• Azagthoth

    Ktory sa vam pozdava najlepsi?vsetky stoja cca 1000sk,chcem to na FR a rychloupinak.Alebo ked poznate nieco podobne za podobnu cenu,napiste,aby to malo 32dier.Diki

    0 0
    • Radek Broz  

      Ja v XSIV ohnul osu (cimz ale nerikam, ze Artur je lepsi)

      0 0
    • wroum  

      ja osobne z tech trech:

      point author XSIV

      0 0
      • Azagthoth  

        A z nejakych inych?V tejto cenovej kategorii.

        0 0
        • vlk  

          já jsem si pořídil za 780 novatec na průmyslech-vypadá slušně-loňský model-tělo má jako letošní DH, na kolo půjde tak za 2 až 3 týdny.Akorát novatec není pro kola s manitou vidlí,Letošní modely maj trochu více přírubu k vidli,tedy se dává pod klas uchycení brzd tenší podložka u manitou uchycení by to moh být problém,Pak jsem u nás viděl za 1200 formula na průmyslech-ta by taky nemusela být špatná,A nabízeli mi nějaké quantum nebo tak nějak na průmyslech-ale ten si nedovolím hodnotit.

          0 0
      • Franta  

        point ne… neni moc dobry (loziska)

        0 0
        • wroum  

          takze Author? ten naboj ma hodne lidi a stiznosti moc nejsou, akorat ze odchazej orechy – coz je u predniho dost sumak, ze?

          0 0
        • Vilém  

          Jak to myslis?Jako loziska nebrat?Vsechny dotazovany jsou loziskovy.

          0 0
          • Franta  

            ne, loziska brat proc ne :-) jen point co vim z okolnich zkusenosti nema zrovna kvalitni loziska v nabach.

            0 0
    • Vilém  

      Vsichni odpovidaji,ale ja nepochopil jestli predni nebo zadni?

      0 0
      • Azagthoth  

        Jasne,sorry som zabudol,predny.Na disk

        0 0
        • Vilém  

          Osobne vozim predni Author Disc.Az na upinak nemam pripominky.Je dobre zatesnenej a vcelku lehkej.

          0 0
          • Azagthoth  

            Co je s rychloupinakom?

            0 0
            • Vilém  

              Vymackava se na nem takova plastova operka excentru,a pak se povoluje.Po asi 2 dnech jezdeni jsem tam dal Shimano,co se mi tu valelo.

              0 0
    • kesu  

      kamos na xsivu taky ohnul osu,mozna zkus Deorka,stojej par korun,takze az odejdou tak je vymenis

      tady jsou ty neboje nejlevnejc http://www.akcebike.cz/

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Sem na zadnim odjel celou sezonu DH HT a v poho. Dokonce i orech, kteryho sem se bal. Ale hned jak jsem ho prodal, tak novy majitel taky ohnul osu. Jo a pretrhl se ten docela hezkej rychloupinak, skoro hned.

        0 0
        • TinkTink  

          Jezdil jsi na tom vubec? :o)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No, malinko. Jen cos me videl na Hostyne, tak jsem vzadu pretrhl 2 draty, takze osa by taky mohla dostat za usi :)

            0 0
    • Banjo  

      Jen tak mimochodem, nemenil jste nekdo loziska u Authoru? Mam je na kole, zatim pohoda, ale vubec nevim, jak se dostat dovnitr.

      0 0
      • Mamut  

        Mam zadny. Ako sa rozobera predny neviem, ale asi podobne. „Matice“ na ode su poistene cervikom na imbus. Ten povolis a potom by mali ist vytiahnut. Dales uvidis, ale moj predhcadzajuci naboj Sachs bol tiez na loziskach a mal v strede rozsirenu osu. Takze ked si vyklepol osu, tak si uz mal jedno lozisko vonku a druhe si vyklepol z druhej strany nejakou tyckou. Hlavne je rozumne pouzit gumove kladivo, alebo drevo apod. nech neznices loziskove drahy.

        0 0
    • Azagthoth  

      myslimze pri tych XSIV-och sa osa dokupuje zvlast,takze to nie je problem.A Deore nechcem,lebo to ma konusy.Mam ho teraz a nic moc.A co tak nejaky DT?Nepoznate nejaky za tu cenu?

      0 0
      • Vilém  

        Jedine DT Cerit,ale ten je drazsi.

        0 0
        • Azagthoth  

          kolko?

          0 0
          • Vilém  

            Jak kde napr. koloshop.cz Cerit bez upinaku 1250,–nebo Magura Fun s upinakem 1380,– jde o totozne naby jen s jinym potiskem.Osobne bych ale stejne bral DT ap, spis dozadu,kvuli servisovatelnosti orechu,kterej o nab typu Author,Point ap. nesezenes a navic rady odchazi.Dopredu je to celkem fuk,leda ze bys zlomil osu,tu do DT sezenes,do tech co jsme tu resili ne:(

            0 0
            • Radek Broz  

              Treba v XSIV vzadu je klasicka osa bez osazeni jako ve vetsine levnejch nab, takze tam das jakoukoliv jinou.

              0 0
              • Azagthoth  

                Ja potrebujem doprdu,nie dozadu.Pochybujem ze by som zlomil osu.Tak asi nieco dosetrim a kupim ten DT.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Ja vim. Predpokladam, ze vepredu bude osa stejna a snazim se poprit to, ze tu osu nesezenes;-) BTW: Do DT jsou dost drahy nektery loziska (i kdyz mam zase zkusenosti jen s zadni – v DT Onyx jsou 3 standartni v cene asi 60 kc a jedno za 400 kc.)

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Se mi taky zdalo nepravdepodobny, ze bych nekdy zlomil predni osu. Kdyz se mi to stalo podruhy, zacinal jsem tomu docela verit :)

                  0 0
    • Tomcat  

      F.U.N.N

      XSIV x Point x Author sou těžký a měkký

      0 0
      • Manas  

        Hele ale rekni mi co je na tom Authoru mekky ? Jedini co je mekky je vidlice, a dokud nebudes mit pevnou osu tak je tenhle rozdil zadna cela nula prd. Osobne mam Authora a davam mu kour ze by se leckdo divil ( samo ne ten co me nekdy videl preskocit dopad ). Takze za tu cenu je to koupe pomerne dobra. Ostatni jsem jenom lehce projel a prijde mi ze to jedno jak druhy. Takze podle me si vyber podle barvy, bez pevny osy poznas celkem prd.

        0 0
        • Manas  

          Samozrejme jediny :-) Jinak pokud bys treba nekoupil FUNN s redukcema s vyhledem na vidlu s pevnou osou. tak mi to prijde trosku zbytecny.

          0 0
      • wroum  

        to asi nee. FUNN je o dost moc drazsi a s tou vahou teda fakt nevim. skoro bych rek ze tezsi naboje sem v ruce nikdy nemel. jinak ja je na biku mam a spokojenost.

        0 0
    • black.horse  

      hmm, XSIV je sračka největší… fakt, sice znám pár lidí, kterým drží, ale spíš je to náhoda, protože s tímhle nábojem sou spíš jen problémy… osa se hnedka ohne a u zadních odchází ořech během chvilky… proto doporučuju buď jako slušnej náboj Artura nebo Pojnta a nebo když chceš dobrou nábu tak si kup Funn… a pokud hledáš něco levnýho, tak takový Deore vydržej fakt hafo… ale sou na kónusech… ačkoliv to tak moc nevadí, protože když odejdou, tak za 150koupíš nový kónusy a jezdíš vesele dál a nemusíš přeplejtat:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse