Montáž čidla počítače(polar) na vidlici LEFTY

26 nepřečtených
  • confido

    Ahoj, rad bych se zeptal na zkusenosti s montazi cidla na Leftynu resp. kam a jak.. Slysel jsem , ze polary na lefty nefunguji – kvuli velke vzdalenosti..Mate zkusenosti?Diky.

    0 0
    • confido  

      nefunguje to , vzdalenost musi byt max 50 cm (hodinky-cidlo) a ani pri 50 cm to nechtelo jet,jestli blbej uhel nebo nevim, dumal jsem nad tim a budo muset vyrobit nakej adapter-tycinku, aby to bylo bliz,na dlouhe zimni vecery..

      0 0
    • jonti  

      nie je v tom pripade jednoduchsie namontovat cidlo na zadne koleso?

      0 0
      • confido  

        jak jsem jiz psal- cilo musi byt max 50 cm od hodinek a navic musi smerovat na hod..

        0 0
    • mars  

      Neviem, ci Ti to pomoze, ale v navode k Polaru som nasiel, ze v bezdratovych cidlach je od vyroby nastaveny vysielaci vykon na minimum. Podla navodu sa da po rozobrati cidla pomocou nejakeho prepinaca (?) zvysit vysielaci vykon a tym aj dosah (mali by tam byt 2 alebo 3 urovne vykonu – nepamatam si presne).

      0 0
      • confido  

        v navodu polar je napsano max 50 cm..

        0 0
        • mars  

          To iste je napisane aj pre snimac kadencie. Ten ja mam vo vzdialenosti tusim 57 cm a funguje mi, hoci som ten vykon nezvysoval.

          0 0
          • confido  

            Me jde o snimac rychlosti, musi tam byt i patricny uhel , ale jeden ochotnej borec mi poslal fotky , jak to ma udelany (udelal si na to takovej drzacek), tak to taky zkusim.Musim najit jen cas..

            0 0
            • Meesha  

              Kamos ma na Hac4 vychytany tak, ze ma to cidlo na nejakym plechu uchycenym u trmene brzdy. To cidlo je pak vys a smeruje na prijimac. Mozna by to slo nejak podobne i s tom Polarem, ale ten ma to cidlo jiny, tak nevim nevim…

              0 0
              • confido  

                Teoreticky si to take dokazu predstavit..Kdyby byla fotecka, tak by to bylo supr..

                0 0
                • Meesha  

                  Hodil sem to do fotek – komponenty. Bohuzel lepsi fotku nemam.

                  0 0
    • CZiko  

      tak dej prostě čidlo na zadní kolo…

      0 0
      • Meesha  

        On resi vzdalenost 50cm…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Mi tak napadlo, ze je to asi delany specialne na XC a silnicni kola, protoze s 888 by ses do tyhle vzdalenosti nevesel :)

          0 0
          • cabbage  

            proc ne? 888 prece neni upsidedown jina vec je ze nani by si to nikdo nedal

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Si to spocitej. Kdyz das snimac normalne, tak je to skoro 800mm a kdyz ho das nejvys co by to slo, tak je to stejne pres 500mm. Doma na to kouknu. Ted jsem to jen odhadoval z manualu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.