• prodi

    Už to tady asi bylo, ale zajímalo by mne, které z těchto zapletených kol by jste si zvolili a proč? Máte nějaké cenné zkušenosti?

    0 0
    • MARIN  

      Zkusenosti nemam se zadnymi ale vzal bych MAVIC. A proc? Proste se mi vic libi :)

      0 0
    • Lada1  

      mam XTR – protoze jsou lepsi. Jsou lehci a pevnejsi. Spice Crossmaxe i pri doporucene max vaze 80kg stejne praskla

      0 0
      • enjoy  

        mas XTR protoze byly uz na kole:-)

        0 0
        • Lada1  

          ne, na kole byly X317. XTR jsem musel prikoupit

          0 0
          • enjoy  

            takze to foto tvyho biku nesedi(nesedelo)?

            0 0
            • Lada1  

              to foto je origos od vybrobce z jeho stranek. Ma to vyfoceno s XTR koly, ale ta jsou za priplatek. V dobe, kdy jsem to tu daval, tka jsem mel jeste ty x317, ktere jsem pak za ca 14 dni vymenil za XTR

              0 0
          • TinkTink  

            Toz tato, prikupime, ne?

            :o))

            0 0
      • lubos  

        lehci ? Hmm, fakt ?

        0 0
      • JSt  

        ja kdyz vidim ty shimanacky mtb kola s par spicama, tak si rikam, jak se to asi centruje. a nerikej, zes to jeste nenarazil :)

        0 0
        • jose  

          Mam teda crosmaxy, ale ty shimana se centrují lepe…

          0 0
    • jonti  

      tiez by som bol za XTR. Kolesa budu asi rovnako lahke, lacnejsie a lahsie servisovatelne, jazdne vlastnosti porovnatelne. Jedina nevyhoda je lepsi vzhlad Crossmaxov

      0 0
      • Luky  

        coze? ze jako Xtr bude levnejsi?-to asi tezko(urcite ne)…ja davam bod pro Crssmaxy

        0 0
        • Lada1  

          XTR jsou trosku drazsi. to je jejich jedine –

          0 0
          • Luky  

            mozna XTReka budou o kapanek lepsi,ale mam k shimanu trochu odpor(krom soucastek pohonu-razeni,prehaz­ka,premyk.kli­ky, kazeta)…kola nebo brzdy bych si od nich nekoupil…

            0 0
          • jonti  

            sorry, mas pravdu, beriem spat, sa mi zdalo ze su lacnejsie

            0 0
      • confido  

        no cena xtr kol je 35101 Kč a crossmax sl 25 900(oboje verze disc).serviso­vatelnost je podle me lepsi u crossmaxu, protoze u xtr je malo spic a tudiz prostory mezi nimi nelze vycentrovat.Nah­radni dily na sl-ka sezenes v pohode u firmy kastar.Mel jsem kola shimano whm 535, ktery dosly lehce rozcentrovany a proste vycenrovat nesly(xtr vypadaj stejne , jen tam budou rozdily v nabojich a materialech-funkce stejna).Ted mam crossmax sl(pro lefty a disc) a zatim jsem spokojenej, ale nechci je jeste moc vychvalovat, moc jsem na nich nenajel.Kamos ma crossmax xl uz 2.rokem a bez problemu..

        0 0
        • enjoy  

          ty ceny se daji jeste o nekolik tisic srazit na e-shopech.ale ze jssou XTR takhle drahy,to jsem netusil:-)

          0 0
        • Lada1  

          hmm, myslis si , ze napr. rozdilny pocet spic u WHM965 a WHM535 nehraje pri centrovani roli ? Cena XTR kol je tedka 27tis Kc. Pokud ti praskne u Crossmaxu spice, ocz je jev ne zrovna ridky, pak poreferuj, jak je to se servisovatelnosti

          0 0
          • confido  

            proc by mel byt problem tu prasklou spici vymenit?nekolikrat uz jsem u kastaru objednaval drobnosti jako ventilek a vzdy jsem to mel za par dnu doma.Rozdilny pocet spic jiste roli hraje, ale stale jsou mezi nimi velke mezery.Ale tim nechci tvrdit , ze jsou xtr spatna, zkusenost mam pouze s 535

            0 0
          • enjoy  

            pokud vim jedna spice kilo,jinak neni problem.

