• Spesldebil

    Co řikáte na DH rám Benest?

    0 0
    • hajnej  

      ten clovek co to dela je skoro soused,tak se staci zajit zeptat, ale prej ma malo casu, no ma tam ale mit prej kvalitnejc zpracovany loziska nez treba canon, ale ocel-svarecka a je to, ja teda spis slintam z toho frilendra, rad se neco vic dozvim, urcite bzch ale nerekl no vono se to vozi ale praska to, spis jako jedine ocel..!

      0 0
      • TinkTink  

        Prispevek s hlavou a patou :)))

        Hele…co muze byt na loziscich kvalitneji zpracovanyho – proste vemes normalni normalizovany lozisko ZKL nebo SKF apod, a vrazis to tam…co je na tom kvalitnejsi? :)

        0 0
        • hajnej  

          tak jo a je ten ram dobrej nebo sou s nim naky zli zkusenosti

          0 0
          • hajnej  

            zly jehlovy ložiska

            0 0
          • Radek Broz  

            Kamos to mel a spokojenej s tim nebyl.

            0 0
          • Franta  

            Jsou ok. Ted uz aspon jo.

            Kazdej si me stezoval na to ze mu voditka blbnout, ja je vyladil (misto horniho plechu jsem dal malou rolnicku z exu voditka) a pak uz sem mel dva roky pokoj.

            Praskala me zadni stavba, ale bylo to tim, ze v te dobe nebyly patky k trubkam varene ale pajene. Ted uz je to svarovane a lepe udelane.

            Vymackal jsem si hlavu ale vlastni blbosti = dal sem na DS model, ktery ma hlavu myslim 100mm vysokou vidlici Monster T. Velka paka, moje chyba. Bylo to taky tim, ze jsem byl snad prvni kdo tam misto tlumice a zdvihu 120mm u DS modelu dal na test delsi tlumic a zdvih byl 150mm. No Tady bych opravdu doporucil si ted vybrat co chces. Bud s mensim zdvihem a vepredu vidlu s 100mm (je to hodne hravy) a nebo sjezovej model. Jinak o hlavu se neboj, je delsi a hlavne uz je vychytana proti vymackani.

            Tlumic neni zrovna Fox ale jde to. A mozna uz chodej lip. Respektive chodili dobre, jen ne tak jako Fox.

            Taky zda si pamatuji sem byl prvni kdo mel prepakovani s jehlovejma loziskama. No i tak se tam udelala vule. Pruser je, ze se nekde udelal vule, malinkata, ale pak se secetly vsechny a prislo ti ze je tam velka. Ale jezdit se na tom dalo. Nevim kolik to stoji dnes, ale mozna bych se rozmyslel zda nepriplatit za RB. Fakt nedokazu rict. Benest by mohla byt znacka na super vysoky urovni problem je v tom ze Ivan Benes nema absolutne cas a to je velka skoda. Mit cas, mame tu neco co ma smysl a budoucnost.

            Jinak na 150% bych ohodnotil zakaznicky servis. Ivan je v tomhle dobre, proste snazil se i kdyz nebyl cas. Az jednou budu mit prebytecny prachy tak si malyho Benesta koupim zas.

            0 0
    • Dumbo  

      sa pripajam… kedže som si odfajčil komplet cele leto brigádou :) tak som sa rozhodol ze si koncom leta spravim radost a doplnim k čaprnke benesta dh 200zdvih… kupim ho jazdeneho…

      ale mam taku otazku… jak rozoznam DualSlalom model od Zjazdoveho ? :)

      0 0
      • Dumbo  

        a to ma benest integrovane hlavove zloženie ? to prečo ? kurňa… to je vraj nahovno system…

        0 0
        • Radek Broz  

          Prečo je to nahovno system? Mam integrovany na RB 2 roky a zadnej problem.

          0 0
    • Keli  

      Mam novyho Bennyho DH, po 4 dnech jezdeni se integrovane hlavove slozeni stalo sisatym, resp ne hlavove, ale hlavova trubka.Dojezdim sezonu a poslu na reklamacku. Jinak chod se me zda velice dobry, vyborna zehlicka, zvlaste kdyz jsem na nej presedlal z A-zona.

      0 0
      • Keli  

        zapomel jsem poznamenat, je to s 2korunkovou vidlici MZ Jr-T

        0 0
      • Dumbo  

        tý jo… tak rychlo sa vyzvochlá hlavovka ?

        0 0
    • Dumbo  

      nepredava niekto Benesta Dh model ?

      0 0
    • X-biker  

      mel sem model DS 120mm, s Z.1 130mm pohoda, pak JR T 130mm uz to bylo takovy divny ty dve brejle…na DS raci jednobrejli. No ale po roce sem ho prodal kamosovi a tomu vychcal tlumic tak si rekl ze koupi nejaky delsi a vytahl zdvih na nakych 140–150mm (nejdelsi benest tlumic co mu pan Benes na DS doporucil) a dopredu dal super T ten stribrny model se 150mm a musim rict ze to neni vubec spatny! ja mam s benestem moc dobry zkusenosti. Sice nejezdím CP DH ale jen amaterske zavody a litam v lese u nas na postavenych tratich a skokach a benest byl moje prvni kolo bylo moc fajn. Pak sjezdovy firebeast co mel kolega z teamu kdyz jezdil Vagner firebeasta, pak k tomu na fyzicku A-Zone (neni zly na endurko na par km :)) a ted banshee…a musim rict ze sem uz projel hodne dobrych fullu a benest neni zadny srot. Zlate ceske rucicky…A abych nezapomenel. Nechal sem si repasovat tlumic a i s postou tam a zpet to trvalo cca tyden mozna nejaky den navic. Fakt rychlost.

      0 0
    • halo  

      no ram z roku 2004 by uz spominane problemy nemusel mat, nie???

      0 0
    • Dumbo  

      kupim BENEST DH200 ponukajte

      0 0
      • Dumbo  

        tak uz som stastnym majitelom ramu benest… no nemam ktomu voditka… a tie co som mal doteraz „bumerang“ tak tie tam nedam… dam tam aj ine ako org. benest ? alebo budem musiet riesit nejake kustom ? nejake uz som spravil no moc sa mi stym nechce opet srat :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Das tam treba RooX Chain Dog/Chain Cat nebo DMR. Ale pri tech cenach si to stejne zase sbastlis sam :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.