Prestupy aneb Kulhavy konci u Siemens cannondale

15 nepřečtených
    • Radek Broz  

      who cares?

      0 0
    • Volf  

      Proč by ho měl platit za to, že nic neodvádí. Myslím si, že Konečnej je pouze namistrovanej frajírek kterej myslel, že se z něj každej po… No a další věcí je asi to, že XC už moc nebere diváky, je malá návštěvnost, sponzoři ubývaj když je nevidí patřičnej počet diváků.

      0 0
    • blue  

      myslim, ze dvojveti „Celkem neúspěšnou druhou polovinou letošní sezóny, včetně Olympijských her však Jardovo působení v tomto velkotýmu skončilo! Dle jeho vlastních slov nepřistoupil tým na některé Jardovy základní podmínky, a tak se rozhodnul vrátit se zpět do Čech.“ mluvi za vsechno… chudak Jarda, ty hnusni kapitalisti ze Siemensu a Cannondalu mu neumoznili podavat dobry vykony…

      0 0
    • blue  

      kdyby to nahodou nekoho zajimalo, tak novej tym, kde bude jezdit Kulhavy, je Michelin MTB Team, ted mi pristaly v mailu podklady pro tiskovou zpravu

      0 0
      • Meesha  

        Michelin → Cyklo zitny. Takze plati ze budou i Moratky co tu nekdo psal?

        0 0
        • blue  

          na oficialni fotce je vyfocenej v bikovejch tretrach se silnickou od Duratecu :-)

          0 0
        • blue  

          btw. tohle je primo Michelin jako takovej, se Zitnym nema nic spolecnyho

          0 0
          • balon  

            Jo? A jak se to jako pozná, že stim Žitnej nemá nic společnýcho? Já bych podle tý silničky a bikovej treter soudil, že to nic světovýcho nebude!

            0 0
            • blue  

              protoze ty materialy jsou z Michelinu, ne od Zitnyho… tak si to alespon myslim, i kdyz na dresu loga Avidu, RS a Sramu ma, to je taky pravda

              0 0
              • balon  

                Tak to jo. No já bych myslel, že Michelin asi něco dal, ale ten team bude nejspíš práce Žitnýho a Sovy… Nakonec, brzy se to dozvíme.

                0 0
              • zirecek  

                no, Zitny to je; jde jen o ty ramy, budou to Moratky?

                0 0
                • blue  

                  nemam jeste finalni text ty zpravy, jen fotky, a tam je s duratecem, jehoz logo ma i na dresu… o moratkach ani „slovo“

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.