Levný zadní DSC náboj na průmyslech - jaký koupit?

19 nepřečtených
  • RUMcajs

    Ahoj, máte někdo zkušenosti s levnýma nábojema na průmyslech?

    Mám přední od Authora a zatím spokojenost. Utěsnění je výborné, tak uvažuju o koupi i zadního.

    Mají i ostatní levné náboje srovnatelně kvalitní utěsnění?

    A jak je to s kompatibilitou ořechu?

    Rád bych shitmano kompatibilní.

    0 0
    • JMT  

      mel sem authora a super, prvni byl vadnej z vyroby (vakl) tak mi ho vymenili za jinej a ten uz je v poho..

      0 0
    • cabbage  

      autoracky naboje maj problemy s orechem, nesel bych do nich

      0 0
      • McBlacky  

        to bych řekl že už je vyřešený, to bylo tak před 2 roky… kromě toho to jsou vlastně konstrukcí cody :-)

        0 0
        • Vilém  

          Tim chtels rict ze Coda je dobra?

          0 0
        • TinkTink  

          Hmm…mel jsem CODA i Author – vzadu (vepredu jsem mel CODA taky, ale Authora ne :)) )…CODA vazila tak 2/3 Authora, byla celoduralova, hlas orechu byl jak od DTcka (imho to vyrabelo DT) a byla to preciznejsi prace…

          Co je na nich konstrukcne stejnyho? :)…Authorackej orech byl ocelovej a znel jako klasicky shimano…krokovani bylo taky jiny a celkove budil mnohem levnejsi dojem.

          Authoru bych se nebal, ale ta povrchovka me tam sejrila…

          0 0
          • RUMcajs  

            Mno, Authora mám vpředu a utěsnění se mi zdá velmi dobré. V porovnání s obyč deore nábama je to nebe a dudy. Pravidelně jezdím v 10cm hlubokém bahně, když je louže 30cm hluboká, nenechám si ji pod záminkou testingu neoprenových návleků ujít.

            A za prachovky toho předního Authora se zatím po 3 měsících nic nedostalo.

            0 0
    • Twisp  

      ja myslel ze chces DTcko Cerit …

      0 0
      • RUMcajs  

        stále chci, ale je tu háček $$$

        0 0
        • Twisp  

          To neres! Holt budes jist do konce mesice jen suchy rohliky. Uz mi prislo SLRko takze mam pro tebe pripravenyho toho spesla.

          0 0
          • RUMcajs  

            Jo, jo, bude Cerit DSC a k tomu spousta rohlíků… P.S. Stejně musím těch 20dkg co jsem nabral o svátcích shodit :-)))

            0 0
    • Azagthoth  

      Cerit sa vyraba aj zadny?mam predny a spokojenost…

      0 0
    • va-bo  

      Nezkoušel jsi zadní nábu GRIMECA. Dá se sehnat ve výprodeji pod 1000,– a má průmyslový ložiska i v ořechu. (Ale není to žádnej ultralait. Na FR dobrý.) To se nemůže podělat. Ještě k těm Authorům. Maj v ořechu tři praporky, což je výhoda proti dvěma ve většině ostatních značek. A ořech se dá sehnat. Měl jsem obavu z těch hliníkovejch osiček, ale zatím bez problémů na FR kole.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Starší varianta Authoru mela taky jen dva praporky. Nebo to byla spis levnejsi varianta? Authory se myslim lisily i ve stejnem roce. OEM produkty a ty ktery prodavali samostatne.

        0 0
    • Tomcat  

      Ano mám zkušenost s levnejma nábojema, u toho jednoho se nakonec ukázalo že to nebyl na průmyslech :o)

      Shitmano kompatibylní je označení pro silniční náboje. Kvůli kazetě Campagnolo.

      A kompadibylní ořech? Náhradní díly nebo náhradní ořech

      Setkal sem s ořechem Shimano , Hugy, „Formula“, Capagnolo a R&B componets

      Co se týká cenny nového ořechu často je výhodnější si už koupit novej náboj :-/ To platí zvláš? pro noname s ořechem formula. Jediné náhradní díly sem vyděl do ořechů Hugy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.