• Wojtek

    ahojte,omlouvám se za offtipic,ale toto mě dokáže ******: jel sem kolem školy na kole,parta děcek a výrostků,kterým asi zrovna skončila škola, na mě ,když projíždím,začnou řvát:NEMACHRUJ(a občas aji nadávky), to samé se mi taky stalo když sem jel kolem zastávky atd.

    občas říkají taky takovým ironickým hlasem  dobře týpek,seš borec,.na to jim řeknu: dík(i když vím že to tak nemyslí)

     

    stává se vám to taky?nebo sem jediný

     

    (a prosím nenadávejte mi,sou tu debilnější vlákna,a toto mě zajímá)

    0 0
    • Fru.fru  

      Asi Ti zavidi tvyho bajka :)

      Ale me se to taky stava.

      0 0
    • teepeex  

      dobre typek, ses borec :))

      0 0
    • jecnak  

      Asi uz te znaj, tak na tebe uz z dalky volaji.

      0 0
      • Wojtek  

        no pravě neznaj,ale ted už možna jo,ale je zajímavé,když potkám lidi z mojí školy tak nic neříkají

        0 0
    • Martin  

      dobře ty :o)

      to zas bude mazec

      0 0
      • antuch  

        co na to říct? Je to logické, protože v tomto případě vyčníváš z davu a jdeš tím jakoby proti proudu. Nic víc nic míň. Seš jinej, tak na tebe pokřikují. Dnešní pubertální mládež spíš zajímají jiné věci.

        To ale nic nemění na tom, že každé tvoje vlákno je perla a já se u něj vždy pobavím…

        Bez urážky:-) Jen tak dál…

        0 0
    • Flegmatik  

      Včera jsme se vraceli s pár lidmi z hospody z oběda. Mezi baráky jsme potkali jednoho takovýho vysokýho týpka, co tam zevloval na 20" kole, se sedlem co nejníž. Prostě už z dálky na tom vypadal komicky. To kolo nebylo ani na trial, dirt, street, prostě to vypadalo jako trochu lepší nejmenší rám ze starého BMX a na tom tak 190 cm kluk. Když tam tak kolem nás jezdil (jo, prostě se předváděl) a pak si sedl prdelí na sedlo, že skoro koleny brousil zem, tak jsme dostali děsný výbuch smíchu :-) To fakt nešlo udržet… Tak chlapec domachroval a odjel.

      0 0
      • Wojtek  

        :-D

        jn,tihle frantíci na fingerkolech mě taky serou,machři

        0 0
      • kali222  

        sice me to nebere ale bylo to pravdepodobne flatlandove kolo. flat je krasny pro rovnovahu.

        0 0
        • Flegmatik  

          Na flatland by ale měl mít u nábojů ty trubky, ne? Ty tam neměl. Jediné co tam měl bylo něco, že mohl šlapat dozadu.

          0 0
          • Wojtek  

            neměl tam jen volnoběh? protože oni když jedou dozadu,tak točí těma klikama,aby se jim nezabrzdilo zadní kolo

            ale nevim

             
            0 0
            • jimiAJ7  

              PROBOHA!!!!!!!!!!­!!!

              0 0
              • Wojtek  

                coje? no prostě nejsem pidicyklista

                0 0
                • roud  

                  Podle těch fotek co si sem vložil seš o polovinu menší než já a o dvě třetiny lehčí a pak vykládej že nejseš pidicyklista xD xD xD

                  0 0
                  • Wojtek  

                    abych to upřesnil,cyklista na pidikole

                    0 0
                    • drtyc  

                      Ser na ne. Mam ram odpovidajici velikosti (o jedno cislo mensi nez nejvetsi co se v te rade dela) a taky mi jeden *** prejmenoval kolo na „Inferior“ a ze pry na tom sem jak vosa na bonbonu. Proste jsou lidi, ktery tim asi ziji bez toho nedokazi existovat, protoze by pak asi stala rec nebo ja nevim co.

                      0 0
      • hribik A1  

        no ja som tiez raz viezol svojej matke dvojkolesove priblizovadlo do opravy na druhy konec mesta…coz vzhladom k jeho velkosti na asi o 20 cm mensiu postavu mohlo vyzerat zauijimavo… :-)

        0 0
    • Radek Broz  

      Mají pravdu!