            0 0
        • Air  

          na kastar vsichni nadavaji!!!

          0 0
    • zirecek  

      to jsou ceny, ze by se jeden posral! Neni nad XTR/DT naby a zeslabovane DT draty a Mavicy rafky… .

      0 0
      • jonti  

        aj ja si myslim ze pokial nie si sponzorovany tak ti bude dobre s XTR/DT nabojmi, DT revolution spice(pre disky radsej ine), mavic 517(717) rafiky hoci keramika nech sa neobrzdi, ovela lacnejsie aj tak nez komplet kolesa xtr ci mavic xmax sl. Ja som hold konzervativny.

        0 0
      • Air  

        kdyby bylo tolik prostredku, dal bych mozna spis DT rafky.

        0 0
      • Gatier  

        Svata pravda! Uz som to pisal- Shimana kolesa nie su moc tuhe. Aspon cestne nie. MTB by pri mensom priemere mohli byt na tom lepsie. Centruju sa kupodivu dobre. Mavic sa mi zda byt cena/vykon lepsi.

        0 0
    • ravo  

      A je tady vůbec někdo schopen vyjádřit se alespoň trošku objektivně v tom smyslu, že jezdil nebo alespoň vyzkoušel oboje a na stejném biku?

      0 0
    • pegal  

      Je to mozne nebo tam maji chybu?

      http://koloshop.cz/index.php?…

      0 0
      • Meesha  

        ze by misto 2 napsali 1? Mozny to je, uz tam nejaky chyby meli. Ale takhle to vypada lip :-)

        0 0
      • sfinga  

        ne chyba to není. Trochu nad nima přemýšlím, přejdu z véček na kotouče. Jinak mám Crossmaxy a naprostá spokojenost, jen je trochu drahý servis, nic víc, ale to je skoro u všeho :-)

        0 0
    • wroum  

      zkusenosti nemam, ale prijde mi to jako rozhodovani jestli si koupim sedmickovyho bavoraka nebo eskovyho mergla. oboje bude good a stejne si koupis to co se ti vic libi. ja bych si kola zaplet.

      0 0
      • Meesha  

        jako ze by si postavil A8? :-)

        0 0
        • wroum  

          mozna tak v meritku 1:34 :-)

          0 0
        • enjoy  

          audi se stavi celkem bezne:-),dobre se u nich falsuje seriovy cislo:-),akorat musis uriznout a pak zase privarit asi tretinu auta:-))

          0 0
      • pegal  

        ja bych si nekoupil ani jedno, ale zminovanou A8 .. :)

        0 0
        • wroum  

          si nevyberes. BMW7 je hnusny zvenku i zevnitr, eSko je prilis konzervativni a A8 je ukrutne hnusna vevnitr. Ja bych nejradsi to eSko.

          0 0
          • Meesha  

            to je relativni :-) Ja nejradsi A8 – ale s tim faceliftovanym predkem. Jinak asi 7. Novy S se mi moc nelibi. Ale takovy CLS… mnam :-P

            0 0
          • vojtechposmourny  

            A co třeba Maserati Quatroporte?

            0 0
            • wroum  

              italsky auto = problem a je jedno jestli to je Maserati, Ferrari nebi Fiat :-)

              Quatroporte – nevim co si o tom mam myslet. neni to ani sportak a ani luxusni limuzina. divna kara. a krasy taky moc nepobrala :-)

              0 0
              • enjoy  

                ale dojem slusnej.ten arabac to spolu se svejma kamosema asi dobre vedel,kdyz jel na machaci okolo me:-)

                0 0
              • lubos  

                No, myslim ze kdybych umel uzivit Ferrari tak tohle by mel moc netrapilo :)

