)

                    0 0
      • fousac  

        kdyby //Marathon od Marcosky</> delali rovnou z gumy, bylo by to levnejsi… vic uz se krouti jenom SIXka od Indiana… a vic vydrzi… //

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.