100km maratónek poblíž Prahy - 24.10.

40 nepřečtených
  • v POHODÌ klokan

    Zdravím bikeři, chtěl bych vás tímto pozvat na komorní závodní akci konající se v Roztokách u Prahy.

    Závod se jmenuje VOKO a má dlouholetou tradici a jezdí se každý měsíc.

    Tentokrát se však pořadatelé rozhodli normální délku (20km) zpětinásobit, čímž vznikly parametry závodu 100km s převýšením téměř 2500m.

    Takže kdo by si chtěl vyzkoušet tento v okolí Prahy poměrně nevšední závod s přátelskou atmosférou, je vřele vítán!

    Informace:

    kde: na Tyršově náměstí v Roztokách u Prahy

    kdy: 23.10. 2010 v 11:00 (přímo start, buďte tam kdžtak o fous dřív)

    co za to: nic :-)

    občerstvení: co si kdo přinese

    možnost úschovy nějakých těch věcí: ano, v prostoru startu.

    další info na stránkách závodu

    0 0
    • pelhrimov  

      To se finišuje už se světlama? Tak ještě, že je to na okruhu :)

      0 0
    • pustipav  

      To bych dojel za tmy, jak se to řeší? Je to fakt závod, nebo vyjížďka?:)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Světlo se doporučuje, ale výkonní chrti by měli dorazit ještě za světla :-D

        Závod je to pro toho, kdo to jako závod bere. Ale jak píšu, pět kol tohoto okruhu je premiéra, takže vyzkoušený to nemáme :-)

        Každopádně ale budou všichni účastníci zapsáni v tabulce na webu ;-)

        Jo a když někdo neujede všech 5 kol, tak se nic neděje a čas mu bude (doufejme) změřen taky.

        0 0
    • jIrI___  

      Celkem odvážný krok to zpětinásobení délky trati… Aby se vůbec někdo zúčastnil :)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No tak já jedu určitě, takže aspoň čelo pelotonu je zajištěný :-D

        Ale doufám, že někoho to prodloužení naopak naláká – aspoň už bude stát za to na akci přijet :-)

        0 0
      • dejvv.  

        Jsou lidi, kteri to nechteji jezdit prave kvuli tomu, ze je to jenom 20 km, coz je samozrejme na kole hroznej sprint a ne kazdej je na to zvyklej. Zatim je potvrzenejch asi osm lidi, tak verim, ze by nas nakonec mohlo jet alespon kolem 15-ti.

        0 0
        • McBlacky  

          takhle na podzim je myslím 5 kol moc. Ideál pro dost lidí by byl 3 max 4kola.

          netuším náročnost, ale pokud to není šotlinovo/asfaltový přebor tak 5 hodin bude minimum, to v tomhle počasí bude málokdo chtít odkroužit na 5× stejný trati + občerstvení a pití – podle toho jak je zajištěný…

          0 0
          • v POHODÌ klokan  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Je možný, že to nakonec i zkrouhnem o kolo nebo dvě. Bude záležet na preferencích dorazivších cyklistů. Jinak můj skromný odhad nejrychlejšího bude tak 6 hodin… Trasa není extrémně náročná – aspoň z pohledu jednoho nebo dvou kol :)

            Taky jsem psal, že pokud bude 5 kol na někoho příliš, může si odjet i míň. Je jasný, že 5 kol bude jen pro tvrďáky :-)

            Trasa závodu

            0 0
            • McBlacky  

              no když na videu je jedno kolo za 45minut /jestli to teda je celý kolo/ tak 5 kol by ten stejný člověk měl za 5 hodin ujet.

              0 0
              • dejvv.  

                Je to cele kolo, ale dal jsem si tam nekolik pauz a pak je vystrihnul, aby to nebylo moc dlouhy. Nejrychlejsi to jezdi za 47 minut.

                0 0
    • karliner  

      Rozumím tomu dobře, že to je na žiletkách?

      0 0
      • Pijer  

        Vypadá to, že tomu rozumíš špatně

        0 0
        • karliner  

          Mno, na sledování 45minutovéha videa, jak někdo jede na kole nemám nějak čas, ani náladu :-)))

          Pastorek první, bod 5. 5 – Okruh Volského VOKA leží na asfaltu mezi Velkými Přílepy, Úněticemi a Černým Volem, kousek od Prahy. tedy znamená že když okruh leží na asfaltu, že část okruhu je terénem a žiletka je tedy nevhodná?