                0 0
                • Meesha  

                  ja bych ho uzivil, ale nemam ho za co koupit :-)) Jinak souhlas – Ferrari by nevadilo, idkyz je italsky. :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    rozmysli si dobre co si ted rekl..:-)

                    0 0
                    • Meesha  

                      no, je to sice poradny stado, ale na dojeti pro rohliky by to stacilo. Obcas bych dojel i k babicce! :-D

                      0 0
                  • lubos  

                    Myslis jako ze bys byl schopen platit benzin ? No, jenomze ten benzin je asi tak 1/5 ceny provoznich nakladu :) V nejlepsim pripade :)

                    0 0
    • jecnak  

      Je to ciste subjektivni nazor nepodlozeny skusenoti s XTR, ale na Xmaxech mi celkem casto cinkne sutr o rafek. Totez muze znamenat pri bocnim umisteni dratu u XTR amputaci dratu.

      0 0
      • zirecek  

        U SLek oklepáváš keramiku na ráfkách, když máš Včkovou verzi.

        0 0
        • Daf  

          Ta keramika snese vic nez si vetsina lidi mysli.

          0 0
          • zirecek  

            To neříkám. Jen, že vizuálním pohledem jsou na hraně ráfku oloupané místečka, což nevypadá nejlíp. Na funkci to v podstatě nemá vliv, :-), rostlináře pochopitelně.

            0 0
    • Orbis  

      ja bych šel do SL, protože mirasport v Táboře je dováží přímo z Francie, popř. z Blgie a za 1. jsou tam o dost levnejsi a za 2 se nechaj dovest i jakykoli nahradní díly:D

      http://www.mirasport.cz

      0 0
      • bajaja  

        no nevim kamos tam na ne uplatnoval nejakou zaruku a bylo to s velkyma prutahama a prej i s neochotou tak se obratil na kastar a tam odtud ho poslali do pr… . at si uplatnuje reklamaci kde to koupil ze pres ne to neslo tak ma smulu

        0 0
        • Orbis  

          no a jaky si koupil? ja nevim, že by tam mel nedo s necim od mavicu problem napis jaky to byly;)

          0 0
      • enjoy  

        napisu svuj dotaz sem.snazil jsem se vystrachat neco o mirasportu a jedinej propagator ve ctyrech threadech jsi tady ty.chtel bych vedet,jestli se na tvyho tatu(tipuju to tak:-))) muzu spolehnout,ze me nenecha ve stychu az se mi ty XLka podelaj a jinde me samozrejme poslou nekam.normalne nikdy nekupuju veci takhle podezrele levne,ve vsem vidim levou:-),ale zrovna tohle je tolik penez ze to i risknu.jenom me lehce stve nesmyslna 20% zaloha a pripadne jak si to asi z prahy do tabora predstavujou:-/. jinak pujdu na trinnity.cz a vezmu to o 6 stovek draz,ikdyz i oni to urcite tahaj buhvi odkud a dostupnost dilu u nich bude uz asi uplne nulova..

        0 0
        • Smazaný účet  

          S Mirasport mám celkem dodrý zkušenosti.Ceny solidní,sortiment slušnej a seženu tady i takový prkotinky k servisu,což je jinde problém.Ty ceny MAVICu souhlasí.PS.majitel se jmenuje Hrubý,takže leda tak nevlastní Orbisův táta,očemž pochybuju.

          0 0
        • sipka  

          Musím reagovat na tu poslední část. Veškeré zboží, které je prodávané na www.trinnity.cz je od oficiálních dovozců značek do České Republiky. Týká se to samozřejmě i Mavicu. Ke každým kolům dodáváme záruční list s výrobním číslem od dovozce Kastar. Tudíž máte jistotu, že kolo není pašované. A dostupnot náhradních dílů je dobrá.

          0 0
          • jecnak  

            Nic proti, ale slova Tudíž máte jistotu, že kolo není pašované. jsou v dnesni dobe minimanle usmevna.