      0 0
    • Lázeňák  

      To přece nemá vůbec cenu řešit. Jezdi jinudy.

      0 0
      • Wojtek  

        taky řešení,

        ale oni sou všude,zamořují celý svět:-D

        0 0
        • Zdenda CUBE  

          A to buď rád, že na těch zastávkách, nebo u školy, nemůžou číst většinu tvých PEREL, kterými nás obšťastňuješ tady, to bys teprv slyšel hlášky :-)

          0 0
        • Lázeňák  

          Tak to ti zbývá jen jedno- kup si trenažer a jezdi doma.

          Sice jsem hlasoval jinak ale musím říct že se mi to nikdy nestalo, asi si na staršího pána netroufnou :-)

          0 0
        • Krys  

          S tou vetou by ti mohol pomôcť psychiater.

          S problémom, ktorý riešiš v tomto vlákne sa netráp. Ono sa to vekom poddá.

          0 0
        • rasto1  

          :D:D  to si dobre zadrel

          0 0
    • hribik A1  

      decka na ceste obchadzam rovnako ako psy a opilcov najvacsim moznym oblukom z bezpecnostnych dovodov, aby mi tam neskocili. ich pripadne blbe pokrikovanie si prakticky nevsimam, byt kedysi som s nimi komunikoval prostrednictvom prostrednika

      0 0
    • jimiAJ7  

      tak ty si husty manik. Proboha kam to forum speje…kolik ti je let?jo 15 uz to tady ctu…tak prosim te pober trosku rozumu a zamyslii se nad sebouu

      0 0
      • Wojtek  

        haha, mě fakt pobavuje to,že když někdo jiný založí uplně stupidní vlákno,tak mu nikdo nic neřekne,

        ale na moje, v porovnání s jinými vlákny,dycky nadáváte(mě)

        0 0
        • hampik  

          …měly by být věkové a mentální kategorie…

          0 0
        • HockeyBiker  

          viz. ?

          0 0
          • hampik  

            …těžko říct, ale Wojtek musí plakat mamince a tatínkovi do klína a ne tady!!! Co vlastně Wojtku chceš?? Buď rád, že tě nevzali klackem po hlavě a nerozebrali ti kolo.

            0 0
            • sps-punker  

              nechápu, že v každym vláknu se najde aspoň jeden rejpal, kterej misto aby mlčel, tak zaplňuje topic zbytečnýma žvástama…upozor­ňujete na stupidní vlákna, ale když vzniknou, tak se v nich akorát vyžíváte a jakoby jste byli „rádi“ že sou…

              0 0
              • dieegoo  

                Taky že jo, je to fajn rozptýlení… a pokud ti ty dredy vadí, pak je nejsnažší řešení je vůbec neotvírat, než pak moralizovat.

                0 0
        • jimiAJ7  

          tak mi prosim te ukaz ktere je to stupidni vlakno podle tebe?abych se pobavil dale…

          0 0
          • nnoe  

            Třeba tohle

            0 0
            • Wojtek  

              myslel se třeba něco podobneha,jakoje vlakno: cena?

              0 0
              • nnoe  

                Ještě mi to prosím přelož do češtiny…dik

                0 0
                • Wojtek  

                  *podobného

                  0 0
                  • nnoe  

                    a „myslel se“ znamená asi „myslel jsem“…to už jsem si teda domyslel

                    Ano, nejsi jediný, ale co se týče „kvality“ podobných vláken, tak zatím rozhodně vedeš…:-) 

                    0 0
        • Krys  

          Tento pocit máš možno preto, že sleduješ len to čo sa týka teba. Pre tvoj vek je to štandardné, to ti nemôže nikto vyčítať. Má to ale taký malý dôsledok, že nadobúdaš falošný pocit, že všetci riešia len teba.

          0 0
        • Gorgov  

          zkus mi popsat, co si chtěl říci v tom druhém řádku prosím.

