• Mike22

    Nemáte někdo zkušenost s páčkovým řazením od Sramu? Mám totiž Gripshift X-9 a bolí mne při dlouhých sjezdech a dlouhých tratích dlaně. Díky za info.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Myslim, ze kdyby nekdo nejaky zkusenosti mel, uz by je sem davno napsal.

      0 0
    • Mike22  

      Tak to asi budu muset odzkoušet sám…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jééééééžiš to je ale kabel… to je tvoje vedení?

        0 0
        • ravo  

          Si budu někdy muset popovídat s adminem, kolik že ti vlastně platí:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Zda se ti to moc? :)

            0 0
            • Mike22  

              Vo co go?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Pozorně si prohlédni celou sekci „forum“. Třeba tě něco napadne.

                0 0
                • Mike22  

                  No jo sem tu poprvé

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Z Pádlisty si nic nedělej. Na to si zvykneš. :o) On reagoval trochu podrážděně, neb je placen za to, že sem přidává vtipné odpovědi, a když sem někdo píše furt ty stejný otázky tak mu na ně dojdou odpovědi a hrozí mu stržení prémií…

                    0 0
                    • Jenda  

                      takze zatim co Sirenna je temer profi rider z Padlisty se se stava profi kecal:-) jen tak dal:-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Kazdej se zivi jak umi :) Nekdo umi jezdit na kole a nekdo neumi nic a vysedava na foru :)

                        0 0
                        • cabbage  

                          na dolekopcom te taky zivej co?

                          0 0
                        • enjoy  

                          tvoji sebekritiku chvalim,nevidi se casto:-)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Se za to nestydim, ze jsem flágolo. Napul flákač a napul gigolo :)

                            0 0
                            • enjoy  

                              ale za to flakani na b-f ti asi admin zaplati vic nez si vydelas tim druhym:-)

                              0 0
                              • blue  

                                to by me zajimalo, na zaklade jakejch zkusenosti zrova tohle muzes tvrdit :-)))

                                0 0
                                • RomanH  

                                  :o)

                                  0 0
                                • enjoy  

                                  napsal jsem asi:-). a troufam si to tvrdit na zaklade dlouholetych zkusenosti s padlistou:-).domysli si jakych:-).na neco urcite prijdes a ja se zase budu dobre bavit:-))

                                  0 0
                              • admin  

                                jasny platim ho od prispevku proto porad na vsechno reaguje ikdyz vlastne na nic neodpovi :)

                                0 0
                            • Volf  

                              Hele pádlisto pokud jsi flágolo tak je to ještě dobrý. Pokud by jsi byl ale gigokač tak by jsi měl brzo po kariéře.

                              0 0
    • raceface  

      Páčky SRAM fungujou bez problémů, já sice osobně preferuju grip shift, ale mám (na prodej:) i páčky a nemám s nima sebemenší problém… Pokud je někdo zvyklej na rapid fire, tak si musí zvyknout na řazení pouze palcem, z grip shiftu je přechod bez problémů. Nic víc se napsat nedá, Sram by ty páčky do světa nepustil, kdyby byly na *****…

      0 0
    • fousac  

      ne, ale doufam ze brzo bude na biku X-7 razeni.. tak si zkus pockat.. ;)

      0 0
    • pvacek  

      Mám zkušenosti s řazením Sram Rocket (já) i Attack(kolo přítelkyně). Je to páčkové řazení kompatibilní s přehazkou Shimano. Ve verzi pro přehazku Sram to odpovídá modelům X-9 a X-7. Používám 1 sezonu. Předtím jsem měl Shimano LX.Podle mne je to lepší než Shimano – lépe mi to sedí do ruky.Řazení pouze jedním palcem. Během týdne si na to zvykneš a potom pohoda.

      0 0
    • FunTom  

      Teď jsem si to nechal dat no nový kolo a chodí to krásně. Akorát se to musí dát trochu dál od gripu než shitmano jinak si budeš nechtěně odřazovat palcem na těžší převody.

      0 0
      • Smazaný účet  

        to jo. se spodní páčkou sem neměl problém, ale ta horní, tedy ta co se tlačí dopředu, tu sem měl moc blízko, u mého starší RF byla kratší.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Mam v tom chaos. Ta horni se tlaci nahoru.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Spíš asi já, že? Horní jako ta která se tlačí dopředu… protože jak mám otočený řazení kousek dolů, tak tadle je jakoby vejš a tamta je pod řidítkama… Hlavně že si rozumíme. :o)

            0 0
            • Thidney  

              chlape jestli své experimenty na poli alkoholických nápojů vyrábíš podle návodů s podobným popisem, tak se divím žes ještě neoslepl |-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Popsal bych to líp, kdybych na to viděl…

                0 0
              • Lister  

                Nechci moc rejpat, ale ja to pocopil celkem bez větších problémů. Já vozím páky taky hodně k zemi tak si to dokážu představit.

                0 0
                • McBlacky  

                  takže pro někoho kdo vozí páky proklatě nízko, skoro kolmo jsou páčky od sramu špatná volba? a chci pravdu, žádnej marketing! :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Bych rek, ze tady slo spis o popis toho co je spodni a co horni packa, nez o nejake hodnoceni vlastnosti razeni. Ja to beru s pohledu razeni, protoze nevim jak kdo je ma nastaveny na kole, v jaky poloze ma kolo po dobu jizdy atd. :)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.