            0 0
            • sipka  

              Mavic jako jeden z mála výrobců se snaží proti pašování bojovat. A to nejen u nás. Vede evidenci kam kola dodává. Takže podle sériového čísla lze zjistit komu byla kola dodána. A pokud se taková kola dostanou do rukou dovozce má právo odmítnout jejich opavu a i kdyby byla stará třeba jenom týden.

              0 0
              • jecnak  

                Ja se jen pozastavuji nad terminem „pašování“.

                O pripadnych problemech pri nakupu u prodejce, ktery nenakoupil u oficialniho dovozce vim. Na tohle tema muzeme docela obsahle diskutovat. Je nasledne veci stiznosti na COI (doufam, ze toto nekdo velmi brzy udela), pripadne obcanskopravniho sporu pri problemech pri reklamaci, ktera s timto podivnym pristupem muze pohnout.Zvlast by me zajimalo jak by se resila reklamace u naseho dovozce (jestli se nemylim, tak Kastar) pokud bych se kola dejme tomu koupil v Rakousku a reklamoval je u naseho dovozce. Ten by mel reklamaci podle stavajiciho prava prijmout a vyridit, coz zrejme neudela.

                0 0
                • Orbis  

                  ježe tady nejde o pašování… pokud někdo nakoupí kola v belgii, a přiveze je sem, tak nejde o pašovaní;)

                  0 0
                  • Meesha  

                    a tim padem by ti je tady meli taky oservisovat…

                    0 0
                    • Orbis  

                      pokud mas mezinarodní záruční list (jako že jo), tak by neměl bát problém;)

                      0 0
                  • RomanH  

                    Jenze zde Ti je nebudou chtit v jejich autorizovanych centrech opravit, pripadne vzit na reklamaci.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Prave tohle me zajima. Ja si teda Cmaxi servisuju sam, tak mi je to fuck, ale zajima me to.

                      0 0
                  • xtrava  

                    A co volný pohyb zboží po EU?

                    0 0
              • RomanH  

                Vidis, a to mi zrovna prijde jako prasarna. Proc mluvis o pasovani, pokud jsem si dana kola koupil treba ve Francii ? Solidni firma by se mela chvat jako treba Therm a Rest – koupis si jejich nafukovacku kdekoliv a vsude, kde maji obchodni zastoupeni, Ti ji prijmou na reklamaci ci na opravu. Je to jeden z duvodu, proc bych se rozmyslel, zda ty Crossmaxi koupit.

                0 0
                • jecnak  

                  Ale ono to neni zas tak strasny co se tyce servisu. Vsechno se da udelat doma. Dily se daj v klidu koupit.

                  0 0
          • enjoy  

            tak v tom pripade jste bezkonkurencne nejlevnejsi eshop u nas(coz tedy normalne nejste:-)).pokud tedy to mate od ceskeho dovozce tak rozhodne zkusim Dana Turecka,co mi povi k jeho mnohem vyssim cenam..

            0 0
            • Orbis  

              jak my? ja to neprodavam… od ceskyho dovozce to neni (nevim) myslim, že to dovaží z belgie, kde se to normalne za tyto ceny prodava:-)

              0 0
            • sipka  

              Naše představa o dobře fungujícím shopu je trošku jiná, než být jenom nejlevnější. Kolikrát to ani nejde. A opravdu to od dovozce máme. Máme od nich dobré podmínky za vysoké odběry. Proto ta nižší cena.

              0 0
        • Orbis  

          za prvý nic proti ale ja se nemenuju Hrubý:-) a za druhy proc já mam mezinárodní záruční mam na SL;) ja je nepropaguju, ja jen upozorňuju, že je blbost platit za veci víc než je možny;)

          0 0
          • Orbis  

            jo a jeste neco propagace je neco jinyho, než napsánio vlastní zkusenosti, a snad jesště můžu napsat svuj názor, nebo svpu skušenost nebo snad ne?

            0 0
    • Ice-goofy  

      Kdybych mel moznost si koupit, tak bych sel do mavic crossmax sl.. asi fanousek mavicu , ale sel bych do tech.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.