          0 0
    • Darkson  

      čéče, to je jasný, nesmíš dávat ty beka na chodníku přímo před autobusovou zastávkou nebo školou:-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      jednou na mě ze staženýho okýnka pokřikovali v Anglický nějací týpci z namachrovaný Oktávky…dojel jsem je na semaforu, měli furt stažený okýnko, tak jsem jim tam narval půl kasru a jel jsem…myslím, že tam stáli ještě dlouho potom…

      řeš to podobně :-)

      0 0
    • bagr84  

      Jeste se mi to nestalo, asi to bude i tak trosku tim ze mam nakej ten metrak a bagr se mi nerika jen tak :P

       

      Kazdopadne vzhledem k tvejm prispevkum na foru by me neprekvapilo kdybys na tom kole vypadal vazne jako nejakej exot, cili ty deti chapu… ;)

      0 0
    • cat  

      Nebyli to spoluzaci?)

      0 0
    • Schoscha  

      hoď sem fotku jak vypadáš na bajku, možná to pomůže pči objaňování této záhady.

      0 0
    • rasputin  

      Tak takové věci se mi nestávají. Asi je vždycky nějak upoutáš…

      0 0
    • jIrI___  

      Máš být rád, že tě mají za frajera ;-)

      0 0
    • pajan  

      Promiň bude to znít asi blbě… Ale pokud jseš takovej jako na B-F i v civilu tak se ani trochu ani nedivim… Ale každej je nějakej a určo na to nemají žádný právo :-)

       

      BTW se mi to stalo jednou a jedna pipina ze třídy se mi smála, že mám proužky :-D a že jezdim v přiléhavym oblačku :-D ale takový lidi házim za hlavu :-)

      0 0
    • Qeex  

      A to ještě nejezdíš na jednokolce :-D, to tě ohodnotí každej

      0 0
    • Ricci  

      No neviem,ale v lese na mna este nikto nekrica l"Nemachruj!" :-)))

      0 0
      • Krocan  

        teď nevm jak se ten film jmenoval, ale celkem si mi něco připomněl:-D…myslím že v tom filmu měl takhle někdo ochranu ve vězení aby nikoho nepokousal:-)

        0 0
      • l-e-t-o  

        Dr. Hannibal „Kanibal“ Lecter :)

        0 0
    • prvniodkonce  

      Povznes se nad to, vždyť je to póvl.

      0 0
    • Aňula  

      No jesi se v civilu chováš stejně debilně jako na BF, tak se jim vůbec nedivím. Vumlem po hlavě bych tě vzal!

      0 0
      • Wojtek  

        milá paní(nebo slečno),a jak si představuješ moje chování v civilu?

        0 0
      • Smazaný účet  

        hele, tak jsem zaregistroval – holčičí ikona, holčičí fotka a vyjadřování v mužském rodu?

        0 0
      • Wojtek  

        dočkám se odpovědi?

        0 0
        • dieegoo  

          33 odpovědí máš v anketě. Co chceš víc, máme tě jak usmrkánka politovat nebo jít těm zlejm klukům naplácat?

          0 0
          • Wojtek  

            promin,ale když řekne něco takového,tak by mi to mohla objasnit

            0 0
            • dieegoo  

              No já myslim, že je to všem jasný. Krom tebe, očividně.

              0 0
            • Krocan  

              máš to napsaný kousek víš…to co je napsáno uživatelkou Aňula psal uživatel Blade a ten ti odpověděl;-)

              0 0
              • Blade  

                To už by snad mohl pochopit, ale i tak je to pořád pade na pade :-D

                0 0
                • Krocan  

                  až když sem to napsal tak sem si všiml že už to dole má od tebe vysvětlený, ale snad to takhle bude větší šance na to že to pochopí:-)

                  0 0
              • pepek  

                Krocane !!

                0 0
        • Gorgov  

          ty seš fakt uplně dementní, to neni možný. Jakto, že ses naučil psát? Že ti to někdo píše? Ale ten zas určitě neumí číst.

