• vojtisek1

    Zdarec, tak by me zajmalo kolik nas jezdi introverta, popripade jak je mate vybaveny…

    0 0
    • mspalek  

      Viz sekce foto – naše biky.

      0 0
    • Jenca  

      já taky :) mám teda jen rám ale jsem max spokojenej osazeni lx/xt/pells a dalsi se podivej sam :)

      ale fakt max spokojenost s geometrii

      rozhodoval jsem se mezi sonixem a tímto ale kdyz jsem videl novou cenu duratecu tak rozhodne padlo pro introvert+sid nez sonic a dalsi zbytek horsi

      0 0
    • Azagthoth  

      jee,wroum,ty mas tiez Bandita?Ako sa ti na nom jazdi?ja som ho vcera doniesol domov a este ho nemam nahodeny,len chcem vediet ci sa mam tesit alebo co…dik

      0 0
      • wroum  

        tak to ti gratuluju. Bandita sem vzdycky chtel a tak, kdyz byla moznost sem ho koupil. A nelituju :-)

        par postrehu: kolo neni moc velka zehlicka (kdyz to porovnam napriklad s Banschee Chaparal nebo RB Dragster FR), ale pobere slusnou ranu a da se s tim litat i na bixce. Kejvacka je nejslabsi cast kola (mozna neni od veci mit zadni naboj na matky s „pseudopevnou osou“) :-) 150mm vidle mi prijde akorat – zkousel sem i bandity se 130 a 170, 150 mi prijde optimal. Jo a dal sem si na tom uz nekolikrat 50–70km vyjizdku. Kamos to ma se 120 vidli a presmykacem a jede na tom kazdorocne dlouhyho Krale Sumavy :-)

        at ti slouzi!

        0 0
        • Azagthoth  

          Pseudopevna os?myslis toto? http://www.maxcursor.cz/index.php?… tu „osa RecoiL 12 X 150“. Nie je to zly napad,mozno to tam dam,aj tak budem kupovat coskoro nove zadne koleso,ale naboje su dost drahe na pevnu osu.ten co mi ho predaval ze je lepsie nedavat pevnu,lebo ked zle skocim tak mi nanajvis zlomi rychloupinak ale ked zle skocim s pevnou odtrhne mi to celu patku.Ja mam zadnu stavbu z modelu DH a navyse tovarensky spevnenu v RB na kazdej strane vystuhami,takze asi to necham tak,predsa len to je dost draha zalezitost.A ako je to s dropmi?Kolko asi znesie,napriklad vydrzal by taku mensiu garaz,dopad je skoro na flat,ale je tam taka sikminka,uz dlho nad tym rozmyslam…ride on :-)

          0 0
          • fousac  

            sem videl wrouma dat 2m „na placku“ a nebejt tam ten strom, tak v poho.. no ale dal to i manas na pevnaku.. takze to bude asi dost o technicke zdatnosti kazdeho ridera…

            0 0
          • wroum  

            dropovat se na tom da slusne, nicmene dopady na placku bych si odpustil.

            ad pevna osa: patku ti to neutrhne, kejvacka u bandita rupne vetsinou jinde. navic se mi stava ze kdyz nekde neco lehce oprasim, musim srovnat usazeni zadniho kola, protoze rychloupinak to neudrzi na stejnym miste v horizontalnich patkach ani za boha.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.