Co proti vdechovani studeneho vzduchu ?

40 nepřečtených
  • Lada1

    CO pouzivate – sala, kukla, … ? Aby ste nevdechovali studeny vzduch ?

    0 0
    • aku  

      nos

      0 0
    • hmi  

      …horka para z grocku;)

      0 0
    • Rozumik  

      Satek pres pusu a pres nos nebo chirurgicky rousky.

      0 0
    • jecnak  

      Snorchl.

      0 0
    • BH  

      vozim kuklu klimatex

      0 0
      • Air  

        a zkusenosti? kdy to vozis? koukal jsem vcera na kuklu z moiry, meli ji za 200.. docela dobra cena… ale prodavac mi rikal, ze pry se to zase zvlhci od vydechovaneho vzduchu a pak dychas jeste studenejsi vzduch… no nevim

        0 0
        • xo  

          ale zas ju nemusis mat stale. ja pokial idem mierne tempo tak si ju dam z ust dole a predychavam nosom. skor mam problem so zarosovanim okuliarov.

          0 0
        • BH  

          no jedno zda je klimatex, F2,moira. kukla ma vice vyhod, kryje poradne usi a krk, pokud neni uplna kosa, tak ji vozis „otevrenou“ , tj. oblicej je venku a kdyz je zima a nebo sjezdu si ji pretahnu i pres usta. Pochopitelne vydechvany vzduch kondezuje z vnejsi stany, ale neni to takovy problem, porad to filtruje ten studeny vzduch.V pripade uplnych extremu si na kuklu jeste nasazuji podprilboveho „blbecka“ z wind materialu. navrh jde pochopitelne prilba. vypadam sice jako bych se chystal vybrat banku, ale je to prakticke.

          0 0
          • boruvek  

            Kde a za kolik se da sehnat tahle kukla? …

            0 0
            • BH  

              nevim uplne presne,ale asi kolem 200 Kc a je k mani v kazdem noramalnim obchode s kolama a nebo sportu.

              0 0
            • jizby  

              Dá se najít v odpadkovém koši u nějaký banky.

              0 0
          • xstefi  

            Hele, nenahanej te pak policajti jako ze sesh uchylak :))

            0 0
            • TinkTink  

              Hmmm…ja s tou kuklou obcas chodim jenom tak…je to zupa :o))

              0 0
        • TinkTink  

          Hele…todle vozim uz nekolik let – MOIRA kukla – mam obe varianty, ale Trio je lepsi…mnohem…

          Kondenzovana voda tam samozrejme je, je ji tam pomerne hodne, ale pokud dychas normalne, tak se to nestihne nikdy schladit…leda by jsi proste nedychal :))…

          Ted s tim chodim behat a uplna pohoda…neni co resit, clovek nedycha studeny vzduch, nikdo ho nepozna…proste jenom samy pozitiva…

          0 0
    • zirecek  

      kukla rulezz…

      0 0
      • rb  

        Ale když má člověk kuklu,tak se potí brýle ne?

        0 0
        • blue  

          musis jezdit tak rychle, aby se nestacily zapotit :-) a nesmis nikde zastavovat :-)

          0 0
    • RUMcajs  

      Šlukovku :-)

      Nebo vodnici, jestli ti nevadí že bude vzduch trochu vlhčí :-)))

      0 0
      • McBlacky  

        :-)))))))))

        k tématu: když začnete pravidelně s ochlazováním vzduchu i trénovat, tj. že nevyjede naposled v říjnu a pak až po novým roce, tak si tělo zvykne a pohoda, osobně mám tohle otestovaný u běhu, dá se běhat celou zimu, ale nesmí se přestat. S bikem to nehrotím v zimě a jezdím pohodičku, netrénuju. Víc začínám až v březnu. Jezdit tréninkově v zimě je imho pro lidi co chtějí (a mají na to) jezdit v sezóně bednu.

        0 0
        • ivovi  

          Souhlas. Dycham nosem, kdyz to nestaci, tak to redim pusou. Neni dulezity jak dychat, ale jestli je pohyb venku pravidelne (dejmetomu jednou tydne) a ne vyjet poprvy o vanocich a hned na celej den.

          0 0
        • M1R3K  

          kdyz jsme behal pravidelne, tak me ani nenapadlo, ze dejcham tak studenej vzduch..ale ted kdyz obcas vyjdu, tak to cejtim…mas pravdu

          0 0
        • fousek  

          hele a jak casto behas? Ja vetsinou minimalne 1–2 do tejdne jezdim na kole celej rok a mam s tim problemy porad, asi sem nakej divnej

          0 0
          • M1R3K  

            ja behaval 4×neco pres hodinu tydne..a nijak jsem si studenej vzduch neuvedomoval.

            0 0
          • McBlacky  

            ted už na to seru, ale dřív jsem běhával tak třikrát týdně a nevadilo mi to…

            0 0
        • Air  

          to je pravda… kdyz cely dny sedis v kanclu, tak si na to telo zvykne a prechody venku jsou pro nej drasticke… kdyz makas venku, tak ti to po chvili ani neprijde… a s tim zvykanim si to jde taky dobre prokazat tak, ze po lete, kdyz jsme vyhrati je pro nas 10 stupnu uz kosa ale po zime je 10 stupnu uz teplicko :) Proste na podzim je clovek na chlad citlivejsi nez na jare.

          0 0
        • RUMcajs  

          Mno, jakožto astmatik ti musím dát za pravdu.

          Kvůli dechovejm problémům musím mnohem víc dbát na správné dýchání a postupné otužování.

          0 0
    • Siddha  

      sala, kukla, a drive nez sem ho ztratil tak Buff. V zime to asi chce jezdit tak, aby ses co nejmin zadychaval – co nejmin lapal vzduch…

      0 0
    • Air  

      mate nekdo zkusenosti s cepkou nebo kuklou z Powerstretch? Dela ji treba Tilak nebo myslim i Moira a za dobrou cenu. Je to i castecne odolne vuci vetru a je to celkove hodne uznavanej univerzalni matros.

      0 0
    • Jogador  

      Vdechuji teplej…:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.