• coolboy

    Jaký byste mi doporučili bajk v ceně kolem 35tis??? mám podmínku hydraulický kotoučovky…

    0 0
    • Twisp  

      vic podminek nemas ?

      0 0
    • cabbage  

      to kolo ma jezdit i do kopce nebo to ma bejt FRjednosmerka? ht nebo full?

      0 0
    • Lister  

      Takhle ti nikdo neporadí. Specifikuj. Ht, full, jaký terén, sportovní nebo pro zábavu, radši výkon nebo pohodlí, váha ( tvoje i bajku).

      0 0
    • enjoy  

      giant xtc.kdybych kupoval seriovku tak tohle.

      0 0
      • enjoy  

        a tak nic:-),jsem malinko ustrelil,nema kotouce:-)

        0 0
        • Jogador  

          A co když to chce na silnici? Ale je pravda, že chce hydrauliky, tak co když chce jezdit DH?:)

          0 0
          • rock  

            Nenaroubovali u Morati kotouče na silničku ? Nějakou takovou fotku jsem viděl, ale netuším, jestli to zůstalo ve stadiu vývoje, nebo jestli to dotáhli do konce …

            0 0
    • coolboy  

      okej…říkám bajk,tak tím myslím horský kolo, lepší kolečko pro hobby jezdce kerej za rok najede 2500–3000km a dá si tak 3 maratonky…a teda hardtaila, full za 35 se mi nezdá jako skvělá volba…jo a moje váha ±80kg. slyšel sem že Skareb není na takovou váhu moc dobrej… a váha kola – čím nižší tím lepší! snad sem to specifikoval dostatečně… jo a chtěl bych na něm samozřejmě jezdit aji do kopce! :-))

      0 0
      • enjoy  

        zajdi si na cykl.cz a TROCHU hledej:-). a v jezdeni do kopce ti nikdo nebrani,jenom tvoje schopnosti:-))

        0 0
      • Lister  

        Kdybys slevil s těch hyder tak ten Giant XTC by byl asi nejlepší volba. S toho cos napsal to odhaduju spíš na sporotvnější svezení tak tam by mohl být dobrý Apache Blackhawk disc( tam je S. Axon- nevím jaká je, ale třeba by vyměnili, kdyby se ti nepozdávala) nebo Kellys Majestic. Ještě třeba Merida Special ed-disc

        0 0
        • coolboy  

          jj, Kelys Majestic mi padl do oka…akorát sem na netu nemohl narazit na jeho cenu…a možná by mi neseděla ta SR suntour vidlice…ale kouknu po shopech!

          0 0
    • toto  

      RB+MARZOCCHI+kom­plet LX05 disc

      0 0
      • danno  

        To mu nevyjde podle me, RB 8–10.tis, LX 05 16200kc., vidla M 7tis+ a na rafky, draty, plaste, sedlo, sedlovku, ridititka, atd. + praci mu toho moc nezustane.

        0 0
    • Lister  

      Pokud bys chtěl víc ovlivňovat jak bude kolo vypadat tak zkus http://www.spyder.cz Jen tak zkusmo jsem zkusil něco postavit:

      cena vybraného kola: 33 472 Kč Alu 7005 2× zeslabovaný Komplet LX 2004 Doplňky Uno Ultralight pláště Kenda Vybrané příplatky Odpružené vidlice MTB – Rock Shox Duke XC U-Turn (6599,–) Ráfky – Mavic XC 717 Disc (864,–/ks) ( oba ) Nášlapné pedály – SPD Shimano 520 (700,–) Kotoučové a ráfkové brzdy – Shimano Deore 525 hydraulické (1948,–/ks) ( obě ) Náby – Shimano XT DISC (387,–/p, 416,–/z) ( obě )

      cena kola je 33 472Kč. Takže je tam ještě rezerva kdybys chtěl něco měnit, navíc kola jsem postavil trochu výš než zbytek bajku.

      0 0
      • enjoy  

        taky jsem koukal ze si je postavil trochu vys,uz jsem chtel neco rict:-)

        0 0
        • Lister  

          Středy kol považuju za jeden z komponentů, kde se rozhodně nevyplatí šetřit. Přece jen se pořád točí tak větší životnost tam určitě neuškodí. Taky jsem přihlížel k určení kola, že na něm majitel fakt bude jezdit, tak by měl komponent, o který se nemusí moc starat. Přece jen přehazka se vyměnuje lehčeji než středy. To samé platí o ráfcích.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.