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Jo ahá – tyhle regulativy se týkají ještě staré silniční trati. Na současnou trať bych silničku silně nedoporučoval :-)

            0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Nerozumíš :-)

        Je to plně bajkový závod (i když na crossu se dá odjet taky).

        0 0
      • dejvv.  

        Na ziletkach se jezdilo puvodni VOKO od roku 1983. Soucasna podoba je bikova.

        0 0
    • PjSky  

      pridej si anketu kdo jede a mas zakladni info :)

      kdyz budu ok tak se pridam, ale timpadem zacnu uz rozjetej (20km ze Zbraslavi).

      0 0
    • McBlacky  

      napsal jsi to blbě. V názvu máš 24/10 ale jede se to 23/10 v sobotu

      0 0
    • wingleader  

      Zdarec hoši, pětivoko jsem jel jednou tréninkově a pokud mě paměť neklame pod 6 hodin se to rozhodně dá. Trať je zajímává, minimum asfaltu, převýšení tak akorát, kopce spíš kratší. Já jedu určitě a všem vřele doporučuju!

      0 0
    • ronin  

      Někdy si to vaše Roztocké kolečko přijedu užít. Zajímavý typ na komorní akce. (noční voko)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jasně učitě někdy přijeď. Noční Voka nebývají většinou závodní, ale zase mají jiné přednosti :-)

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Tak kdo nakonec nedorazil, udělal chybu. Mohl se docela solidně oddělat – jako my, kteří dokončili (i ti, co nedokončili):-)

      8 lidí na startu a 4 v cíli, nic moc statistika. Očekávali jsme trochu vyšší účast :(

      Měli byste se stydět, bajkfóristi :-D

      0 0
      • teepeex  

        myslim pane kolego, ze aktivni zavodnici jsou radi, ze je po sezone, a ze jste to navic dali vedet hodne pozde

        nenadelas nic

        tak pristi rok treba no:)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Nojo, ono to bylo i vymyšlený dost pozdě, to je fakt. Ale aktivním závodníkům mohl právě tento počin zarazit hřebík do rakve a měli by krásný pocit z dobře odvedené práce :-D

          Příští rok? Vzhledem k tomu, jak se jeden z organizátorů tvářil, když dojel (a to navíc jen 4 z 5 kol), tak to moc na další ročník nevypadá :D Ale možná že na ten pocit zapomene a zase to zorganizujeme :-)

          0 0
          • karliner  

            Pokud bych měl mluvit za sebe, tak celodenní vyjížďka v dobré partě v tento roční čas je pro mne lákavější, než celodenní kroužení na poměrně neatraktivním (soudím podle útržků videa, co jsem shlédl) okruhu.

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Ale jo, vyjížďka s partou lidí je super věc, ale těch ještě letos pár bude :) Závodních akcí bude ale poskrovnu. Trať není zas tak neatraktivní jak to vypadá z videa, ale to je jedno.

              Na vyjížďky s B-F se už moc těším :-)

              0 0
      • op  

        ahaa, tak to jsem vas videl skoro vsechny .. 4 na trati a 2 nejak trochu mimo trat. Zajel jsem se na vas totiz podivat .. ten co se chvilku motal po trati s cernym Cubema a detskym vozikem Croozer, to jsem byl ja .. :)) Bylo fakt krasne !!

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Jo tak to jsem tě jednou málem přejel – omlouvám se :-D Jestlipak se příště zúčastníš (bude už jen jedno kolo :-)? Když to máš navíc tak blízko :)

          0 0
          • op  

            Jo tak to jsem tě jednou málem přejel

            ..ani si nevzpominam, ze by nas tam bylo vozickaru vic?

            Spis se nezucastnim, to by jste poznali, jak jsem slabej … :)) Ja na zavody moc nejsem, parkrat za rok idealne horskej triatlon, ale ciste kolo zavody moc ne – napr. letos ani jeden .. a nechybi mi to.

            0 0
      • PjSky  

        ja tam dorazil, ale nejdriv sem bloudil za serpentynama (ktere to je namesti? :O ) a pak uz bylo skoro pul… nikde nic. Po ceste sem se zdrzel, v centru zasekli nejakou pouti cyklostezku a ja do toho vlit :(( nechapu cim ta radnice mysli, asi prdeli, aspon ceduli slez z kola / uzavrena cesta by tam meli dat, pac davy rozespalych prazaku na naplavce nedavaji cyklistum sanci, a necumej uz vubec. Deti, psi…

        ale neodzavodil bych moc, Zbr-Roztok mi to netahlo, zpatky taky, opravdu spatny den…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse