Kdo jezdí LB,RB, Cinelli nebo Ridley

11 nepřečtených
  • Daník

    Jezdí tady někdo výše uvedené MTB rámy? Zajímaly by mě osobní zkušenosti s jízdními vlastnostmi a kvalitou.

    0 0
    • Siddha  

      Bracha ma Lucas cyklokrosku vlastnosti ok, kvalita ok, vzhled – provedenim svaru, laku a pod nic moc.

      0 0
    • jakub  

      RB CRX – neni nic lepsiho … pro mne

      0 0
      • jecnak  

        Ridley jsi asi nevidel – kvalitou a designem je to nekde jinde, bohuzel taky cenou.

        0 0
        • Daník  

          Ridley dělá Maxcursor a alurám Shark z Dedacciai tam vyjde na cca 11 nebo 12tis., to zase není takový rozdíl oproti CRX za 10!? Jsou špička asi u cyklokrosu, ale nevím, jak umí bajkové rámy.

          0 0
    • coeboy  

      RB je určitě super rám za rozumný peníz (sám ho jezdím), LB jestě letos brali rámy z Fortu ale od nového roku berou od Lucase – rámy určitě vychytaný (i závodně odzkoušený), možnost karbonových vestaveb a celých staveb – ani s nima nešlápneš v žádným případě vedle. Cinelli a Ridley – asi trochu cenově jinde, kvalita určitě vyšší nebude – ale hlavně proč investovat do zahraničních rámů, když i český šikovný ruce jsou schopný udělat super rámy za velice dobrý peníze (myslím tím rámy opravdu dělaný u nás, ne na Taiwanu a tady jenom prodávaný). RB nebo LB určitě oboje super – vybíráš z dobrých značek.

      0 0
      • Daník  

        Paradoxně bych teď ve spešl cenách mohl mít alu Ridley nebo dokonce Cinelli s karbon.vzpěrou za stejný peníz. Na druhé straně jsou to sériovky a když jsem četl, jak rovnají na Taiwanu tuším Biancchi (?)…Možná ještě víc mi vrtá hlavou geometrie, jsem si zvyk na kratší rámy..

        0 0
    • Meesha  

      Dneska sem nekoho videl na Mustku s krasnym CRXem… Priznejte se! :-)

      0 0
      • JMT  

        to byl nekdo kdo si to kolo nezaslouzi-crx se metrem vozi fakt nerado-ze se nestidite ho takle nekdo trapit :-)

        0 0
        • Meesha  

          Tohle bylo nahore pred Newyorkrem… Nekdo si nes domu kraaasnej novej ram. Tusim bud stribrna nebo brutalfinish.

          0 0
    • Air  

      kamos vozi nejaky Ridley s pultovkou okolo 18 tisic (myslim Easton Ultralight). Je dost spokojenej (je to chrt), ma na tom Crossmaxy, vidli Marathon SL… myslim, ze do spatnyho ramu by nesel :) mimo to je krasnej… ale to je trochu subjektivni. Jinak na Sport life se mi z HT libil nejvice prave Ridley – myslim ze mel karbonovou zadni stavbu a vidlici (komplet v XTR za 109 tisic), fakt nadhernej kus…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.