• Gatier

    Tak sa rozhodujem medzi tymito dvoma cestnymi ramami. RB 1100r a nejakou ocelou od Kovarika. Genius, Foco, Ultrafoco. Nemate prosim niekto skusenost s niektorym z tychto ramov. Co si myslite o slopingu pri RB. A ak by ste vedeli o nejakych foto… Diky!

    0 0
    • Vilém  

      Osobni zkusenost nemam,ale bral bych Kovarika.Co jsem videl,byl jsem uchvacen provedenim a lakem.Proti tomuto je RB tuctovka.

      0 0
    • Wiktor  

      Zkusenost s Kovarikem vynikajici. Osobni pristup za odpovidajici cenu. Jezdil jsem ctyri sezony geniuse, ted uz treti sezonu foco, naprosta spokojenost…

      0 0
    • bru-baker1  

      Kovarik, bez diskuse. Materiály, zpracování, detaily, sic vyšší cena, ale je to paráda. Na silnici nejezdím, ale měl sem to v ruce a byl sem z toho unešenej.

      0 0
    • Pekáček  

      Mám Kovaříka od roku 1996, to už je 8 let (to to utíká). Je to geometrií kopie Colnaga a taková „stará škola“. Tenkrát jsem šetřil a tak je to stavěné z trubek Columbus Cromor, trochu se to při té velikosti vlní, ale jinak fakt spokojenost. Fotku mám tady na fóru.

      0 0
      • miťo  

        To samy co Pekacek(jaka nahoda). Kovarik je dobrej a sikovnej borec. Skoda, ze se za tu kvalitu a ocel tolik plati. Ale spokojenost s jeho praci. Jeden cas jsem premyslel, mit bike Kovarik. To by byla vychytavka!
        Takze: Image=Kovarik:), ted pro me jakozto bikera na silnici jedine levnejsi hlinik:(

        0 0
    • Charles  

      mam kovarika, ush spoustu let(8? 10? vubec nevim), matros Reynolds xxx, tenkrat za 10k, fajn pristup, pjekna prace… jeste by mnel nekdo doporucit a vychvalit RB, abys mnel o cem premyslet

      0 0
      • Gatier  

        Nemohol by si mi povedat, ako je to s tuhostou? A hlavne po tych 8–10rokoch. Ja neviem, ale ten moj Klein sa mi zdal byt pred rokom tuhsi:-)

        0 0
        • Charles  

          po cca 10ti letech? nu neni tak tuhej jako full Giant NRS – nebo jinej al ram mam pocit, ze tuhost se moc nemeni – rozhodne blato to neni a prakat nepraska(jako v testech tezce skouseny ramy :-) )

          0 0
    • JMT  

      RB je pekna stojarina, presna, tuha a krasnej design (duhovy prelivy me fakt naberou-elgance ,jednoduchost…) jo RB hlinicek mnam mnan …A to frezovani… (pro pa-dlistu: me se to freyovani libi aje mi fuk ze uz to podle tebe padlo pred 10 lety…)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ti to neberu. Lidi porad renovujou veterany a kupujou repliky :)

        0 0
        • Gatier  

          Aj by som isiel do toho Kovarika, lenze je to asi rochu skoda na zavody. RB je o polovicu lacnejsi ako K Foco, o 500g lahsi a vyzera tiez celkom dobre. Tak ako teraz jazdim na Klein a je mi ho tak trochu luto huntovat kazdy vikend na pretekoch. Takze si ho bud odlozim na stare kolena, al.predam. Este ostava otazka v akej farbe RB. Videl som fotku modry (nepacil sa mi), cierny, al. lesteny. Je tam nejaky rozdiel vo vahe?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je zajimavy pristup. Znam lidi co maji treninkova kola a pak kola lepsi na zavody, ale aby mel nekdo na treninky lepsi kolo a na zavody plecku…

            0 0
            • Gatier  

              :-)

              0 0
            • MartinXC  

              Ale to je přece logický přístup fandy:

              • v tréningovém režimu strávíš víc času, takže si hi chceš užít.
              • a těch pár hodin závodu přetrpíš na čemkoliv

              ;-)

              0 0
      • ojoj  

        poresil sem RM 1100 , dostal sem nabidku za 78000 na kompletní DURE 10sp a to se nedá odolat

        0 0
        • ojoj  

          samozrejme melo byt RB RACE BIKE

          0 0
          • Gatier  

            Uz ho mas? Kolko vazi a ako si s nim spokojny? Aka farba?

            0 0
            • ojoj  

              bude na jare

              0 0
              • Siddha  

                neni to reklama: na koloshopu je nejaka nabidka na kola Willier po jezdcich Lampre – na 9tkovy Dure myslim okolo 55tisic? koho byste brali? Astarlou, Vajstense, Hauptmana, Svoradku…

                0 0
                • Vilém  

                  Rek bych ze je to dost.To by spis koupil nakej fanda jako raritku.Kamos co jezdil profi,prodaval kola vzdy po sezone a ceny byly mnohem vyhodnejsi,kazdej si holt musi neco prihodit:)

                  0 0
                  • Gatier  

                    Inak ak by ste niekto vedeli o rame 58cm Kovarik, dajte vediet. Nieco z vyssich modelov (genius,Foco…).

                    0 0
                    • miťo  

                      S Kovaříkem bys byl v Trenčíně machr. Už tady v HK je to raritka. Kolem Plzně to má každej, čím bydlíš dál, tím větší frajeřina :)

                      0 0
                      • Gatier  

                        Ja viem :-) Ale to je prave problem. Nechce sa mi cestovat tak daleko.

                        0 0
                        • Gatier  

                          Tak to skusim este raz. Kupil by som jazdeneho Kovarika vel. 58cm v prevedeni Columbus Genius a vyssie.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.