David a Goliáš

Přidat foto

Nové sedlo – rozdíl přes 200 g

(vloženo 4.1.07)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
riku
riku

5.2.07 20:29

Tak po pravdě? Je to mnohem lepšíííííí! Nekecám.

Reagovat
šlapatko
šlapatko

4.1.07 22:27

to nové super jen ať dlouho drží.Co tvoje prdel?Je to brutální přechod

Reagovat
riku
riku

4.1.07 00:03

WTB Speed V vs. SLR XC gel-flow

Reagovat

Další galerie z kategorie

saintjv 20
TJK 44
Azmir 22
Kubánec 20
KUBULA 4
tomaschek 18