          0 0
        • Blade  

          Wojtíšku, takže pro debžonky ještě jednou: „Vymaštěnej idiot jako se projevuješ zde! Tam to sem psal já, Wojtíšku :-P

          0 0
          • nnoe  

            :-D uvidíme…snad už…:-)

            „debžonky“ je dobrý…sem ještě neslišel :-)

            0 0
            • Blade  

              A já ještě neviděl „neslišel“ :-D

              Sry, tohle byla nahrávka na smeč ;-)

              0 0
              • nnoe  

                No jo…se stydim..:-)

                Takový nahrávky se musí využít…:-)

                0 0
    • vikicek  

      Wojto .. ty tady pěkně osazenstvu hejbáš žlučí  :o)

      0 0
    • Pakos  

      :D:D:D … Hned po přečtení , o čem tu je vlastně řeč , jsem neváhal a vrhnul jsem se rovnou do profilu uživatele „Wojtek“ s myšlenkou , že tam najdu nějaké skryté tajemnství bikového světa ,a ejhle obyčejné kolo , jaké velké zklamání :(

      Pak už mě tedy nenapadá, proč na tebe pokřikujou „nemachruj apod. (fráze) :D“

      Nebo máš jen velkou fantazii a přes helmu , pokud nějakou máš se ti nedostává dostatek vzduchu do mozku aby si věděl , že to je jen tvoje fantazie ,a že týpci na zastávce pročítávají velo o všech možných novinkách a z očí jim jde vidět jak tě litují, ale ty si i přes TO všechno chceš namluvit , že si borec …  Nebo jsi jen o něco mentálně na jiné úrovni a takhle si to na nás vylejváš :(

      0 0
    • cekanka  

      Znáš IT crowd? Tady máš řešení

       

      MMCH: píšeš nenadávejte mi, ale do ankety dáš dvě urážlivé odpovědi, tak se nediv…

      0 0
    • Martin  

      soudruzi, děkuji vám za 15 minut totální chlámačky. moja na mě sice kouká jako na blbce, co je tu tak k smíchu, ale já se skvěle bavím…

      0 0
    • padlos  

      Ty kraso to je rizek !  Wojtek na hrad !

      0 0
    • Ricci  

      No jo,ked decka kricia Nemachruj,tak kricia urcite len na decko,tam bude problem…

      0 0
      • Vojtas  

        Hosi dekujem!!! :-D tohle sem tedka potreboval :-D

        ale co me nejvic rozsekalo :

        Prosím tě, do jaké třídy chodíš ?

         

        poslední čtyři roky do páté, řekl bych.

        0 0
        • Lázeňák  

          Dík všem. Vživotě jsem se po ránu takhle nepobavil, málem jsem to nestihl na hajzl!

          0 0
    • Hynas  

      Že se s ním…blbcem…vůbec bavíte :o). Jako flame ale dobrý no :o)

      0 0
      • Blade  

        Člověk se s ním bavit musí. Vem si, kolik lidí už by díky jeho „radám“ bývalo kolo vyhodilo a přitom vesměs stačí jen něco přitáhnout, nebo namazat. Člověk musí být neustále ve střehu ;-)

        0 0
        • Hynas  

          No, pravdu díš, nicméně „odtud, potud“…jestli se blbec musí neustále dožadovat pozornosti a klást pitomé otázky a odpovídat ještě idiočtěji, pak trošku s respektem k ostatním; nicméně si myslím, že by si zasloužil trvalou a nezlomnou ingnoranci alá jiní provokáteři dříve před ním. A abych nelil oleje do ohně, k tomuto blbcovi se už více vyjadřovat nebudu…takový já jsem machr (a k tomu si ty blbče-wojtku říkej, co chceš…).

          0 0
          • Wojtek  

            blbec nejsem,ale znáš to:pro hloupého každý hloupý

            0 0
            • Gorgov  

              podle me budes i podle uplne nestranyho pozorovatele ukazkovej priklad ukazkovyho blbce.

              0 0
      • treatt  

        Tak pozor, tohle je nejlepsi a nejveselejsi dred 2009 minimalne ;)))

        0 0
    • Bafoon  

      jen si říkám podle toho co tu předvádíš… když dáš do kupy tohle

      nikdy se mi to nestalo ale známému mojeho známého a toho známého známému se to stalo

      tak asi nebudeš uplně blbej :-)

       
      0 0
    • dancing dog  

      gut thread :-)

      0 0
    • Pebe  

      :-)

      0 0
    • goofy  

      Sem se jenom chtel podivat, jak kdo hlasoval… :-)))

      0 0
      • goofy  

        btw: uz wim asi o cem byla rec v nocniku, ale td uz se mi to nechce cist.. to az zitra :-D

        0 0
    • gazman  

      Sesednout,vylis­kat,nasednout,jet dál.

