• fousmen

    Cau rajderi, dost se zajimam o tenhle ram, mate nejaky zkusenosti? (vyhody, nedostatky, atd..) Popr. nahodte nejaky varianty (taky tak okolo 6500,–-)

    0 0
    • Seppy  

      podle toho na co to chces, jinac ram sem nejezdil ale obecne vim ze je to dobrej ram, ja hledam nejaky mensi, skoda ze ho nedelaj ve 14"

      0 0
      • fousmen  

        No prave ze na 4× a ht dh.. Ja prave ted mam 17,5" a shanim neco mensiho.. Na par 16" sem jezdil a nepride mi to zas tak velky..

        0 0
        • Manas  

          Hele na velikosti zas tak nezalezi, mam Norco, velikost S (0 asi tech 14' palcu a ocenili bych vetsi ). Zase je to celkem tvrdy ram … zalezi jak si predstavujes kolo.

          0 0
          • gustav_andel  

            Mám o Molotova docela velký zájem. Doslech sem se že na to že je to 16' tak je docela velký. Potřebuju kromě blbnutí,se na kole někam i dostat, dá se na něm někam normálně dojet nebo je to vyloženě rám na dualy atd? Měrím cca 182 – 183 cm.

            0 0
            • Manas  

              Asi takhle, ten Molotov jsem nikdy nejezdil, ale treba to co mam ja je tezsi a kdyz si koupis delsi sedlovku (ale abys ji mohl dat skoro uplne dolu), tak se to da. Treba ja jsem si v lete dal 25km vyjizdku na 2.3 Tiogach :-) jo, a merim 179cm

              0 0
              • wroum  

                ja si dal cca 70 i na Rbcku. Jinak na Molotovu sem jezdil asi 2 hodiny, to kolo mi prijde hrozne tezkopadny a neohrabany. pouzitelny tak na HT DH, ale to je muj subjektivni nazor (majitel je spokojen). idealni vidla je 130mm.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Takovej pocit maj lidi i se Sesquatche. Ja dal na bombu 40 cistyho XC, ale samo ze s tenkejma plastema (2,3").

                  0 0
                  • wroum  

                    jo saskvoč mi taky pocitove prijde podobnej, ale ne tak tezkopadnej. na Rb sem este nemel plaste tenci nez 2,35 (maxxis) a ani nebudu a tlustsi taky ne pač neprolezou zadni stavbou. este jednou to prdne tam kde uz nekolikrat a zadkem neproleze (po reparaci Fr. Mrazkem) ani ta 2,35 maxxis :-( uz takhle tam je malo mista, spis zadny.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      K tomu RB, Hejník by ti vysvětlil, že pneumatika širší než 2,35´ je na pevňáka blbost :-)

                      0 0
                      • wroum  

                        ja ale nemam pevnaka. check my user profil .-)

                        0 0
                        • Tomcat  

                          jj píš sem si chtěl trochu rejpnout protože jeho pojetí MTB DH, 4X, se mi nějak nezdá ;-)

                          0 0
                      • Manas  

                        A s tim ja souhlasim taky. Celou sezonu co kolo lamu vsemozne po kamenech korenech, nedoskocenejch nebo preskocenejch skokach, sem ani jednou neprorazil. Jen jsem ted na vyjizdce s Bobem urval ventilek, ale to bylo ciste moji blbosti.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          To je hlavne zasluhou kvality plastu nez jejich rozmerem. Kdybys chtel neco vic chrticiho Schwalbe dela na 24×2,4" Racing Ralpha a vazi 535g. Vcera jsem Sirenne obouval RR v 2,25" , tak jsem na to zvedavej. Sice je to hrozna ziletka, ale vahove slo kilo dolu a asi to nebude nejpomalejsi. Hlavne, aby to slo jeste zabrzdit:) Smes se zda taky dobra a perfektne se obouvaj a vzouvaj.

                          0 0
                          • Manas  

                            no, na chrceni, nebo BX, mam vyhlidnuty DMRko, hlavne kvuli vzorku. 2.25'' neni moc ziletka, ted mam vepredu 1.9'' a jsem velmi spokojenej :-)

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Udavanym rozmerem v palcich se nesmis nechat zmast. Od Tiogy by to bylo tak 1,1" :)) Ver mi. Je to ziletka. Jsem se divil, proc treba Blacky lacni po 2,25" a az u tohohle plaste jsem to pochopil :)

                              0 0
                              • Manas  

                                Aha, tak to potom jo. Zkus zjistit koli ma ten 24'' rozmer v mm. Lehkej plast bych bral vsema 10ti.

                                0 0
                    • fousmen  

                      Ja sem bohuzel nemel moznost si oba projet, ale papirove by mel bejt Molotov kratsi.. A myslim ze Seskoc bude mit nejaky gramy navic.. Jenom odhaduju..

                      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.