      0 0
      • Wojtek  

        no,někdy mi k tomu nechybí moc

        0 0
        • jIrI___  

          Takže ti chcou lidi vyliskat? Ani se jim nedivím.:)

          0 0
          • jIrI___  

            Špatně jsem pochopil gazmanovu myšlenku, čas od času by to chtělo ale praktikovat i tu moji :-))

            0 0
      • dieegoo  

        Přesně tak. Sesednout, nechat si nalískat, pokorně nasednout a zase odjet :) Wojtkovi je 15, podle fotek to zrovna není žádnej velkej bouchač, takže rada sice dobrá, ale radši bych ji nezkoušel použít.

        0 0
        • gazman  

          Nedíval jsem se mu do profilu:-)

          0 0
        • Wojtek  

          no jednou už sem to chtěl udělat,ale jel sem  bráchou a ten mi řekl at na ne seru

          0 0
          • gazman  

            Kdybych jel s bráchou tak bychom je zliskali ve dvojku,bylo by to míň roboty:-)

            0 0
    • Freeman36  

      Stačí sesednout z kola a nebo přibrzdit a podívat se na ty puberťáky. Ještě bych se ho zeptal co že si to řikal? :-) Ale u mě by záleželo asi na náladě :-)

      0 0
      • Lacker  

        No, ale problém je v tom, že když na ně takhle vyrazíš Ty nebo třeba já, bude to mít asi jiný dopad, než když to udělá patnáctiletý Wojtek… :-).

        0 0
        • Vojtas  

          tak ta fotka v tvym profilu nema chybu! :-D Kdyby to tak mel kazdy to by tu byla jina naladicka  :-) i kdyz tento thread tomu taky dost pomaha :-)

          0 0
          • Lacker  

            Jasně – tohle je přesně vlákno na tuhle fotku jako dělaný :-)

             
            0 0
    • Tleskač  

      Nemachruj…!

      0 0
    • Blind  

      co dodat…asi bychom ti všichni měli částečně i poděkovat za zábavu, jež nám poskytuješ ;-)

      0 0
    • Wojtek  

      tak co,nové skušenosti?

      0 0
      • felix.org  

        „skušenosti“ sice žádný, ale abys neřekl, že pořád jenom narážím na tvoji češtinu, tak taky něco přidám…teď v neděli jsem na Prýglu pomalu (tak 9km/h) projížděl kolem nějaké nány, která měla potřebu mi zřejmě jen tak pro vlastní radost strčit nohu do cesty…měl jsem chuť jí špičkou tretry pohmoždit kotník :-)

        0 0
        • Wojtek  

          dobrý nápad :-),ženská noha,na přeskoušení tlumičů :-)

          0 0
      • mckey  

        asi te to porad trapi, tak muj postreh – proste se s tim smir :-) vsude je spousta ruznych divnych lidi :-)

        to se totiz bude dit porad – kdysi na stredni jsme jezdili hodne silnici, a pravidelne se objevil ridic-vtipalek, co nam chtel neco sdelit, jednou nam jeden venoval i svoji ostrikovaci kapalinu, atp.

        ted jsem uz jen rekreacni jezdec, a lidi potkavam behem vyletu po praze – pred mesicem pri druhe projizdce noveho kola jsem se dozvedel, ze jsem magor a ze na tom neumim (trochu me to zmatlo, preci jen, nove kolo… ale ze jsem jel po rovine, tak jsem se rozhodl nebyt paranoidni :-)

        zkratka – muzes je vyfakovat, muzes je ignorovat, ale v podstate dokud nenarazis na nekoho, kdo ti hodi do vypletu klacek, tak ti to muze byt jedno :-) (ovsem reseni s peprakem, ktere je vyse, taky neni k zahozeni – jen pak rychle prchat :-)))

        btw: nebo k tomu pristup mirne narcisticky – a zacni machrovat planovite :-) to pak je jakekoli osloveni tvoje vyhra – a kdyz se navic zameris na ty pubertacky, co zevluji v zastavkach autobusu ve svych vesnickach… jeee, kde jsou ty casy :-)))))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.